Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2684 komentářů)

5. 6. 2020 14:02 | Milan

nějaký zisk jsem zrealizoval a něco stále držím, kupuju to vždy po více částech a některé pak prodávám a některé držím, obchodování na finanční páku je totiž velmi nebezpečné, tak to tam raději hned rychle točím . . jinak celkově ted nakupovat ropu a akcie leteckých společností bude ted nejvýnosnější, protože u nich jsou stále velké propady více jak 50% než tomu bylo těsně před koronavirem a ted jak se rozvolnuje a začíná se zase pomalinku jezdit na dovolený, by to mělo velmi slušně a rychle stoupat . . . letecký prumysl se totiž propadl v době karanten ze všech nejvíc a stále jsou tam obrovské propady.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 6. 2020 10:51 | nikdo

Citace - Milan / 05.06.2020 10:23

možná by nebylo od věci, vydělat pořádné peníze a zaměřit se ted na ropu a na akcie leteckých společnosti, když už se začíná všude rozvolnovat :-) . . Air France za dnešek už je 17% v zisku, Lufthansa zatím 6,5% . . odpoledne by mohl něco hodit Sabre. . vše jsem obchodoval na páku, dnes bude krásný den

Už jsi zrealizoval zisk nebo stále držíš?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2020 10:31

Tak to napiš Janu Hájkovi.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2020 10:23 | Milan

možná by nebylo od věci, vydělat pořádné peníze a zaměřit se ted na ropu a na akcie leteckých společnosti, když už se začíná všude rozvolnovat :-) . . Air France za dnešek už je 17% v zisku, Lufthansa zatím 6,5% . . odpoledne by mohl něco hodit Sabre. . vše jsem obchodoval na páku, dnes bude krásný den
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2020 23:44

Jediné 2jistoty v téhle dobe jsou: USA akcie budou v říjnu na historických rekordech a Donald Trump 3.11 vyhraje prezidentské volby
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2020 13:53

Citace / 01.06.2020 23:40

Princip je pořád stejný: Odrbání milionů pro zisky jednotlivců. Co je na tom k nepochopení?

Jak to celé podle tebe funguje?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 6. 2020 10:52

Vidím, že Top Stocks je tam, kde byl před 5 lety. To teda není žádná sláva.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2020 23:40

Princip je pořád stejný: Odrbání milionů pro zisky jednotlivců. Co je na tom k nepochopení?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2020 22:23

Tak uvidíme, samozřejmě vše je možné, nikdo z nás nevidí do budoucnosti. Jen si teď momentálně myslím, že nějaký velký propad jako v březnu nás už nečeká, banky si to pohlidaji.. Ale uvidíme
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2020 21:35

Citace / 01.06.2020 21:33

Teď je jiná doba, finanční krize už dá se říct je

Přesně tohle se také psalo... a pak bummm.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2020 21:33

Teď je jiná doba, finanční krize už dá se říct je
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2020 21:32

Citace / 01.06.2020 20:16

Je jedno jestli jsou akcie předražené nebo ne. Fed už to nějak výrazně spadnout nenechá a to je celý to kouzlo. Nehledejte v tom složitosti.

Pamatuji na takové příspěvky, když začínala finanční krize a pak přišel pád L.B. ... a bylo to...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2020 20:16

Je jedno jestli jsou akcie předražené nebo ne. Fed už to nějak výrazně spadnout nenechá a to je celý to kouzlo. Nehledejte v tom složitosti.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2020 18:33

Tady někdo trpí komplexem méněcennosti, když si tu musí, seč mu síly stačí, plusovat svoje příspěvky, aby jim dodal váhu.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2020 3:50 | Ovšem

toto je diskuze, jak název napovídá: "Diskuze - TOP STOCKS – Erste AM ČR"
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2020 18:50 | nikdo

Citace - 007 / 31.05.2020 16:59

To jsem nepsal já, kolego.

Tamto níže já také ne.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 5. 2020 18:22

Pánové, jste tu jako malý kluci, kteří s honí trika, kdo komu udělá víc plusů nebo mínusů nehledě na obsah příspěvku. Kdyby jste více času věnovali zkoumání trhu, než těmto klukovinám, udělali byste lépe. Vidím, že jednou za rok sem nahlédnout, úplně stačí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2020 17:28

Pánové držte se tématu této stránky a bude klid...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2020 16:59 | 007

To jsem nepsal já, kolego.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 5. 2020 16:46

Citace / 31.05.2020 13:23

Ten, který tady šikanuje a plácá tu pořád něco o reklamě, by si měl uvědomit, že toto je web Peníze.cz, přes který se nakupují fondy různých investičních společností a ne web csas, která sama je distributor fondů jiných společností.

Pres penize.cz se nakupují fondy a od kdy??? :DDD Toto je stránka TOP STOCKS. Najdi si stránku na penize.cz Quant a tam si diskutuj o něm. A už tu s ním neotravuj!!!
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 92/135

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michal Sýkora

bývalý hokejista a investor

Daniel Köppl

mediální expert

Michal Sýkora
ÚSPĚŠNOST
33,33 %

z 3 duelů
×
Daniel Köppl
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services