Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 498 komentářů)

9. 10. 2001 10:07 | ToMas Jedno

Nechci se pana Zahradky zastavat, ale pokud fond investuje do akcii a vesmes jdou vsechny dolu, tak tezko budou zisky. Pokud si ale myslis, ze to umis lip, tak klidne investuj primo do akcii. Pripadas mi jako jeden z tech kteri investovali do akciovych fondu na nejvyssich hodnotach a uz meli spocitany kolik na tom vydelaj. Pokud je trh na minimech, tak s nejvetsi pravdepodobnosti pujde driv nebo pozdeji nahoru a naopak.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 9. 2001 17:22 | R_Jancik

Mohlo by být hůř, řekl bych. Poslední dobou se docela lepší.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 9. 2001 16:59 | patent

Jsem pro. Je to skoda, ale lepsi to asi stejne nebude
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 9. 2001 16:58 | T. Novotný

To jste myslím neudělal nejlépe. I já jsem do PT vložil ČÁST svých vkladů, ale rozhodně je nemíním vybírat cca další 3-4 roky. Pro vás je asi s ohledem na vaše nervy nejlepší nějaký dluhopisový fond či přímo termínovaný vklad (Hrůza, zažil jsem pokles i peněžního fondu, komu má člověk věřit :o) ).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 9. 2001 15:36

Vážení stejně postižení! Spočítejte si, kolik dní v týdnu pracujete na Pioneer Fond bez naděje, že se někdy něco vrátí. Spíš se odstěhuje předsednictvo. Inu někdo je na Bahamách, někdo v Dublinu...finančně se mají zásluhou naší pilné práce dobře. Asi bychom měli hromadně vše vyzvednout, aby p. Zahrádka a spol.konečně museli taky sami pracovat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 9. 2001 18:07 | Jindřich Majer

"Závidím lidem, kteří jsou v Pioneeru, ti snad mají ještě nějakou naději. Já už ne." napsal člověk, který peníze vložil do fondu Akro Eurotech, který má dnes ztrátu 78 %. Takže buďte rádi, že jste rádi.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 9. 2001 17:59 | TGP

Perverzaci osklivi, fuj :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 9. 2001 8:08

Odejít všas znamená neplatit za ostatní.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2001 12:13 | Fan Club Ivana Zahradky

Tady jsme, my spokojeni!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 9. 2001 11:55 | zbynek podzimek

... já jen abyste se mou nepočítal :-))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 9. 2001 9:20

Rád bych se seznámil s 8% spokojených investorů PT. Ví někdo o nějakém?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2001 18:46 | Zoufaly podilnik

Uz nemam nervy........ Odprodal jsem velkou cast podilovych listu PT - s velkou ztratou!!! Za cast zachranenych penez koupim tak za rok jiny fond, ale urcite uz ne Pioneer. Neverim, ze se situace zlepsi, obvzlaste po tom, co sili nazory, ze zapadni Evropa jde do recese.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 9. 2001 17:32 | Rádio Jerevan

Upřesnění předchozí zprávy: nejedná se o studijní, ale bezpečnostní pobyt co nejdál od rozhořčených podílníků. Potvrzujeme, že "centrála Pioneeru mu poskytne takové podmínky, aby se situace již neopakovala" - již mu nedovolí řídit žádný fond, ale jmenuje jej hlavním analytikem nigerijských akcií. Fond se již ke kladným hodnotám nenavrátí, neboť se nenavrátí ani pan Zahrádka. Za trpělivost neděkujeme - nic jiného vám totiž nezbývá. Děkujeme za pozornost.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 9. 2001 16:58 | Asociace podílníků Pioneer Trust

Pan Zahrádka je na studijním pobytu v Dublinu. Centrála Pioneeru mu poskytne takové podmínky, aby se situace již neopakovala. Po jeho návratu se fond vrátí opět ke kladným hodnotám. Děkujeme za trpělivost
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 9. 2001 8:30

Pravidlo čím vyšší poplatky, tím horší výsledky se potvrdil i u Sporotrendu. Sotva zavedl poplatky, bere investory řádně na hůl. V tomto je Pioner trust příkladem.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 9. 2001 18:57 | Pavel Pilař

Propad fondu by mi nevadil (stává se), ale neschopnost zamést s portfolio manažerem mě uráží. Jak to, že nenese následky za svá mylná rozhodnutí? Proč ho management firmy kryje? Proč tolik pohrdají podílníky, kteří na své investice těžce pracovali a pokud by selhali tak, jako pan Zahrádka, tak už by je v každé normální firmě dávno vykopli?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 9. 2001 17:32 | Podilnik

Ted uz se snad zmuzeme jen na verejnou vyzvu manazerovi fondu: Pane Zahradko, odejdete. Bez dekovani. Nebo snad cekate na zlaty padak z Dublinu?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 9. 2001 12:57

souhlasím s tím, že se budou zase vymlouvat, jak člověk musí být trpělivý, a že cesta k cíli je přes hory a doly, musíme počkat na výsledky a změnu trendu. Dobře se staráme o Vaše peníze. Hlavně, že celé vedení společnosti má k dispozici služební auta. Nevím na co potřebuje např. právník společnsoti auto, snad aby mu cesta v Praze trvala do práce ještě déle. Za celých pět let existence nedokázal Pioneer vložené peníze podílníků zhodnotit. Lépe bylo možná ten půkl rok počkat a vložit to tenkrát do Sporoinvestu. tam by už člověk měl nějaké to zhodnocení. Bohužel nestalo se tak
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 9. 2001 10:33

USA - to zas bude krásná výmluva neschopného vedení. Jak je mozne odvolat vedení Pioneer fondu v ČR?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 9. 2001 14:26 | TGP

Opravdu skvělé. Právě jsme překonali mínus 40 procent roční výkonnosti. Děkuji manažerům tohoto fondu, takhle se o moje peníze opravdu nikdo nepostaral.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Teplý

ekonom

Daniel Köppl

mediální expert

Petr Teplý
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Daniel Köppl
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services