Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 498 komentářů)

14. 2. 2003 12:06 | váš bývalý kolega

Nechápu so se děje. Několik let byl Pionner na posledním místě v hodnocení oblíbenosti. Výsledky jsou stejné jako dříve (mizerné), dnes -1,22% za týden -1,80%, za měsíc -6,47, za půl roku -9,1%, za rok -19,22%, za dva roky -36,26%, za tři roky -54% atd. Peníze vyplácet nechtějí (nemohou?). Přitomse za týden z 1% spokojených podílníků se staly 3% spokojených podílníků. Může to někdo seriozně vysvětlit. Nechce se mi věřit poznámkám o hlasujícím managementu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 2. 2003 6:57

Hlasovali i rodinní příslušníci manažerů a dealerů fondu.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 2. 2003 19:16 | mikulka

Troška počtů a vidím jak počet spokojených zákazníků fondu stoupl o plných 50% za jediné dopoledné a hlasuje se několik let. Zdá se mi to podivné a ačkoliv jsem se osobně přesvědčil jak klamou. Slibovali mi "zhodnocení" v desítkách procent a pak mi dělali obstrukce, když jsem prodával jejich podílové listy. Víc do podobného spolku nevlezu. Mám zkušenosti že, jsou schopni uplně všeho.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2003 15:23

Dnes během dopoloedne hlasovalo cca 100 (sto) spokojených uživatelů a oblíbenost stoupla opět na 2%. Zřejmě se jim pokles hodnoty dnes o 0,17% a za minulý týden o 2,55% velice zamlouval. Dělají si z lidí kašpary i zde.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2003 10:40 | Petr Lukeš

Vždy když se mi v poštovní schránce objeví bulletin Koruna, vytahuji revolver!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 2. 2003 6:32 | mikulka

Zasáhla neviditelná ruka trhu a hlasy nespokojenců se nezapočítávají!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 2. 2003 6:30 | sluníčko

Zaráží mně rozdíl hlasů v profilu a v tabulce oblíbenosti. Jak vlastně hlasování funguje? Náhodou jsem si toho všiml ve středu a dnes (v pátek) přestože přibývaly hlasy v profilu nepřibyly v tabulce oblíbenosti. Podle čeho nebo jak se hlasy započítávají.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2003 1:00 | taky důvěřivec

O moc jsem nepřišel, protože jsem investoval celkem málo, spíše jen tak na zkoušku. Na podzim jsem prodal skoro všechno a nechal si jen asi za 1 500 Kč, abych mohl za čas posoudit, jestli jejich předpoklady se splní. Třeba teorie pana Fichtnera, že pokud hodnota fondu klesá rychleji než index trhu v době všeobecného poklesu, je to vlastně správně, protože při vzpamatování se trhu bude takový fond růst rychleji než index nebo ostatní fondy, které v době poklesu neklesaly tak moc. Podle výsledků fondu bude tento růst přímo raketový.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2003 0:47

Omlouvám se , chtěl jsem samozřejmě říct "nízké procento oblíbenosti".
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2003 0:46

To procento je asi tím, že se pohybuje okolo 1,5 a při zaokrouhlování pak stačilo pár hlasů na převážení. V tabulce podle oblíbenosti je procento spokojenosti 1,55 %, ale tady se uvádí jen jedno místo, vzniká tedy zaokrouhlovací chyba. Tvůrci asi nepočítali, že by nějaký produkt mohl mít tak nízké procento neoblíbenosti.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 2. 2003 17:11

Manažeři fondu a jeho dealeři, provize za polapenou oběť je až nemravně vysoká.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 1. 2003 22:57

zajímavé, během pár hodin se procento spokojených zvýšilo na 2%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 1. 2003 14:41 | mup

Na takové výsledky musí být talent!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 1. 2003 10:23

Nechápu kdo může být s tímto vývojem spokojený a kdo je to jedno procento spokojených.Připravili jste mě o všechny mé cveloživotní úspory a nenávidím Vás
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 1. 2003 6:21 | zmoudřelý

Bývalí drazí spoluvěřící, je to necelý rok co jsem opustil váši společnost a při pohledu na výsledek jsem rád, že jsem tak učinil, tvrzení bývalého "finančního poradce" o strašné nejistotě jinde se ukázala nepravdivá. Stejně mi ale bude dost dlouho trvat než budu na svých. Přeji vám pevnou víru v lepší výsledky v budoucnosti.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 10. 2002 6:48 | mikulka

Když jsem se koukl na oblibu fondu a jeho výsledky, nechápu kde se berou lidi co se chtějí nechat oškubat. Lidská nepoučitelnost je asi nekonečná.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 9. 2002 9:04 | Zdeněk Kubík

Ano, placení jsou velmi slušně, zhruba 5 % z vaší investice (včetjně těch následných, kdy jen posíláte peníze na účet). Ale nedivte se, ten dealer jen opakoval, co mu hustili do hlavy pánové z vedení Pioneeru.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 9. 2002 6:33 | mikulka

Na jaře jsem nevydržel a utek, teď jsem investoval do dluhopisů a počkám si až se trend změní. Od jara tak vydělávám místo abych ztrácel a navíc až peníze vrátím do akcií tak budu mít víc podílových listu než kdybych dal na rady "finančního poradce" (dealera), musejí být slušně placení, když se tak nestydí lhát a klamat.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 9. 2002 19:17

Dovoluji si upozornit, že vydání příkazu na převod podílových fondů funguje tak, že se podíly převádí v den, kdy je kurz nejhorší. Může však být ještě horší než teď? Asi ano, zdá se, že neschopnost vedení je úžasná.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 8. 2002 11:27 | teimlm

0,83 se nejeví jako úspěch - to v žádném případě. Co je to za akci s ŽB?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Švejnar

ekonom

Kateřina Neumannová

podnikatelka

Jan Švejnar
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Kateřina Neumannová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services