Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

3. 1. 2014 17:26

15. 9. 2013 12:27 Citace / 14.09.2013 22:44
Nekdo nejaky tip, jaka bude hodnota na konci roku...??????
1.16 - 1.18 (zapište si to) Reagovat | Citovat
Nahlásit nevhodný příspěvek +13 Líbí Nelíbí
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2014 21:32

Citace / 02.01.2014 19:13

Ani tento rok od Sporotrendu růst nečekejte.Doporučuji na nejbližší zastávce přestoupit do TS.
Rád bych Ti věřil, ale opravdu si myslíš, že trhy v USA porostou i letos ?? Jsou na histor. maximech.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 1. 2014 21:32

Citace / 02.01.2014 19:13

Ani tento rok od Sporotrendu růst nečekejte.Doporučuji na nejbližší zastávce přestoupit do TS.
Rád bych Ti věřil, ale opravdu si myslíš, že trhy v USA porostou i letos ?? Jsou na histor. maximech.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 1. 2014 21:05 | Vlado

Citace / 02.01.2014 13:36

typická investorská schizofrenie

Tušil jsem, že něco není v pořádku a už tu máme diagnózu. Děkuji. Problém asi bude v tom, že se moc dívám na TV a ještě jsem nepotkal člověka, který by pomohl bližnímu aniž by natáhl ruku pro peníze. Člověče, denně mám plnou mailovou schránku nabídek na skvělou půjčku. Být zdráv, mohl bych se topit v prachách, díky své diagnóze soudím, že bych se mohl topit v dluzích a všechny nabídky (já hlupák) mažu.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 1. 2014 19:13

Ani tento rok od Sporotrendu růst nečekejte.Doporučuji na nejbližší zastávce přestoupit do TS.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2014 18:08

to nam ten lednovy efekt pekne zacina

Citace / 02.01.2014 17:06

-0.11
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 1. 2014 17:12

Citace - C2-výkonnost fondů za rok 2013 je různá !!! / 02.01.2014 14:39

ČPI OPF farmacie a biotechnologie +27%, ČSOB AF vodního bohatství +26%, ISČS Top Stock +20%, ISČS Sporotrend -6,9%, ESPA Stock Istambul -18,7%
u sporotrendu spíš hrůzná!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 1. 2014 17:06

-0.11
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2014 14:39 | C2-výkonnost fondů za rok 2013 je různá !!!

ČPI OPF farmacie a biotechnologie +27%, ČSOB AF vodního bohatství +26%, ISČS Top Stock +20%, ISČS Sporotrend -6,9%, ESPA Stock Istambul -18,7%
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2014 13:43

Bohužel je to tak, peníze se z nás snaží vytáhnout kde kdo. Někdo si toho možná ani nevšimne a přijde mu to jako normální. Šťastný to člověk. Mě to však začíná pěkně sr.. Dám pouze jeden příklad z mnoha. Před vánocemi nám u dveří zvonil každý týden jeden 'šmejd' vydávající se za zaměstnance energ. společnosti. Každý pod jinou záminkou ale se stejným cílem- uzavřít pro nás nevýhodnou smlouvu(což samozřejmě zatajil). Ještě teď mě bolí noha, jak jsem se s nimi loučil.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 1. 2014 13:36

typická investorská schizofrenie
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 1. 2014 13:30

Výše daně se nemění, zůstává na 15%. Změna je poze v časovém testu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 1. 2014 13:00

Citace - Vlado / 01.01.2014 23:00

Reaguji na příspěvek pána, co odsoudil prodělavšího chudáka, který přišel ve ST o část úspor. Rád bych mu vyjádřil, ne obdiv, ale "uznání", že se dokázal zorientovat v dnešní ekonomicky nestabilní době. Nepatřím mezi závistivce, ale naopak spíše do skupiny přejících. Jak bylo řečeno, je zde zástup těch, kteří prodělali a nerad to přiznávám, patřím mezi ně, byť se snažím neustále ředit, ALE ... rád bych dodal pár vět na zamyšlení. Nedávno mě oslovil finanční poradce a svěřil mi "důvěrnou" informaci kolující mezi finančními poradci o budoucím pohybu ceny zlata up a jak je dobré se na tento kurz připravit. Nedalo mi to a nad informací jsem se zhluboka zamyslel. Chamtivec, který okamžitě jedná na základě "odborné" informace, převede v nejkratší době minimálně část hotovosti do drahého kovu. My hloubavější si řekneme: "Kde tato informace našla základ?", a po dlouhém zvažování či do toho jít nebo nejít mi vychází následující odpověď. Vezměme v úvahu ekonomický vývoj následujících několika let. Víme, že celý svět si prošel nějakou (já neustále říkám uměle vyvolanou) krizí. U jejího počátku spousta rádoby ekonomických špiček revidovala svá portfolia a převáděla své peníze z bouřlivých investic do klidné, ale spolehlivé komodity - zlata, které v té době zvýšilo hodnotu z cca 1000$ během rekordně krátké doby na cca 1700$ ( v dnešní době se pohybuje cca 1250$). Vezměme v úvahu, že jsem jedním z "ekošpiček", ale při své hloubavé povaze jsem nakoupil zlato až za 1300 nebo nedej bože za 1500$, co si dnes počnu? No co!? Najdu několik důvěřivých hlupáčků a vysvětlím jim, jak výhodná je investice do zlata. Tím uměle zvednu poptávku a zároveň cenu komodity abych se ji se ziskem mohl zbavit. Děkuji nechci. Vím, že osobně nic nezískám, ale zároveň doufám, že neprodělám. Z mých úst neúspěšného investora to bude znít trochu divně, ale tímto bych chtěl zároveň oslovit všechny investory aby více přemýšleli než podniknou unáhlená rozhodnutí.
Toto jsou myšlenkové konstrukce bez opory v realitě,typickě pro neúspěšné investory.Neustále ho někdo chce připravit o peníze.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 1. 2014 11:50 | Daň za rok 2013 je 15% a za rok 2014 19 % ???

