Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

13. 2. 2016 14:00

Bohnic a ty?

Citace / 13.02.2016 10:41

A ty si z jakého blázince?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 2. 2016 12:35

Bankovní vrahove jsou to Židi
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 2. 2016 11:38

Top stock padne na 0,4 jak byl a to by sporotrend byl už mínus a ještě budete doplácet pude to do zaporu a budete jím pořád platit... Sporotrend to ke tedy trend spoření chachacha dobře to vymysleli hlavy pomazany
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 2. 2016 11:30

Pravda fond se zruší sám pádem na nulu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 2. 2016 11:18

Citace / 13.02.2016 10:31

Každý rozhoduje o svých penězích co s nimi udělá a co ne. ST je jednou z možností. Ten kdo někoho obviňujě a nadává mu, že je blbec nebo nějak jinak, ten určitě neříká správné rady. Správnou radu mohou dávat jen lidé slušní a na určité morální úrovni. Sporotrend, tedy jeho výsledný kurz je dán výslednicí boje mezi těmi co si myslí, že bude následovat ještě pokles a mezi těmi co si myslí, že bude již následovat růst. Je to vlastně bojiště. A na bojišti se projevují emoce a nenávist. Proto vaši nepřítelé vás urážejí a nadávají vám a vaši přátelé vás opěvují a dávají kladné hodnocení. Nikdo z nich neříká pravdu, ale na jednu stranu se pravda přeci jen časem přikloní. To je princip celého burzovního systému. A proto se z něj snažím co nejdříve dostat pryč. Nechci již být účasten okrádání svých bližních, ale chci jim spíše pomáhat a ukazovat skutečně krásné věci v životě, které nebude ovládat chamtivý dav lidí, které nikdy ani nepoznám.
na bojišti kulky stále lítají
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 2. 2016 10:41

A ty si z jakého blázince?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 2. 2016 10:36

Citace - Jan / 12.02.2016 19:19

Ještě stále platí, když nakoupím v neděli do 20:00, tak mám páteční kurz?
Ano toto stále platí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 2. 2016 10:31

Každý rozhoduje o svých penězích co s nimi udělá a co ne. ST je jednou z možností. Ten kdo někoho obviňujě a nadává mu, že je blbec nebo nějak jinak, ten určitě neříká správné rady. Správnou radu mohou dávat jen lidé slušní a na určité morální úrovni. Sporotrend, tedy jeho výsledný kurz je dán výslednicí boje mezi těmi co si myslí, že bude následovat ještě pokles a mezi těmi co si myslí, že bude již následovat růst. Je to vlastně bojiště. A na bojišti se projevují emoce a nenávist. Proto vaši nepřítelé vás urážejí a nadávají vám a vaši přátelé vás opěvují a dávají kladné hodnocení. Nikdo z nich neříká pravdu, ale na jednu stranu se pravda přeci jen časem přikloní. To je princip celého burzovního systému. A proto se z něj snažím co nejdříve dostat pryč. Nechci již být účasten okrádání svých bližních, ale chci jim spíše pomáhat a ukazovat skutečně krásné věci v životě, které nebude ovládat chamtivý dav lidí, které nikdy ani nepoznám.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 2. 2016 9:59

Tento fond klesne na 0,00 a pak vám pošle spořitelna dopis už jste blbci doinvestovali
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2016 22:01

Ti zvás co přemýšlí nad nákupem / případně již nakupují ST - to investujete nebo spekulujete? Řekl bych, že investovat do ST se snad ani nedá...na 3 roky (kvůli daním) vložit peníze do něčeho tak nepředvídatelnýho?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2016 19:19 | Jan

Ještě stále platí, když nakoupím v neděli do 20:00, tak mám páteční kurz?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2016 19:19

Největším nepřítelem investora je chamtivost.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2016 13:44 | Radek 01

V současné době prodělávají asi všichni,měl jsem taky velký ztráty,ale vždy jsem vydržel a všechny peníze co jsem měl jsem při propadech investoval do nákupu. Budu na svých při kurzu 1.07 a jsem rozhodnut prodat při 1.12.Příště nakupuji až pod kurz 0.95.ahoj
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2016 12:33 | pop224

