Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

2. 1. 2013 20:55 | LUKY

Buď v klidu. Hlásí mi to také systémovou chybu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 1. 2013 20:47 | LUKY

Jo měl svoje grafy a hlavně velice přesné odhady kurzu pro ten který den.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 1. 2013 19:56 | DXDJ

tak jsem si chtěl přikoupit a pořád mi to hlásí: CHYBA V APLIKACI kód chyby 21670. Že by v době tech.přestávky nešlo nakupovat? vždy to fungovala. Zkoušel to také někdo?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2013 19:00 | C2

Citace - LUKY / 02.01.2013 17:02

Dotaz pro pamětníky: Nevíte někdo, kde se pohybuje místní legenda Alef ???
Jo to bych chtěl taky vědět. Pamatuji si ho :-) Nemíval svoji vlastní stránku s grafy ST ? Myslím, že ano.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 1. 2013 17:50

k 31.12. 1.1761
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2013 17:02 | LUKY

Dotaz pro pamětníky: Nevíte někdo, kde se pohybuje místní legenda Alef ???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2013 13:12

De to HORE jak sem ŘÍKAL že to pude!!!! Už Vam radit nebudu a teď to máte a já nechcu!!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 1. 2013 13:17 | DXDJ

Uvidíme, ale snad ano.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 1. 2013 13:12 | LUKY

Takže alespoň další 2 měsíce jedeme dál
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 1. 2013 12:21 | DXDJ

http://ekonomika.idnes.cz/kongres-uzavrel-kompromis-o-danich-dub-/eko-zahranicni.aspx?c=A130101_065944_eko-zahranicni_jj
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 1. 2013 12:07 | C2

Zdravím všechny v novém roce 2013. Úspěch všem nepřeji, protože kvůli tomu, že někdo na trzích prodělává, někdo druhý může vydělat. Tak trhy fungují a jinak by to nebylo ani možné. Přeji všem, aby se dokázali poučit ze svých chyb. Úspěch tedy znamená: Uvědomit si své chyby a poučit se z nich. Lovu (správným obchodům) zdar !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 12. 2012 16:26

Citace - DXDJ / 31.12.2012 16:13

Zmatky nejsou, je to vždy stejné. Jen se člověk musí spolehnout na svůj archív a né na nějaké poradce.
Dík.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 12. 2012 16:13 | DXDJ

Zmatky nejsou, je to vždy stejné. Jen se člověk musí spolehnout na svůj archív a né na nějaké poradce.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 12. 2012 16:05 | DXDJ

Tak jsem zapátral v archívu. V roce 2012 se kurz nestanovoval 2 a 3.1 2012. Já nakupoval 3.1.2012 a kurz jsem dostal, tak jak to má být tj. poslední známý kurz ze dne 30.12.2011. V letech 2010 a 2011 byla tech. přestávka také první dva obchodní dny. Proto si myslím, že tomu bude tak i letos. Tj. 2.a 3. by měla být pauza a první kurz by měl být za 4. ledna, který se dozvíme v pondělí 7.1.2013
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 12. 2012 15:48 | LUKY

Teď ale koukám, že na AKATU je poslední kurz za Pá 28.12. Takže Spořitelna přestávku asi fakt nemá..??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 12. 2012 15:40 | LUKY

Ovšem jak to bude u Spořitelny? Minulá léta se většinou řídila těmito prohlášeními - ale nemusí. To by znamenalo, že první nový kurz bude až za Po 7.1. Do té doby se obchoduje za poslední známý kurz. Je ale otázka, jestli lze ST v tomto mezidobí prodat, když je technická pauza??? Má někdo zkušenost???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 12. 2012 15:28 | LUKY

Tisková zpráva AKAT ČR - technická přestávka 2012/2013 Čtvrtek 06.12.2012
Také v letošním roce mají členské společnosti Asociace pro kapitálový trh (AKAT) možnost omezit své služby na přelomu roku 2012 a 2013. Česká národní banka vzala na vědomí návrh Výkonného výboru AKAT na technickou přestávku, během které mohou členské společnosti přerušit vydávání a odkupování podílových listů, stanovování aktuálních hodnot podílových listů a jejich zveřejňování ve dnech od 27. prosince 2012 až do 4. ledna 2013 včetně. Jako poslední obchodní den v závěru roku 2012 je stanoven pátek 21. prosince 2012, prvním obchodním dnem v novém roce bude pondělí 7. ledna 2013. Omezení služeb investičních společností je stanovováno s ohledem zejména na závěrkové operace spojené s ukončením roku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 12. 2012 13:46

Volal jsem tam, letos prý žádná odstávka v počítání kurzu nebude. To zas bude povyražení až někomu naservírujou jiný kurz než s jakým v daný den po 1.1.2013 počítal. Je to každý rok stejný-zmatky, zmatky a zase zmatky...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 12. 2012 13:37 | DXDJ

Určitě bude, jako každy rok. Podívám se do záznamů a napíšu Ti od kdy do kdy asi bude.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 12. 2012 13:22

Jak to bude s letošní odstávkou? Bude nebo nebude ? A od kdy do kdy ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 205/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jakub Havrlant

podnikatel a investor

Linda Vavříková

podnikatelka, Allegria

Jakub Havrlant
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Linda Vavříková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services