Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

28. 2. 2014 19:23 | DXDJ

Na Erste pěkný sešup -8,97%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2014 19:21

Citace / 28.02.2014 18:51

Buď bez obav už jsme všichni v Mexiku.
TS 0.14 ST-1.02
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2014 18:51

Buď bez obav už jsme všichni v Mexiku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2014 18:31

Utíkejte, dokud je čas!!!!!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2014 11:47

Citace - Vodník Česílko / 25.02.2014 14:28

Jediná ochrana před špatnou investicí je investovat pouze omezenou částku. Já se taky spálil - na Zlatém fondu ČP Invest - taky parádní hromada sr..ek - nějaký nevlastní brácha Sporotrendu. Naštěstí pro sebe jsem tam ale dal jen cca 10 procent volných peněz...
ja blbec myslel,ze kondom
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2014 8:59 | Luk

Danit musíš jestliže máš vyšší roční příjmy jak 15 tis. Kč nebo jsi zaměstnaný a máš jiné příjmy vyšší než 6 tis. Kč. Částka 20 tis. platí pouze pro příležitostné činnosti jako prodej přebytků ze zahrádky apod. Musí se vycházet z příjmů a nikolik ze zisku tzn. máš -li příjem 100 tis. a výdaje 90 tis., tak základ daně je 10 tis. Kč z ostatních příjmů §10 v tomto případě(prodej CP) a z toho daníš 15% pokud nemáš jiné dívčí základy daně, které musíš všechny sečíst.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 2. 2014 21:38 | M99

Daní se pokud od nákupu do prodeje neuběhlo 6 měsíci, teď po novém 3 roky, takže danit musíš, Daníš čistý zisk, tudíž 19000,minimum pro přiznání je 20 000 ale nevím jestli se to vstahuje i na fondy... každopádně daníš 15% ze zisku tudíž max kolem 2800 kč...možná nula pokud se to bere do ostatních příjmů, nevím... to přesně teď...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 2. 2014 20:33 | DXDJ

Danit musíš.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 2. 2014 20:05 | Musím danit ???

Musím danit výnosy z prodeje fondu, jestliže jsem prodal do 6. měsíců a vydělal jsem jen ve všech obchodech dohromady 19.000 kč ??? Nákup za 100.000 Kč, prodej za 119.000 Kč. Minimum pro přiznání k dani jsou ostatní příjmy za kalendářní rok ve výši 20.000 Kč. Do 20.000 Kč/rok se nemusí danit. Jenže je příjem jen 19.000 Kč nebo celých 119.000 Kč ??? Musím danit nebo ne ??? Děkuji za seriózní odpovědi.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 2. 2014 14:28 | Vodník Česílko

Jediná ochrana před špatnou investicí je investovat pouze omezenou částku. Já se taky spálil - na Zlatém fondu ČP Invest - taky parádní hromada sr..ek - nějaký nevlastní brácha Sporotrendu. Naštěstí pro sebe jsem tam ale dal jen cca 10 procent volných peněz...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2014 18:03

...v životě nám mohou vzít zdánlivě hodně, peníze, majetek, zdraví, milovanou bytost atd. Ale nikdy si nesmíme nechat vzít to krásné co je v nás...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 2. 2014 17:51 | X-men

Můžu vědět kdy tě na tento fond zlákali ? Dík.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 2. 2014 17:33

Bohužel jsem se nechala na tento fond zlákat investičním poradcem aniž bych věděla do čeho jdu-má hloupost, nalítla jsem na jejich kecy a rady a během pár let jsem přišla o 2miliony korun, nechápu jak mě takhle mohli dostat-vím má blbost, doteď proklínám toho hajzla co mi mazal med kolem huby a já bance věřila... teď jsem bez peněz, zdraví a kudy chodím, tudy těm hajzlům z banky nepřeju nic jinýho než smrt... dostali mě a připravili nejen o peníze ale i zdraví......lidi dávejte si pozor ať už nikomu nezničej život jako mně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2014 14:16 | editclum

Když jsem začala akcie ST kupovat,věděla jsem,že zhodnocení je dlouhodobé,dle poradce 5 let.Nyní je 5 let za mnou.Měla bych pomalu začít vydělávat a zatím to je katastrofální.Kupují likvidní akcie což se může zdát výhodné,ale jak je vidět,nikdo podniky nezvedá a nejspíš jsou už totálně rozebrané.Takže ...............
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 2. 2014 11:41

Zdravím všechny podvedené vlastníky tohoto fondu,lepší už to nebude pokud bude fond řídit totálně neschopný manažér.Správci fondu z isčs jsou asi pěkní podvodníci. Stejní jako ostatní bankéři.Doporučuji nakupovat až bude 0,8 pak lze vydělat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 2. 2014 13:47 | peťka

No pokud nebude výplata manažera fondu odvislá od jeho výkonnosti tak bude jeho prosperita stejná jako dnes !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 2. 2014 9:49 | Luk

Např. Richter Gedeon po nákupu oslabil kolem 20%:) Jak už jsem psal v minulosti-jediný způsob jak vydělat je sledovat co fond nakoupí za akcie a tyto přímo na trhu shortovat(spekulovat na pokles:D)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 2. 2014 20:18

Citace / 16.02.2014 19:34

Koukam ze je diskuse zase plna chytraku, kteri vi do ceho investovat a do ceho ne. Jenom se divim proc si vsichni ten ST kupujete, kdyz vite ze tam ma same spatne akcie?
Tím se netrap,mohla by tě z toho bolet hlava.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 2. 2014 19:34

Koukam ze je diskuse zase plna chytraku, kteri vi do ceho investovat a do ceho ne. Jenom se divim proc si vsichni ten ST kupujete, kdyz vite ze tam ma same spatne akcie?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2014 12:32

Novy manažer se nákupem TPSA(Telekom Polska)a PZU( největší polská pojišťovna)trefil opět do černého. Vypadé to jakoby za nitky stále tahal Lengál.Zvláště TPSA je opravdu výhra.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 139/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Brůna

podnikatel, Husky

Milan Zemánek

podnikatel, Miton

Petr Brůna
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Milan Zemánek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services