Děvče, asi jsi nevěděla, kam s nima, myslím tím, že jsi je nepotřebovala. Pokud je stále velice nutně nepotřebuješ, tak nerapluj. Jestli Ti není víc než 70 let, tak čas pracuje pro Tebe. Trhy se tak prostě chovají, jdou nahoru, potom zase dolů a pak zas nahoru. Jenom celosvětový válečný konflikt může všechno pokazit. V roce 2007 jsem měl nákupku 1,9 a spokojeně žiju. Nepočítej s tím, že budeš furt jenom vydělávat. Přestaň blbnout, život není o penězích, dočkáš se!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2016 22:01 | DXDJ

Pokud ještě ST držíte, obrňte se trpělivostí. Určitě se dočkáte kurzu 1,2 a pak prodejte. Sice budete mít ztrátu 50%, ale lepší něco, nežli nic. Sahat si na život je nesmysl.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2016 20:41

Mé vzdělání je vysokoškolské ale máte pravdu..
Jsem hloupá a jelikož už se tim nechci ničit a trápit volim konec přesto si myslím že mně život vzala spořitelna... Jen jsem ještě měla potřebu někomu sdělit svůj příběh

Příběh hloupý holky co věřila bance a nechala se napálit....Napálit tak že ztratí i život
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2016 20:20

Citace / 11.02.2016 19:59

Já to tenkrát šla vybrat protože v TV říkali že padají banky v Americe dokonce jsem ty pracovnici podavala občanku ale ta mi řekla že výkyvy jsou běžné a že to tam mám nechat. Říkala jsem že se o své peníze bojim a že bych je radši vybrala bohužel mi ta paní vyjela ten fond a propiskou zatrhla že období je několik let a ať jdu domů a nesleduji to. Tak jsem šla..šíleně mě to stresuje kdyby tam byl někdo jiný peníze byi vydal. Jsem hloupá měla jsem trvat má vybrání... Prostě jsem tomu nerozuměla, bylo to tim že mi to v podstatě vnutili aniž bych to chtěla nebo tomu rozuměla proto si myslim že by neměli lidem vnucovat něco co nechtěj. Kdybych bývala tušila že je to začátek konce mého života. . ...
Na tomto světě se na slovo "kdyby" nehraje. Toto slovo se snažte neříkat a uvidíte co se stane. Já kdybych byl miliardářem, to bych ....Je to blbost, takhle mluví hloupí lidé. Používejte slova "udělala jsem" a "neudělala jsem". Slova "kdyby", "mohla jsem", "mohlo se" "možná" "snad" NEPOUŽÍVEJTE !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2016 20:00

ale jede jede pěkně do pr....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2016 19:59

Já to tenkrát šla vybrat protože v TV říkali že padají banky v Americe dokonce jsem ty pracovnici podavala občanku ale ta mi řekla že výkyvy jsou běžné a že to tam mám nechat. Říkala jsem že se o své peníze bojim a že bych je radši vybrala bohužel mi ta paní vyjela ten fond a propiskou zatrhla že období je několik let a ať jdu domů a nesleduji to. Tak jsem šla..šíleně mě to stresuje kdyby tam byl někdo jiný peníze byi vydal. Jsem hloupá měla jsem trvat má vybrání... Prostě jsem tomu nerozuměla, bylo to tim že mi to v podstatě vnutili aniž bych to chtěla nebo tomu rozuměla proto si myslim že by neměli lidem vnucovat něco co nechtěj. Kdybych bývala tušila že je to začátek konce mého života. . ...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2016 19:41

Vlak se zastavil. Lidi nastupujou a vystupujou. Vlak stále nikam nejede. To bude teď situace v příštích dnech. Klid po velké bitvě, to tu ještě nebylo. Všichni budou čekat na ostatní a nic se nebude dít. Kurz se nepohne výrazněji ani dolů, ani nahoru.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 106/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Kateřina Jirásková

finanční ředitelka PPF

Martin Wichterle

podnikatel, Wikow Industry

Kateřina Jirásková
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Martin Wichterle
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services