Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

15. 2. 2016 11:24

rally co jsem předpovidal je tady
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 2. 2016 21:26

Ombudsman mě s odpuštěním poslal de prdele.. Prý jsem investovala pritom jsem podepisovala dotazník že jsem konzervativní a nemůžu si dovolit o to přijít Oni jdou přes mrtvoly
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 2. 2016 20:55 | Radek 01

Kurz 2.4 byl myslím někdy v roce 2008,takže asi uplynulo 8 let,ten kdo nemá pevné nervy vydržet ty propady, neměl by ST kupovat-odborníci ve spoř.nesmějí takový produkt nabízet nezkušeným investorům-obratte se na ombudsmana.Nemá smysl podílové listy za nynější kurz prodávat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 2. 2016 11:02

2,4 a mám zničenej život a zdraví a bydlím po ubytovnach
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 2. 2016 11:00

Citace / 13.02.2016 19:46

To ale chlapče nikdy nebude :). Všechny akcie v jeho portfoliu určitě nezkrachují.
si nemyslim
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 2. 2016 10:57 | Radek 01

Mám dotaz na tu paní,která píše ,že přišla o miliony ve ST ,jestli může napsat za jaký kurz v minulosti nakupovala. Jestli má smysl čekat nebo prodat se ztrátou- . Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 2. 2016 10:44 | Jiřík

Obávám se. že trestní oznámení v tomto případě nebude na místě. Rčení 'O ptáčkovi' platí v každé době. Podstatné bude, co jste podepsala ve smlouvě na majetkový ůčet. A mám tušení, že tam bude něco jako "Fondy mají výkonnost kolísavou a návratnost vložených prostředků není zaručena". Základním ůčelem fondů je to, aby jeho správce či majitel měli docela příjemné zisky. proto také vznikly. Samozřejmě, že i podílníci si mohou přijít na své, ale je nutné takové investici věnovat čas a snažit se mít jistý přehled. Každá investice má svá rizika, akcie a akciové fondy však nejvyšší! I ten nejlepší investor má ztráty, ale né každý je dokáže brát v pohodě, proto také investování není vhodné pro každého. Za své činy jsme zodpovědní jen my sami a je pouze otázkou, zda jsme schopni a ochotni se z nich poučit. Dalo by se říci, že peníze a majetek jsou v životě mejdůležitější, takové osvobozující, ale sama dobře víte, že pravda je někde jinde. Marie, přeji Vám i ostatním, ať dokážete odpustit a mít tak možnost si svůj čas užívat šťastněji a naplno.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 2. 2016 10:14

Mne to dlouhodobě znehodnotili
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 2. 2016 9:24 | Sporotrend

Cílem investični politiky je poskytnout podílníkům dlouhodobé zhodnocení.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 2. 2016 8:21

Dobrý den mě do tohoto fondu nalákali taky před asi devíti lety mám škodu miliony zničený zdraví nemám kvůli nim kde bydlet....možná kdyby se nás sešlo víc mohli bychom je žalovat
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 2. 2016 22:52

13.2.2016 11:10:31 - dotaz - Janoušková Marie
Mám tento fond mnoho roků. Stále čekám, kdy se mi vrátí alespoň to, co jsem tam vložila a neustále jsem okolo půlky vložené částky, teď pod půlkou. Není toto hospodaření s mým majetkem trestné, tunelování, zpronevěra ???!!! Když mi poskytnou půjčku , tak úroky a poplatky a sankcemi pořádně vyžadují ZAPLAŤ. Kdy mi vrátí můj vklad a neměli by zaplatit podle svých podmínek u půjček ???!!! Jestli mi chcete opsat¨nějaký leták typu "cizinec promine", tak ne!! A ti odborníci ve spořitelně mi radí tak akorát ve svůj prospěch "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají". A za jejich nehospodárnost může Čína a ještě bych já dodala tak vítr nad Čínou. Je to HROZNÉ, jak je okrádán člověk . Do Sporotrendujsem v roce 2005 vložila 150.000,-- a dostala jsem 79001 podílových listů , do ruky žádné. Jednou za rok mi pošlou pan Kráčmar dopis s propadem a větou, jak si mě váží. Nevím, budete se mnou zabývat, je mi 68 roků , do baráku teče ,... . Je nějaká pomoc, mám podat trestní oznámení , děkuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 2. 2016 20:24

Citace / 13.02.2016 19:50

Jak to můžeš napsat světová situace je kritická
nudle s mákem
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 2. 2016 19:50

Jak to můžeš napsat světová situace je kritická
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 2. 2016 19:46

To ale chlapče nikdy nebude :). Všechny akcie v jeho portfoliu určitě nezkrachují.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 2. 2016 19:41

Až ten kurz bude 0,00 tak fond skonči
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 2. 2016 19:03

Jo při zvyšující se zaměstnanosti by mělo růst HDP.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 2. 2016 17:25 | DXDJ

Pokud budu aplikovat Okunův zákon na aktuální situaci v USA, tak to zatím na recesy nevypadá.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 2. 2016 17:03

Jenže jinde píšou že ekonomika USA jde do recese a akcie padnou o 60 procent a pak se teprve má nakupovat
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 2. 2016 16:40 | C2

Citace - DXDJ / 13.02.2016 14:14

Pokud chceš koupit TS, tak můžeš počkat až pondělí. V pondělí se totiž na trzích v USA neobchoduje, tudíž změna TS bude jen malá. Tento den budou data z Číny, která můžou napovědět.
Konečně rozumnej příspěvek. Díky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 2. 2016 14:14 | DXDJ

Pokud chceš koupit TS, tak můžeš počkat až pondělí. V pondělí se totiž na trzích v USA neobchoduje, tudíž změna TS bude jen malá. Tento den budou data z Číny, která můžou napovědět.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 105/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Baudiš

podnikatel, Avast

Jan Řežáb

podnikatel, Socialbakers

Pavel Baudiš
ÚSPĚŠNOST
75,00 %

z 4 duelů
×
Jan Řežáb
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services