Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

25. 11. 2015 20:05

-2.5%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 11. 2015 18:11 | DXDJ

Ano, dnes nakupuješ za pondělní kurz.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 11. 2015 11:03

Dneska nakupuju do 20h za pondělní kurz? A zítra za úterní spojený se středečním?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 11. 2015 16:57

Drž ho pořádně ať nespadne.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 11. 2015 18:54 | DXDJ

Ano, ještě ST držím.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 11. 2015 18:19 | C2

DXDJ máš ještě ST ? Pokud ano, tak tento týden ti slušně vydělal.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 10. 2015 7:49

Citace - C2 / 25.10.2015 08:07

Net SHORT pozice retailu jsou na maximech. Banky jsou v pozicích long. Jak toto dopadne ? Je možná ještě malá otočka dolů a pak snad až do jara 2016 nahoru.
To jsou moudra.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 10. 2015 8:07 | C2

Net SHORT pozice retailu jsou na maximech. Banky jsou v pozicích long. Jak toto dopadne ? Je možná ještě malá otočka dolů a pak snad až do jara 2016 nahoru.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 10. 2015 10:55

Citace - DXDJ / 20.10.2015 19:14

Aktuálně nevidím důvod, proč klesnou k 0,90. Nyní sázím na růst, ale pokud by se ST dostal někam mezi 1,20 až 1,30 byl by to menší zázrak. Situace je ale stále dost nejistá, takže mám ruku na spoušti pro případný rychlý prodej. Jsi v pozicích?
uvidime
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2015 17:06 | C2

Už nejsem v pozicích, byl jsem, ale vystoupil jsem příliš brzo. Možná kdyby to ještě kleslo, šel bych do toho, ale kdo ví co to udělá. Ale ST teď ten poslední růst má silnější než TS, výjmečně :-)) Měl jsem oba, ale chvíli. Počítal jsem s rychlou otočkou dolů, ale zatím se nestalo.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 10. 2015 19:14 | DXDJ

Aktuálně nevidím důvod, proč klesnou k 0,90. Nyní sázím na růst, ale pokud by se ST dostal někam mezi 1,20 až 1,30 byl by to menší zázrak. Situace je ale stále dost nejistá, takže mám ruku na spoušti pro případný rychlý prodej. Jsi v pozicích?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 10. 2015 17:28 | C2

DXDJ jak to vidíš? Jedeme už jen nahoru nebo je ještě nějaká šance, že se podíváme zpět na minima, která byla v září nebo v srpnu ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 10. 2015 17:08

Vše dnes prodat, jedeme od zítřka down (dolů).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2015 13:24

Jedeme UP
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 10. 2015 12:19

ja delam ST od kuvajtu napadeni
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 9. 2015 18:47 | DXDJ

Kurz za pondělí bude spojen s kurzem za úterý. Takhle to je vždy a to už ST dělám nějaký ten pátek.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 9. 2015 13:15

Citace / 29.09.2015 12:15

+kurz za pátek
+kurz za pátek? Myslel jsem, že kurz za pátek bude zveřejněn normálně dnes po 18h, tudíž bude samostatně oddělen od kurzu za pondělí a úterý. Tak jak to tedy je ???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 9. 2015 12:15

Citace - Dotaz / 29.09.2015 07:42

Když dnes 29.9. nakoupím, dostanu dnešní kurz, který se spojí se včerejším kurzem ? Spojí se proto, že byl státní svátek. Je to tak ?
+kurz za pátek
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 9. 2015 7:42 | Dotaz

Když dnes 29.9. nakoupím, dostanu dnešní kurz, který se spojí se včerejším kurzem ? Spojí se proto, že byl státní svátek. Je to tak ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2015 18:24

Dnes vše nakupovat. Od zítřka jedeme UP (nahoru).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 117/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Radim Passer

podnikatel, Passerinvest Group

Zdeněk Jahoda

podnikatel, Emco

Radim Passer
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Zdeněk Jahoda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services