Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 498 komentářů)

18. 6. 2002 15:47 | maxman

No nevím, pamatuji si nějaký rozhovor se Zahrádkou, kde popisoval právě to, že se rozhoduje v Dublinu. To mi mimochodem přijde logické, že v Praze se bude dělat money market a lokálníá bondy a vše ostatní se bude řídit z Dublinu. A je jen průšvih české legislativy, že fond musí mít v Čechách nějakou tu cvičenou opici, co bude jakoby nakupovat - ostatně vzpomeňte si na loňskou kauzu s předáním řízení portfolia u IKS fond fondů a co z toho bylo.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 6. 2002 12:36 | Uhlobaron

Když nevíte, o kom mluvíte, tak radši držte hubu. Petr Zajíc obchoduje akcie od roku 1994, začínal v ČSOB, působil v Expandia Finance a v Patria Finance v sales i na vlastní knize. Pokud z něj budou chtít udělat cvičenou opici, rychle se s nimi rozloučí, tomu věřte.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 6. 2002 10:05 | maxman

No nevím, Conseq dělal v podstatě jen dluhopisy. Spíš to bude nová cvičená opice, která bude jenom dělat to, co přikáží v Dublinu. Tedy nebude to portfolio manažer s pravomocemi, ale makléř pro zadávání příkazů k nákupu a prodeji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 6. 2002 8:33

Taky jsem vybíral konzervativní fond a k dnešnímu dni teču -51,37%. Pořád se ohánějí tím, že je to dlouhodobá investice, ale od založení (listopad 1995) ztrácejí 1,8%. Tak nevím.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 6. 2002 8:27 | PKK

Do Pioneer české investiční společnosti, a.s., nastoupil na post portfolio manažera fondu Pioneer Trust, Pioneer česká investiční společnost, a.s. - otevřený podílový fond (Pioneer Trust), bývalý investiční analytik a makléř společnosti Conseq Finance Petr Zajíc. Znáte ho někdo ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 6. 2002 7:17

Je to banda lhářů a lumpů.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 6. 2002 8:17

Všimli jste si, že Pionýři upravili své webové stránky ? Hlavně mě zaujalo to, že přestali používat pojmy jako zlatá střední cesta, nedáváme všechna vejce do jednoho košíku a podobně. Konečně uznali, že šlo z jejich strany o klamání zákazníků, když investovali hlavně do akcií internetových a telekomunikačních firem. Není tady nějaký právník, který by poradil, jestli má smysl je třeba žalovat o náhradu škody ? Do fondu jsem investoval pod příslibem konzervativní investice, skutečné portfolio fondu bylo příliš jednostranné.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 5. 2002 16:52 | Petr

Vysoke vstupni poplatky, naprosta neschopnost manazeru fondu/nebo moznazamerna neschopnost/, balamuceni podilniku vseho schopnymi dealery, tot tri zakladni charakteristiky fondu Pioneer.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 5. 2002 9:06 | mikulka

Taky jsem odešel a už i trochu umazal ztrátu. Lituji všechny kteří zůstali.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 5. 2002 7:17 | email nemam

Všem Vám děkuji, finanční poradce mi tento fond vylíčil tak lákavě, že jsem málem skočil na špek. Jestli je pravda, že kdo lže ten krade? Tak jsem se zde poučil nadmíru dobře
Ještě jednou děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 4. 2002 18:34 | stratil

Tenhle fond je neuvěřitelný bordel.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2002 14:11

Vyberte peníze, budete konečně klidně spát!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2002 8:49 | sluníčko

Neřekli vám dealeři, že při prodeji většího množství CP se obvykle nedosahne tržní ceny a většinou to vede k poklesu trhu? Zamyslete se co se stane až 96% nespokojených podílníků zjistí, že jiné fondy jsou lepší a i ty nejhoší z nich když nevydělávají ta alespoň tolik neztratily. Doplatil jsem na svou hloupost a řeči dealera. ale už jsem se za drahé peníze poučil.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 4. 2002 12:30 | Mesicek

Vas nazor je projevem absolutni neznalosti principu fungovani podilovych fondu. Kurz podiloveho listu se (zjednodusene) spocita tak, ze se aktualni hodnota portfolia fondu vydeli aktualnim poctem podilovych listu. Cili v pripade Vaseho vyberu fondu ubyde majetek pod spravou, ale i pocet podilovych listu tamu umerny.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 4. 2002 21:36 | sluníčko

Teď vyhraje ten, kdo vybere své penízky dřív. Protože každý výběr sníží kurz pro ostatní, heslo "Kdo zaváhá nežere". Já už tak učinil.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 4. 2002 21:34 | stratil

Asi bude nutné z tohohle fondu odejít.Nebo zjistím ,že po dalších pěti letech mě zbudou jen oči pro pláč.Jen nemohu pochopit ,jak se mohl takový fond zaštítit tak slavným jménem.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2002 19:21

Odpovídám na to, o čem něco vím a zároveň se mi dotkne zkreslení faktů, ke kterému může v novinářské zkratce dojít. Primárně jsem však v Pioneer odpovědný za chod informačních systému a věci související. Viz můj profil v porotci.asp.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 4. 2002 10:43

Podívejte se na článek Pěkně nudný týden (http://www.penize.cz/info/zpr avy/zprava.asp?NewsID=960).V reakcich na nej odpovida pan Janecek z Pioneeru a to hned ten den, co byl clanek publikovan. Ne ze by tyto stranky necetli, ctou je, ale neodpovidaji. Odpovi pouze na clanek, kde jsou vykresleni v nepriznivem svetle. Ten cte mnoho lidi, ale na nazor jednoho podilnika tady v nazorech kaslou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 4. 2002 10:45

Jak jsem správně předpokládal, nikdo za měsíc na můj dotaz v "názorech" z Pioneer fondu neodpověděl! Taky proč, když pořád je dost peněz na platy!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 3. 2002 20:29 | stratil

Nevím za co mají skoring tři hvězdičky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Boleslav Polívka

herec a podnikatel

Senta Čermáková

manažerka

Boleslav Polívka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Senta Čermáková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services