Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

4. 4. 2014 22:54

kam to poleti.....?????
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 3. 2014 10:14

Taxem nakoupil...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 3. 2014 13:51

Vlak, bez kvalitního paliva se brzo ...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 3. 2014 11:07

prizdisraci jako vzdy vyskakali z vlaku a realizovali ztratu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 3. 2014 19:41

Citace / 18.03.2014 18:20

Po dnešku jsme opět alespoň nad 1,00 !!!
Vivat Putin!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 3. 2014 18:20

Po dnešku jsme opět alespoň nad 1,00 !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 3. 2014 14:33

ach, ta naše mládež: orly, holki, kam až to vede ? ? ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 3. 2014 14:20

už zase letíme jako orly
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2014 17:36

Nic jsem nezapoměl vyplnit, sražené zálohy na daň jsem měl a vyplnil jsem je a ty mi budou všechny vráceny, poněvadž jsem nedosáhl oněh 24840 Kč. Jen jsem tady nechtěl zveřejňovat kolik jsem měl sražených záloch na dani. Už i tak jsem tady toho napsal dost. Závěr-vypadá to, že je vše vpořádku a nic platit nebudu (žádnou daň) ikdyž jsem prodal ziskové podíly z ST do 6. měsíců. Takže přece jen jsou pro obyčejné lidi nějaké výhody, jen člověk nesmí být blbej a línej si to všechno zjistit.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 3. 2014 22:43

pardon blbě vidím řáek 84
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 3. 2014 22:41

Citace / 16.03.2014 21:31

ř. 56 základ daně 157800. ř. 57 daň podle par. 16 zákona 23670. ř. 70 úhrn slev na dani 24840. ř. 91 zbývá doplatit 0 Kč.
mimo jiné jsi zapomněl vypplnit řádek 64 v DAP 3 !Úhrn sražěných záloh na daň "
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 3. 2014 22:30

jestli jsi pracoval na dohodu o provedení práce ,tak ta je zdaněna zvláštní sazbou daně 15% a dál se z ní nikde nic neplatí a ani se neuvádí v daňovém přiznání .Pokud je to dohoda o pracovní činnosti ,tak podléhá nemocenskému a zdravotnímu pojištění ,je taky zdaněna 15% a do danového přiznání se uvádí.A protože máš příjem z prodeje cenných papírů máš povinnost podat daňové přiznání a současně más nárok jako každý občan tohoto státu na uplatnění nezdanitelné položky ve výši 24840 kč tak ti finančák ještě pár kaček vrátí
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 3. 2014 21:31

ř. 56 základ daně 157800. ř. 57 daň podle par. 16 zákona 23670. ř. 70 úhrn slev na dani 24840. ř. 91 zbývá doplatit 0 Kč.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 3. 2014 21:19

Citace / 16.03.2014 16:53

.Aby jsi měl základ daně 23760 ,-musel by jsi mít měsíční hrubou mzdu 4000 pak superhrubá měsíční mzda a současně měsíční základ daně před slevou na poplatníka je 5240 .Takže to není moc reálné.Budto jsi to špatně vyplnil nebo částka 23760 má být správně daň. Bez znalosti alespon přibližných částek je rada těžká.Ale dá se poradit jinak. vyplnuješ z potvrzení od zaměstnavatele v oddílu 2 řádek 31 a 32.Příloze 2 v interaktivním přiznání vyplníš ppar 10 1 řádek,výsledek se ti automaticky přenese do řádku 40 dap 2 následně do ř 45 a v ř 55 se objeví cifra základ daně .A že by jsi měl pod 4000 měsíčně hrubou mzdu ,tomu moc nevěřím.Leda že byjsi byl pracující důchodce
Vyšlo to jak píšeš. Ty řádky, asi ten interaktiv pracuje správně. Ještě to proberu přímo na FÚ. Z přílohy 2 se výsledek (rozdíl příjmů a pořizovacích nákladů) přenesl do celkové daně a ta je celkem těch 23760 Kč. Pracoval jsem asi 4. měs. ale jen na dohodu 10. prac. dní v měsíci. Takže flákači ani nemusí danit zisky z úspěšných kladných obchodů v ST ikdyž jsem je prodal před uplynutím 6. měsíců. Je to všechno postavený na hlavu, jako asi všechno v týhle republice, že ? Daně platí jen ti, co chodí pravidelně celý rok do práce.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 3. 2014 16:53

Citace / 16.03.2014 11:24

Vyplnil jsem interaktivní daň. přiznání na internetu za loňský rok a vyšel mi základ daňě včetně příjmů ze zaměstnání a z ostatních příjmů ( prodel cenných papírů z ST) dohromady 23.760 kč. Sleva na dani na poplatníka je 24.840 Kč/rok. Za loňský rok jsem pracoval pouze 5. měsíců. Něco málo jsem vydělal z prodeje ST. Takže nebudu muset doplácet žádnou daň z kladného zisku prodeje ST ? Funguje interaktivní formulář správně nebo jsem udělal někde chybu? Kdo tomu rozumí, prosím poraďte, děkuji.
.Aby jsi měl základ daně 23760 ,-musel by jsi mít měsíční hrubou mzdu 4000 pak superhrubá měsíční mzda a současně měsíční základ daně před slevou na poplatníka je 5240 .Takže to není moc reálné.Budto jsi to špatně vyplnil nebo částka 23760 má být správně daň. Bez znalosti alespon přibližných částek je rada těžká.Ale dá se poradit jinak. vyplnuješ z potvrzení od zaměstnavatele v oddílu 2 řádek 31 a 32.Příloze 2 v interaktivním přiznání vyplníš ppar 10 1 řádek,výsledek se ti automaticky přenese do řádku 40 dap 2 následně do ř 45 a v ř 55 se objeví cifra základ daně .A že by jsi měl pod 4000 měsíčně hrubou mzdu ,tomu moc nevěřím.Leda že byjsi byl pracující důchodce
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 3. 2014 11:24

Vyplnil jsem interaktivní daň. přiznání na internetu za loňský rok a vyšel mi základ daňě včetně příjmů ze zaměstnání a z ostatních příjmů ( prodel cenných papírů z ST) dohromady 23.760 kč. Sleva na dani na poplatníka je 24.840 Kč/rok. Za loňský rok jsem pracoval pouze 5. měsíců. Něco málo jsem vydělal z prodeje ST. Takže nebudu muset doplácet žádnou daň z kladného zisku prodeje ST ? Funguje interaktivní formulář správně nebo jsem udělal někde chybu? Kdo tomu rozumí, prosím poraďte, děkuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 3. 2014 18:25

ST - i zadarmo drahej
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 3. 2014 21:10 | profík

SPY už je po zavření trhů v USA malinko zelenej. Zítra bude tak 0% změna kurzu ST nebo +0,0001%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 3. 2014 21:04

Citace - xyz / 13.03.2014 20:09

Jde to to dobře a příští týden to bude ještě lepší. Za 0,7 už budu přikupovat!
0,7 ? Tos přehnal, tak moc to nerupne, alespoň ne teď. 0,8 bude zatím stačit, i tak skvělej nákup...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 3. 2014 20:09 | xyz

Jde to to dobře a příští týden to bude ještě lepší. Za 0,7 už budu přikupovat!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 135/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miroslav Zámečník

ekonom

Karel Schwarzenberg

politik

Miroslav Zámečník
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Karel Schwarzenberg
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services