Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

1. 3. 2014 12:23

asi před 6lety jsem prodala byt, když jsem si přišla do banky pro peníze z bytu, hned už tam na mě číhali bankovní poradci a že mám investovat, že není dobré peníze jen tak nechávat...!!!! A tak jsem se já blbeček nechala nacpat do tohoto fondu a když začali akcie padat a fond ztrácet, posílali mě domů, ať nevybírám a´t počkám, že budu ztrátová. Tak já jsem jim věřila a dál ve fondu setrvávala, až jsem o vše přišla. Pak mi ta PORADKYNĚ z banky řekla, ať si tedy peníze vyberu když jsem tam už skoro nic neměla a když se mi tam udělalo zle, ještě na mě chtěla volat policii, lidi!!!!Dejte si velký pozor na tyto bankovní poradcea fondy ať vám nezkazí život jako mě. Přišla jsem díky nim o byt v Praze a mám teď jen dluhy. Takhle to dopadne, když člověk své peníze svěří darebákům z banky!!!!!!!!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2014 21:39 | xyz

Třeba nám pomůže ČNB a příjemně překvapí kurzem 24 Kč za Euro a konečně se dočkáme 0,5 u ST a to jsou grafy na maximech. Pokud to pojede 2-3 měsíce dolů .. .. Není to normální, je to spíš na trestní oznámení, někdo musí být řádně zkorumpovanej !!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2014 21:25 | C2

Vypadá to, že se opět brzy u ST podíváme pod kurz 1,0000. A že mi už po té nule vepředu bylo smutno. Vítejte v kurzech ST 0,9xxx !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 3. 2014 20:02

Citace - DXDJ / 03.03.2014 19:47

Martino, nechci Ti radit, ale asi budu lepší držet nervy na uzdě a za aktuální kurz neprodávat. Ale na druhou stranu, jak Rusáci, tak Ukrajinci jsou horké hlavy...
Nebojte se bude dobře bo bude válka a to je dobře pro naftu a plin !!!!! Takže to pude HORE a dobře pro nás !!!!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2014 19:48

Citace - martina / 03.03.2014 19:43

Vite kolik je hodnota ST k dnesku?
1.0325
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2014 19:47 | DXDJ

Martino, nechci Ti radit, ale asi budu lepší držet nervy na uzdě a za aktuální kurz neprodávat. Ale na druhou stranu, jak Rusáci, tak Ukrajinci jsou horké hlavy...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2014 19:44 | DXDJ

A mohli by jsme přidat NBG, Bank of Pireaus, BOC...no, uvidíme, jak se bude dařit Radimovi...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2014 19:43 | martina

Vite kolik je hodnota ST k dnesku?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 3. 2014 18:15 | pop224

tak nevím, jestli nakoupit dnes nebo počkat, až do toho Rus praští, blbej je na to dost, ale co když nepraští a hlavouni se domluví !!! Taky to může být spouštěč daleko většího průšvihu - no a teď se v tom vyznej!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 3. 2014 17:56 | pop224

když všichni prodávají tak nakupovat, když všichni nakupují tak prodávat !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2014 16:03 | Ja

Včera bylo pozdě:(
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2014 13:47 | martina

Myslite, ze je lepsi se st ted zbavit, nebo mit pevne nervy?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 3. 2014 9:33 | Miki

Ruská burza padá o víc než 11%!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2014 8:11 | RE

Oprava-samozřejmě nelze klesnout pod 100%-chtěl jsem napsat přes 90% např. Bankers Petroleum nebo Northland Resources SA (-97,20 %, což je skoro 100%:) http://www.bloomberg.com/quote/NAUR:NO
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2014 6:40 | mongol

vím,že když se prodělává je to stresující a ještě s vidinou toho,že to ani za pár let nebude lepší,ale jedna slečna nebo paní,pokud to není někdo jiný,někdo kdo si dělá srandu,tu nemluví pravdu.Pokud před šesti lety nakoupila za 2mega třeba za kurz 2 podíly a dneska při kurzu 1 prodala,tak má pořád 1mega a ne jak píše,že tam nemá nic.To by kurz ST musel spadnout někde k 0,něco nebo 0.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2014 21:41 | DXDJ

Můj příspěvek byl vtip. Jinak nejsem poradcem u isčs. Každý kdo investuje dle rad "poradců" časem přijde o vše... Investor musí používat svou hlavu a pokud na to nemá buňky, tak se musí akciím vyhnout širokým obloukem. I akciovým fondům.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 3. 2014 21:04 | xyz

Kdybys nakoupil akcii za -5 USD tak bys ji vlastně prodal, tím bys odstranil znaménko a ještě bys na tom děsně vydělal, byl bys majitelem jedné akcie a k tomu obchodu by ti přibalili ještě 5 USD !!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 3. 2014 20:46

Citace - DXDJ / 02.03.2014 17:28

Promiň, ale pokud by akcie klesla o více než 100% tak by se dostala do záporu...jsem už dlouho na trhu, ale ještě jsem nikdy neviděl, že by akcie stála třeba -5 USD apod.
nejsi ty bankovní poradce isčs???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 3. 2014 17:28 | DXDJ

Promiň, ale pokud by akcie klesla o více než 100% tak by se dostala do záporu...jsem už dlouho na trhu, ale ještě jsem nikdy neviděl, že by akcie stála třeba -5 USD apod.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 3. 2014 15:55 | Ja

Tak bohužel na tresní oznámení to nebude, ale kdyby se rozebralo veškerý portfolio a u každé akcie dokázalo, že existovaly veřejné informace o hrozících rizicích (maďarské a rakouské banky-bankovní daně vč. s fin, transakcí....u ČEZu dostavba Temelínu, předpokládaný pokles ceny i vzhledem k břidlicové revoluci v USA, ruské akcie - Gazprom, Lukoil...což jsou akcie navázané na ruské papaláše a vládu a jejich finanční zájmy a dle toho vypadá jeho hospodaření a takto bych mohl pokračovat...některé akcie poklesly až o více než 100%....rizika byly zjevná i pro naprostého laika....navíc bylo naprosto špatné načasování-všechny akcie byly většinou nakupovány na vrcholu.....nevím zda by se dalo podat oznámení na ČNB ohledně nedodržení péče řádného hospodáře a jestli opravdu spravují prostředky s odbornou péčí....
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 138/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vlastislav Bříza

podnikatel, Koh-i-noor

Jan Kalvoda

advokát a exministr

Vlastislav Bříza
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Jan Kalvoda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services