Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

28. 6. 2020 8:17 | Tom1

Směju se, jak sem vždy pár dní po změně trendu někdo bez nicku napíše, jak dobře před pár dny nakoupil nebo prodal. Takové příspěvky mají nulovou hodnotu a jsou pro smích. Vážím si všech, kdo zde uvádějí nick. Pouze takové příspěvky mají nějakou hodnotu, jelikož čtenáři už tyto lidi znají a dle historie vědí, jak často mají pravdu...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 6. 2020 20:28

Takže teď už jsem chlapy s váma a doufám, že nám to ještě o něco spadne ať mužů opětovně nakoupit
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 6. 2020 20:27

Citace / 27.06.2020 14:40

Jak se asi spí tomu opěvovanému borcovi 2,2 + poplatky / 850 000. Nebo už to není takový borec? Nakoupil nahoře, to chce vážně um.
Ahoj kamaráde, jsem rád že máš o mě starost a hodně lidí se o mě tady zajímá,tak abych vše uvedl na správnou míru, tak jak se TOP Stocks vyšvihl nad 2.6 postupně jsem začal rozprodavat, protože jsem ani ve snu netušil, že se to za tak krátkou chvíli dokáže tak rychle vysvihnout. Navíc s těch vašich pesimistickych nazoru jsem dostal vážně strach (dekuji vám teď za ne) Vše jsem rozprodal s průměrným kurzem kolem 2.5, takže z 850tis tam nějaký zisk uz je. Pokud se TS dostane na hodnotu 2 a níž, znovu nakupuji a to postupne kurz 2 (315tisic) kurz 1.9 (315tisic) kurz 1.8 (320tisic) ale samozřejmě uvidím podle situace, v téhle době názory velice rychle prehodnocuji.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 6. 2020 14:49 | nikdo

Citace / 27.06.2020 14:40

Jak se asi spí tomu opěvovanému borcovi 2,2 + poplatky / 850 000. Nebo už to není takový borec? Nakoupil nahoře, to chce vážně um.

Nech ho spát. Tady to velká část přispěvovatelů hraje jako ruletu. nevědí vůbec, kdy to půjde nahoru, kdy dolů. TA a fundamentální analýza jim nic neříká nebo ji používají špatně. Tím nemíním starou gardu a další zkušené investory.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 6. 2020 14:40

Jak se asi spí tomu opěvovanému borcovi 2,2 + poplatky / 850 000. Nebo už to není takový borec? Nakoupil nahoře, to chce vážně um.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2020 23:02 | nikdo

Citace / 26.06.2020 22:43

No řekl bych že většina lidí to neví a nebo si to nechce pripustit. Podívej se na trhy jak v poslední době rostly.

To souhlasím. Když píši, že my víme, tak myslím zkušené investory...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 6. 2020 22:43

No řekl bych že většina lidí to neví a nebo si to nechce pripustit. Podívej se na trhy jak v poslední době rostly.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2020 22:31 | nikdo

Citace / 26.06.2020 22:27

Abych byl upřímný jel jsem delší dobu pořád long, ale už jsem vcera vse odprodal. Možná to byla chyba, ale alespoň už mužů klidně spát. Největší tlak byl na mě poslední dobou vyvíjen asi v práci, kde jsme měli práci vždycky dlouhodobě zajištěnou a teď se to zlomilo a práce nám rapidne ubylo a nejen nám. Slyším teď čím dál častěji od kamarádů, jak se začíná všude propouštět a že firmy to nevidí do budoucna vůbec dobře. Co jsem se bavil se šéfem, tak mi říkal, že letos nebudou žádné zisky, takže příští rok se nemuze do ničeho investovat, jelikož nebude z čeho. Takže se tohle nedotkne jen tohoto roku, ale i toho příštího, protože letos nebude zisk, tak příští rok nebude za co utrácet.

