Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

6. 5. 2014 11:47

Citace / 05.05.2014 14:15

˘˘
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 5. 2014 14:15

˘˘
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 5. 2014 22:47

co je pro Tebe velky pokles, kdy hodlas nakupovat....?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 5. 2014 10:58

šup sem šup tam nám už je to všechno jedno máme prodáno a čekáme na velký pokles

Citace / 02.05.2014 18:58

na prodavani je brzy, teprve to poleti na 1.15 a pak supem dolu koncem kvetna
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 5. 2014 18:58

na prodavani je brzy, teprve to poleti na 1.15 a pak supem dolu koncem kvetna
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 5. 2014 18:31

já mam prodano
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2014 12:35

Takže všichni prodáváme?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 5. 2014 14:31 | new kirk

Citace / 01.05.2014 11:38

SELL IN MAY AND GO AWAY
No třeba loňský květen byl asi do 15.5. růstový a pak menší pokles, celkově loňský květen vyšel lehce plusový. Když vezmeme v úvahu letošní teplou zimu, tak je opravdu velmi težké předvídat chovaní akcií v letošním květnu. Květny v letech 2012,2011,2010,2009 vycházejí poklesové. Když však vezmu v úvahu letošní březen, ten byl poklesový a většinou bývá březen růstový, tak mi ten růst z března chybí. Troufnu si říct odvážnou myšlenku a to, že letošní květen může být růstový nebo nulový. Větší poklesy bych očekával až červen/červenec/srpen.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2014 11:38

SELL IN MAY AND GO AWAY
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2014 10:36 | Luk

Jo to je nevídaný, u Sporotrendu to je obvyklý z opačným znaménkem:) Jediný možný exit z fondu je sledovat co manažer nakoupí za nové akcie či přikoupí a ty na trhu přímo shortovat(spekulovat na pokles):) Neděláte si někdo statistiku vývoje akcie po zvýšení nákupu-já jen hrubě a opravdu to funguje-někdy je pokles pak i kolem 90%:)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2014 19:08

Top Stock za 2 dny (21.4. a 22.4.) +4,83 %. To je u fondu nevídané.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2014 8:17

Citace - albafos / 20.04.2014 10:20

Dobrý den, doporučuji všem pročíst info na adrese albafos.blog.cz
nahlédl jsem na tento blog. Svoji kartu mám stále kontaktní, bezkontaktní jsem úspěšně u své banky zamítl, nikdo mi nic nevnutil. Myslím, že není nutno vše vidět tak pesimisticky jak uvádí tento blog. Kdo chce věřit v Ježíše, ať věří, ale není nutno tuto víru nikomu vnucovat nebo doporučovat. Obyčejný všední život v sobě zahrnuje i tajemno nebo chcete-li Boha. Záleží na inteligenci, paměti a zkušenostech každého z nás jak moc dokáže z tohoto tajemství poznat. Proto tvrzení, že kdyby byl Bůh nebylo by zlo nebo chudých a bohatých je nesprávné. Ale právě proto, že nějaký Bůh nebo vyšší moc existuje, existuje zlo a nespravedlnost mezi lidmi, zvířaty. Je to vlastně důkaz Boha. Takže i to, že mi někdo vnucuje bezkontaktní kartu je pro mne určitým způsobem důkaz Boha.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2014 10:20 | albafos

Dobrý den, doporučuji všem pročíst info na adrese albafos.blog.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2014 19:55 | DXDJ

Vše co píšeš je hodně zmatečné. Takže pokud nakoupíš do pondělí 20:00 dostaneš kurz páteční. Pár akcií v portfoliu se obchodovalo, takže nějaká změna bude. Pokud nakoupíš v úterý do 20:00, dostaneš kurz za obchodní dny pondělí a úterý.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 4. 2014 9:22 | Velikonoční kurz-oprava

Spletl jsem se. Správně je toto: Nákup za páteční, resp. čtvrteční kurz mohu udělat do 20.00 h v pondělí 21.4. V úterý 22.4. již dostanu pondělní kurz, ten se spojí s pátečním kurzem jelikož v pondělí je svátek.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2014 9:06 | Jak spočítat kurz přes Velikonoce ?

V pondělí 21.4. je svátek. Když zadám příkaz k nápuku/prodeji v pondělí 21.4. dostanu páteční kurz (na většině burz se v pátek neobchodovalo takže spíše čtvteční kurz). V úterý se začne kurz vypočítávat, takže dostanu poslední známý vypočtený kurz, tzn. páteční kurz. Stručně řečeno: Jestliže zadám v úterý do 20:00 příkaz k nákupu, dostanu v podstatě čtvrteční (17.4.) kurz (v pátek se skoro nikde neobchodovalo). Takže si v klidu posečkám co udělají burzy v pondělí a v úterý a dle toho se mohu do úterního večera rozhodnout zda je pro mne výhodnější vše prodat za čtvrteční kurz nebo počkat s prodejem do úterního večera v případě růstu trhů v pondělí a v úterý. Opravte mne jestli se mýlím, děkuji...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 4. 2014 17:20 | m33

už by sa to trošku mělo začat hýbat nějakým směrem, hore, dole 20%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 4. 2014 16:29

TS pátek 1,6623 (cca -2,42%)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2014 22:46

nejaky tip, kdy se to objevi nad 1.15...zda vuuubec nekdy....?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 4. 2014 11:40

Citace / 04.04.2014 22:54

kam to poleti.....?????
do pololeti
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 134/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Lukáš Kovanda

ekonom

Pavel Telička

politik a lobbista

Lukáš Kovanda
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Pavel Telička
ÚSPĚŠNOST
66,67 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services