Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

20. 2. 2016 16:07

A v utery je jakej kurs?????
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 2. 2016 18:07

1.32%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 2. 2016 11:07

Citace / 18.02.2016 10:58

Vyčkávat vyčkávat tiše jak kočka má mysku .... Však ono to zase hodně propadá vyčkávat A od 0,5 nastrazit pasticku a pomalinku do ní sázet korunky hezky jednu o druhé.... Každý lovec vyčkává má kořist čím déle vyčkává tím větší kořist uloví.
uloví kuloví
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 2. 2016 18:20

2.21%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2016 14:07

Co to žvatleš,už tu trávu nehul.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 2. 2016 10:58

Vyčkávat vyčkávat tiše jak kočka má mysku .... Však ono to zase hodně propadá vyčkávat A od 0,5 nastrazit pasticku a pomalinku do ní sázet korunky hezky jednu o druhé.... Každý lovec vyčkává má kořist čím déle vyčkává tím větší kořist uloví.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 2. 2016 21:49

Myslím, že trend se definitivně obrátil na růst. Alespoň na příštích pár týdnů.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 2. 2016 21:46

Dneska je doba hlubokých propadů a obrovských růstů. V budoucnu budou propady ještě hlubší a rally po nich ještě rychlejší. Připraveným bude štěstí přát, ale hodně lidí přijde o hodně peněz. Taková nás čeká budoucnost na burzovních trzích. Počítejte s tím !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 2. 2016 18:24

ST 0.8957 TS 1.8785
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 2. 2016 12:44 | judyna

Včera jsem nakoupila něco málo Sporotrendu a Top Stocku. Tak uvidíme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 2. 2016 10:39

už to frčí na sever,kdo nenakoupil ujel mu vlak
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2016 19:03 | pop224

Judyno, nejsi. Taky jsem se po několika prodejích a nákupech dostal do plusu, člověk si nesmí říkat, že mohl vydělat víc. Všechno jsem prodal a teď, když je to pod 1,00 tak vesele nakupuju a pokud nepříjde nějakej velkej propadák, tak to další 3-4 roky nechci řešit
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 2. 2016 18:31

2.19%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2016 18:30

2.19%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2016 16:46

paní, vy jste ale blbá
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 2. 2016 13:50 | judyna

Jo, mně už právě jednou taky - někdy po té pitomé krizi. Naknec jsem se dostala slušně do plusu, ale bblě jsem nakoupila a od té doby jsem pořád ve ztrátě. Některé nákupy se mi zhodnotily za krátký čas i o 100%. Jenže teď už je to dlouho o ničem.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 2. 2016 13:26 | Radek 01

Kdybych měl peníze,tak bych pod 0.9nakupoval a ředil kurz.At si každý říká co chce o ředění,mě to vždycky vytahlo do plusu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 2. 2016 12:25

je nekdo z investorů v plusu? mimo spekulanty typu dxdj
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 2. 2016 23:03 | judyna

Citace - Radek 01 / 12.02.2016 13:44

V současné době prodělávají asi všichni,měl jsem taky velký ztráty,ale vždy jsem vydržel a všechny peníze co jsem měl jsem při propadech investoval do nákupu. Budu na svých při kurzu 1.07 a jsem rozhodnut prodat při 1.12.Příště nakupuji až pod kurz 0.95.ahoj
Jsem taky ve ztrátě asi 30%. Přemýšlím o nákupu, abych trochu naředila. Tak, jak píše myslím Pop - taky jsem něco nakoupila za 1,9 :-(. TS a Sporobond jsem stačila prodat asi před 2 týdny ještě se ziskem.... Blbá doba teď.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 2. 2016 15:36 | Milan

Mám dotaz: Jednotlivé společnosti Top Stocku již vystřelují nahoru na evropských burzách. DXDJ tu psal, že v pondělí 15.2. jsou trhy v USA zavřené a tudíž se kurz Top Stocku téměř nepohne. Znamená to tedy, že Top Stock má nakoupeny akcie v USA? Nemá je nakoupeny na evropských burzách? To by potom kurz Top Stocku vystřelil nahoru již dnes. Děkuji za odpověď.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 104/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Šimáně

podnikatel, Unimex Group

Jaroslav Pajonk

podnikatel, Centr Group

Jiří Šimáně
ÚSPĚŠNOST
25,00 %

z 4 duelů
×
Jaroslav Pajonk
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services