Tohle ale víme už několik týdnů...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 6. 2020 22:27

Abych byl upřímný jel jsem delší dobu pořád long, ale už jsem vcera vse odprodal. Možná to byla chyba, ale alespoň už mužů klidně spát. Největší tlak byl na mě poslední dobou vyvíjen asi v práci, kde jsme měli práci vždycky dlouhodobě zajištěnou a teď se to zlomilo a práce nám rapidne ubylo a nejen nám. Slyším teď čím dál častěji od kamarádů, jak se začíná všude propouštět a že firmy to nevidí do budoucna vůbec dobře. Co jsem se bavil se šéfem, tak mi říkal, že letos nebudou žádné zisky, takže příští rok se nemuze do ničeho investovat, jelikož nebude z čeho. Takže se tohle nedotkne jen tohoto roku, ale i toho příštího, protože letos nebude zisk, tak příští rok nebude za co utrácet.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2020 19:07 | Medvěd

Brum, brum...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2020 15:13 | Walda

Neobávám se, že by se TS v budoucnosti nedařilo. I kdyby přišel sestupný trend tak může trvat max. rok jelikož dnes je vše zrychleno díky technologiím a tím že má dnes na trh přístup každý. Jen musí každý počítat že je možnost u TS většího poklesu a s velkou volatilitou. Myslím, že dlouhodobější trend bude znám po US volbách. Pokud by trhy skutečně vyklesaly, tak za pár měsíců budou zase trhat rekordy a TS s tím jak je sektorové rozložen bude opět úspěšný.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2020 14:05

Citace - Walda / 26.06.2020 12:51

Každý svým strůjcem štěstí jest...... Ať si každý se svýma financema nakládá jak uzná za vhodné.
naprostý souhlas a hlavně nikdo nemuze vědět, jestli a kdy trh půjde dolů či nahoru. Za chvíli jsou volby, takže Fed se musí činit, na druhou stranu mám obavy o samotný podílových fond TOP stock, který oproti USA indexum, už velmi ztraci, aby nedopadl nakonec jako sporotrend. Vypadá to, že TOP stocks má své nejlepší už za sebou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 6. 2020 13:10

Citace / 26.06.2020 12:24

Je to celé jen spekulativní bublina poháněná chamtivci a amatéry, kteří si myslí, že se vždy najde někdo, kdo od nich akcii koupí za ještě více peněz bez ohledu na ekonomické vyhlídky. Vůbec tomu nerozumí. Tento trh je velmi nejistý a může i kompletně krachnout, což vy si vůbec nepřipouštíte a možná to nebude vůbec dlouho trvat a budete se velmi velmi divit a bude to bolestivá zkušenost.
Aby ses nedivil ty, chytráku!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 6. 2020 12:51 | Walda

Každý svým strůjcem štěstí jest...... Ať si každý se svýma financema nakládá jak uzná za vhodné.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2020 12:24

Je to celé jen spekulativní bublina poháněná chamtivci a amatéry, kteří si myslí, že se vždy najde někdo, kdo od nich akcii koupí za ještě více peněz bez ohledu na ekonomické vyhlídky. Vůbec tomu nerozumí. Tento trh je velmi nejistý a může i kompletně krachnout, což vy si vůbec nepřipouštíte a možná to nebude vůbec dlouho trvat a budete se velmi velmi divit a bude to bolestivá zkušenost.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2020 9:57

Citace / 24.06.2020 16:59

Podívej se na P/E a hned je to jasné...
P/E je na houby. Podle něj byly trhy nadhodnocené a akcie předražené i v březnu 2009!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2020 17:11

Citace / 24.06.2020 17:02

Nakoupili za kurz 1.7 za 10tisíc Kč, prodali za 14tisic Kč a machrujou

Jen se posmívej. Mluví z tebe jen hloupost.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2020 17:02

Nakoupili za kurz 1.7 za 10tisíc Kč, prodali za 14tisic Kč a machrujou
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2020 16:59

Podívej se na P/E a hned je to jasné...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2020 16:57

To určitě :D
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 80/135

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zbyněk Frolik

podnikatel, Linet

Tamara Kotvalová

podnikatelka, Carollinum

Zbyněk Frolik
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Tamara Kotvalová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services