Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

11. 6. 2012 16:22

Kdy už bude zase 2,0 ???? Letos ,nebo až příští rok ???? Abysem věděl ,kdy mám nakoupit !!!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 6. 2012 12:36 | vagyna

ja jsem nakupni signal ? jinac v patek jsem vymenil SI za ST..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 6. 2012 11:30 | Joro

Ahoj, muzu jen souhlasit. Ja jsem momentalne minus 100K, jeste pred 3mi mesici jsem byl plus 90k. A protoze jsem byl nenazranej, tak jsem se dostal minusu. Nicmene se snazim nepanikarit. Kazda korekce je pozitvni, dava sanci ostatnim.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 6. 2012 10:27

jedem hore bo vyšel ten pravy nakupni signal
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2012 20:06 | pop224

Mít všechna svoje aktiva ve sporotrendu není moudré, i když to někdy může vyjít.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2012 1:27 | mp33*****

nechlubil se ,bo je na spořce vysoudil !!!!! a to ty nedovedeš !!!!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 6. 2012 16:47

Citace / 09.06.2012 13:30

Jako sebekritika sedí.
vím, že v roce 2008 přišel o 80000 a nechlubil se
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 6. 2012 13:30

Jako sebekritika sedí.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 6. 2012 10:48 | C2

Tuto diskuzi nepovažuji za moc přínosnou. Každý si sem může napsat svůj názor, ale reálné vysvětlení proč si to myslí a jak k tomu dospěl, už málokdo napíše. Sem tam se sice objeví dobrý názor, ale vzhledem k obrovskému počtu zde rozdílných individuí, jsou i reakce na něj různorodé. Běžný čtenář se proto může uvést čtením této diskuze ve zmatek. Nedokáže oddělit zrno od plev. Chybí zde jakékoli označení těch přispěvovatelů, kteří mají něco za sebou (např. hodnocení dřívějších zkušeností dle počtu hvězdiček, podobně jako třída hotelu), aby noví čtenáři této diskuze poznali kdo něco znamená. Akciové trhy jsou tak komplexní systém, že jakékoli "skromné" názory na jejich okomentování považuji spíše za vtip. Kdo něco vydělá, hrdě se zde pochlubí, kdo však něco prodělá, stěží se zde přizná, že pochybil. I když byli tu i tací. Tahle diskuze je velice povrchní. Ale koho to baví, nebudeme mu přece kazit radost.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2012 21:10

Citace - pop224 / 07.06.2012 20:11

pokud je na trhu příliš optimizmu, zůstávám ostražitý, trochu nakoupeno mám, ale zatím se nic pozitivního neděje, to o té trpělivosti a chamtivosti se mi líbí !!
j já jsem chamtivec a mám nakoupeno do plna
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2012 17:28

takže konečně sprudka hore !! a zase na delší dobu ,jak to vidím !!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2012 13:12

Citace - to bude zítra hukot / 08.06.2012 00:16

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=748035
vítr fouká fičí už jsme zase v....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2012 10:06 | cv

Česílko má pravdu, příliš jsem se těšil na to QE3. Nicméně svoji strategii kupovat při každém výraznějším poklesu a opačně i prodávat neměním s tím, že rezervu na velký nákup musím stále mít. Bohatě se mi už osvědčila.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2012 0:16 | to bude zítra hukot

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=748035
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2012 21:11 | LUKY

Co Ti je platný, když "něco" nakoupíš a půjde to pak nahoru. To Tvé "něco" znamená zřejmě MÁLO!!! Jak s tím potom chceš pořádně vydělat?? Tedy jestli Ti nestačí vydělat jenom "něco".....

Citace - cv / 07.06.2012 18:47

Dovolím si polemizovat s názorem na velký křach. Domnívám se, že trh již má očekávaná rizika započtena v ceně akciií nejméně z 85%. Až nepříznivá událost nastane, půjdeme dočasně dejme tomu o 15% níže. To nás, kteří už něco koupili, nezničí, přikoupíme. Když krach nepřijde, máme už nakoupeno. Vystihnout kdy bude to pravé dno či vrchol je velká náhoda, na to nespoléhám.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2012 20:29 | Vodník Česílko

No,nevím. Na jaře 2008 si taky spousta investorů neuměla představit, že by akcie mohly spadnout na hodnoty, na jakých se ocitly v březnu 2009. A pamatuju si na různé komentáře z jara 2008, které zněly podobně jako váš - že na trhu nepanuje žádný zvláštní optimismus, že rizika už jsou v cenách akcií zohledněná, atd. Necháme se překvapit - ale já zatím nenakupuju.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2012 20:11 | pop224

pokud je na trhu příliš optimizmu, zůstávám ostražitý, trochu nakoupeno mám, ale zatím se nic pozitivního neděje, to o té trpělivosti a chamtivosti se mi líbí !!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2012 19:56 | DXDJ

Definitivně nahoru nyní určitě nejedeme, alespoň ne, dle pro mě dostupných dat a informací.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2012 19:26

Citace - cv / 07.06.2012 18:47

Dovolím si polemizovat s názorem na velký křach. Domnívám se, že trh již má očekávaná rizika započtena v ceně akciií nejméně z 85%. Až nepříznivá událost nastane, půjdeme dočasně dejme tomu o 15% níže. To nás, kteří už něco koupili, nezničí, přikoupíme. Když krach nepřijde, máme už nakoupeno. Vystihnout kdy bude to pravé dno či vrchol je velká náhoda, na to nespoléhám.
si myslim
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2012 18:59 | cv

Teď čtu, že QE3 Bernanke nespustí, škoda.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 227/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Adam Walach

podnikatel, Walmark

Viktor Kožený

podnikatel a kriminálník

Adam Walach
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Viktor Kožený
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services