Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

7. 6. 2012 18:47 | cv

Dovolím si polemizovat s názorem na velký křach. Domnívám se, že trh již má očekávaná rizika započtena v ceně akciií nejméně z 85%. Až nepříznivá událost nastane, půjdeme dočasně dejme tomu o 15% níže. To nás, kteří už něco koupili, nezničí, přikoupíme. Když krach nepřijde, máme už nakoupeno. Vystihnout kdy bude to pravé dno či vrchol je velká náhoda, na to nespoléhám.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2012 14:03 | Vodník Česílko

To nikdo neví. Ti odvážnější už si mohli nakoupit - já za sebe bych ale ještě určitě počkal minimálně na výsledky řeckých voleb. Řešení krize v eurozóně je prozatím stejně daleko jako před rokem, zase se objevil problém se Španělskem, a já osobně jsem přesvědčený, že ten skutečný "velký křach" nás teprve čeká...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2012 13:47

na 0,67 se nakupovalo ne prodávalo.Hodnotu sporotrendu ovlivnuje kurzy akcií v jeho portfoliu .Prodávalo se mnohem výše a tím klesal vlastní kapitál ST spadl tehdy z cca 6.5 mld na 3,7 mld
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2012 13:46 | Investor

Tak jedem už definitivně nahoru nebo je to jen malý výstřelek a jedem zase dolů? Prosím o vaše názory, děkuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2012 22:21 | Judyna

Zdravím, už jsem tady dlouho nebyla a taky jsem prošvihla podles pod 1.0. No,nakoupila jsem aspoň teď. ST i TS. Ale jen málo.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2012 18:52 | DXDJ

To máš pravdu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2012 18:52 | DXDJ

To máš pravdu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2012 13:33

Citace - cv / 06.06.2012 11:25

Je třeba si uvědomit, že koruna šla silně proti poklesu ST a že jinak bychom už pod těch 0,9 byli. Ale klidně se pod 0,9 ještě můžeme dostat, proto je dobré v této situaci přikupovat často a po troškách.
si myslim
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2012 11:25 | cv

Je třeba si uvědomit, že koruna šla silně proti poklesu ST a že jinak bychom už pod těch 0,9 byli. Ale klidně se pod 0,9 ještě můžeme dostat, proto je dobré v této situaci přikupovat často a po troškách.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2012 11:02

Citace - X-men / 05.06.2012 20:56

Pod 0,9 se nepůjde, tak se podle toho zařiďte, pak nechci číst, že zas někdo nenakoupil a nebo že mu ujel vlak !!!
kulový
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2012 0:57

Citace - C2 / 05.06.2012 21:28

Elder píše ve své knize o akciích: "Jen s obrovskou trpělivostí a bez jakékoli chamtivosti může amatér porazit obry, kteří ovlivňují akciové trhy"
Velmi přesné!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2012 21:28 | C2

Elder píše ve své knize o akciích: "Jen s obrovskou trpělivostí a bez jakékoli chamtivosti může amatér porazit obry, kteří ovlivňují akciové trhy"
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 6. 2012 21:15 | C2

Někdy burzy vyšlou i falešný nákupní signál :-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2012 21:11 | cv

Jestli někdo prodával, když to bylo za 0,67, tak ať toho raději nechá. Díky velkým nákupům kolem této ceny se mi podařilo naředit špatný průměr mých nákupů a za pár měsíců z toho byl krásný zisk. Teď je to na 0,97, to je zase pěkná cena, kterou je možno využít a ne si stěžovat, že to klesá. V tom je ST zajímavý, že dovede pěkně vyklesat a následně hodně vzrůst. Šikovní toho využijí. Jestli FED spustí 20.6. QE3, tak nás čeká pěkná rely, bez ohledu na Řecko.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2012 21:01 | DXDJ

Až uvidím nákupní signál, tak si taky nakoupím.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2012 21:01 | DXDJ

Až uvidím nákupní signál, tak si taky nakoupím.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2012 20:56 | X-men

Pod 0,9 se nepůjde, tak se podle toho zařiďte, pak nechci číst, že zas někdo nenakoupil a nebo že mu ujel vlak !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 6. 2012 20:52 | vagyna

asi neco brzo nakoupim, a to jsem ST uz rok nekupoval...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 6. 2012 18:20

Citace / 05.06.2012 16:58

Těch moc nebude, za 0,67 se spíš panicky prodávalo.
a a vo tom to je
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2012 16:58

Těch moc nebude, za 0,67 se spíš panicky prodávalo.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 228/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Libich

ekonom

Kateřina Jirásková

finanční ředitelka PPF

Jan Libich
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Kateřina Jirásková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services