Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

3. 9. 2020 19:14

To proto, že těch tvých 5 stránek to přebírá od jednoho média.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 9. 2020 19:04

Citace / 03.09.2020 18:58

Byl očekáván lepší výsledek. Tudíž oproti očekávání, to bylo překvapení.
Lepší výsledek, může očekávat jen analytik smyslů zbavený.Myšleno tak.

Tak asi všichni analytici napříč zeměkoulí jsou smyslů zbavení. Nebo tys na nějakých stránkách našel opačný odhad než byl na Patrii? Já ne. Sleduji cca 5 stránek.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 9. 2020 19:03

Citace / 03.09.2020 13:38

Legrační titulek na Patrii - Maloobchodní tržby v eurozóně v červenci překvapivě klesly.
No, tak mě to tedy opravdu nepřekvapilo.


Dnes je analytikem kde kdo. Proto se řídím vlastním úsudkem a těmi úsměvnými články v médiích se jenom bavím. Zvlášť jsem se bavil, když v březnu, po zavření globální ekonomiky, předpovídali, že klesne o 0,2%.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 9. 2020 18:58

Byl očekáván lepší výsledek. Tudíž oproti očekávání, to bylo překvapení.
Lepší výsledek, může očekávat jen analytik smyslů zbavený.Myšleno tak.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 9. 2020 18:25

APLE minus 6% SPY minus 2,76
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 9. 2020 18:15

Citace / 03.09.2020 13:38

Legrační titulek na Patrii - Maloobchodní tržby v eurozóně v červenci překvapivě klesly.
No, tak mě to tedy opravdu nepřekvapilo.

Byl očekáván lepší výsledek. Tudíž oproti očekávání, to bylo překvapení.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 9. 2020 13:38

Legrační titulek na Patrii - Maloobchodní tržby v eurozóně v červenci překvapivě klesly.
No, tak mě to tedy opravdu nepřekvapilo.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 8. 2020 18:44 | DXDJ

https://www.patria.cz/zpravodajstvi/4482232/vikendar-co-prinesou-zmeny-v-politice-fedu.html
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2020 22:11 | FED

viz níže strojový překlad k vyjádření fedu dnes večer
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 8. 2020 22:05

Fed nemá žádné oblečení. Dnes jen přiznali, že nemají žádnou kontrolu nad úrokovými sazbami (vždy to byla pravda). Pouze připustili, že „dvojí mandát“ zmírňování úrokových sazeb na povzbuzení / ovlivnění míry zaměstnanosti již nefunguje. Přiznali se se sazbami na nulové hranici a deset z miliónů nezaměstnaných federálně ohromně vystavilo Fed jako šarlatany. Prostě prohlásili, že tyto dva už nemohou být propojeny (nikdy stejně nebyli). Pouze připustili, že když trh nutí růst úrokových sazeb, budou nuceni sledovat navzdory vysoké míře nezaměstnanosti. Jen připustili, že stabilní finanční systém (tj. Banky) vše trumfne a pokud to trh vyžaduje, aby zabránil bankám v poklesu, zvýší sazby. Jen připustili, že i přes vysokou nezaměstnanost budou i nadále sledovat trh a zvyšovat sazbu Fedu, pokud trh říká, že je třeba zvýšit. Jo, a řekli, že to stejně nebyla jejich chyba.
Jen přiznali, že vědí, že úrokové sazby porostou (nejsou hloupí, umí číst také grafy) a že s tím nemohou nic dělat. Jen připustili, že když sazby stoupnou, budou sledovat a zvyšovat sazbu FED spolu s tím, co trh nastaví 3měsíční T-účet tak, jak to vždycky je. A také řekli, že to
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2020 20:25

Bohužel, už jsem celé portfolio dlouho nesledoval.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2020 20:08

Citace / 28.08.2020 19:50

To ano, bude to zajímavé. Jinak SPX je silně překoupený.
není není to tak zlé .poskakuje to nahoru po deseťácích .Zeptám se tě ,znáš složení portfolia topky aspoň z 85 % ? včetně jednotlivých porocentních podílů?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 8. 2020 19:50

To ano, bude to zajímavé. Jinak SPX je silně překoupený.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2020 19:43

Citace / 28.08.2020 19:29


V jakém smyslu myslíš?
Jak píšu .nejpoději do voleb ,pakse us zhoutí. Problémů mají mraky , přijde druhá vna korony
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 8. 2020 19:29

Citace / 28.08.2020 18:35

Nepřechval ho.Hájek je dobrej , ale po volbách bude všechno jinak

V jakém smyslu myslíš?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 8. 2020 18:35

Nepřechval ho.Hájek je dobrej , ale po volbách bude všechno jinak
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 8. 2020 18:23

nesestavil.Celá amerika jedede na steroidech bez ohledu na nic a fakticky to drží FED a APLE k velké slávě žlutohlavce jako nejúspěšnějšího prezidenta.Už je to jenom otázka času , kdy to prdne a trh se zroutí.Od poloviny března jede pětivlnná formace na SPX a APLE a poskakuje nahoru po pár drobných
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2020 12:31

Jako portfolio manažer, bych měl určitě i jiné investice než jenom ve fondu v rámci diversifikace. Jinak obdiv manažeru TS. Sestavit portfolio, aby rostlo za každého počasí jak by si určitě všichni přáli je podle mě nemožné.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2020 9:40

Tak podle toho, co kdysi tvrdil v jednom rozhovoru, tam cpe všechno, co nepotřebuje na běžné výdaje.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 8. 2020 8:31

Citace / 28.08.2020 08:07

Mě na TS nejvíc zaujalo, že Hájek do něj investuje svoje vlastní peníze (alespoň to tedy tvrdí).

Tak jde o to kolik investuje. Neříká jestli v tom má 10.000 nebo 10 milionů
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 67/135

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomio Okamura

senátor a podnikatel

Dalibor Dědek

podnikatel

Tomio Okamura
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Dalibor Dědek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services