Jak to tedy je ? Daň za rok 2013 zůstává na 15 % ? A za letošní rok 2014 bude 19 % ??? Děkuji za pokud možno pravdivé odpovědi. Samozřejmě při obchodech uzavřených do 6. měs. a od letoška snad uzavřených do 3. let ?
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2014 10:24

To je velmi pravdivá a upřímná úvaha. Vezmeme-li jako fakt že 'finanční poradce' si svojí činností zajišťuje obživu, měl by tedy pro své 'zákazníky' dělat maximum. Opak však bývá pravdou. Většinou takový poradce pracuje pro nějakou firmu a ta potřebuje hromadit zisky, všichni víme, že nemalé.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 1. 2014 23:00 | Vlado

Reaguji na příspěvek pána, co odsoudil prodělavšího chudáka, který přišel ve ST o část úspor. Rád bych mu vyjádřil, ne obdiv, ale "uznání", že se dokázal zorientovat v dnešní ekonomicky nestabilní době. Nepatřím mezi závistivce, ale naopak spíše do skupiny přejících. Jak bylo řečeno, je zde zástup těch, kteří prodělali a nerad to přiznávám, patřím mezi ně, byť se snažím neustále ředit, ALE ... rád bych dodal pár vět na zamyšlení. Nedávno mě oslovil finanční poradce a svěřil mi "důvěrnou" informaci kolující mezi finančními poradci o budoucím pohybu ceny zlata up a jak je dobré se na tento kurz připravit. Nedalo mi to a nad informací jsem se zhluboka zamyslel. Chamtivec, který okamžitě jedná na základě "odborné" informace, převede v nejkratší době minimálně část hotovosti do drahého kovu. My hloubavější si řekneme: "Kde tato informace našla základ?", a po dlouhém zvažování či do toho jít nebo nejít mi vychází následující odpověď. Vezměme v úvahu ekonomický vývoj následujících několika let. Víme, že celý svět si prošel nějakou (já neustále říkám uměle vyvolanou) krizí. U jejího počátku spousta rádoby ekonomických špiček revidovala svá portfolia a převáděla své peníze z bouřlivých investic do klidné, ale spolehlivé komodity - zlata, které v té době zvýšilo hodnotu z cca 1000$ během rekordně krátké doby na cca 1700$ ( v dnešní době se pohybuje cca 1250$). Vezměme v úvahu, že jsem jedním z "ekošpiček", ale při své hloubavé povaze jsem nakoupil zlato až za 1300 nebo nedej bože za 1500$, co si dnes počnu? No co!? Najdu několik důvěřivých hlupáčků a vysvětlím jim, jak výhodná je investice do zlata. Tím uměle zvednu poptávku a zároveň cenu komodity abych se ji se ziskem mohl zbavit. Děkuji nechci. Vím, že osobně nic nezískám, ale zároveň doufám, že neprodělám. Z mých úst neúspěšného investora to bude znít trochu divně, ale tímto bych chtěl zároveň oslovit všechny investory aby více přemýšleli než podniknou unáhlená rozhodnutí.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 1. 2014 22:35

obchody z roku 2013 se daní podle starého zákona o DzP.Cenné papíry nakoupené po 23,12,2013 se daní podle nového znění a platí pro ně časový test 3 roky.Fyzicky se budou danit v roce 2015.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 1. 2014 13:13

Citace / 31.12.2013 14:29

A už se ozval nějakej Všeuměl. Pochlub se nám se svými výsledky...
šlápni na zmizík
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 12. 2013 14:29

A už se ozval nějakej Všeuměl. Pochlub se nám se svými výsledky...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 12. 2013 11:53

Citace / 30.12.2013 19:56

Hlavu vzhůru kolego. Jsem na tom velice podobně. A troufám si říct, že takových jsou nás zástupy. Mnozí dopadli ještě daleko hůř!! Zkrátka už to tady není na zbohatnutí, ale beru to jen jako adrenalinovou zábavu.
když to neumíš tak to nedělej
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 144/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zbyněk Frolik

podnikatel, Linet

Daniel Köppl

mediální expert

Zbyněk Frolik
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Daniel Köppl
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services