Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

24. 1. 2012 23:18 | DXDJ

Jak dopadne zítřejší obchodování je velice těžké odhadnout. Stále jsem v pozicích a vyčkávám.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2012 20:04

tak že když nepůjdem nahoru půjdeme dolů

Citace - dědvševěd / 24.01.2012 19:48

Zatím k ničemu podstatnému nedošlo.Kurz pouze prošel hranicí 1296 -1310 .Tato hranice se změnila z rezistence na support a tenhle týden je teprve zpětně testována.Rozhodovat se bude příští týden na summitu EU.Kromě této hranice jsou dost zásadní pivoty dolů na 1281 a 1266 a nahoru na 1344
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2012 19:48 | dědvševěd

Zatím k ničemu podstatnému nedošlo.Kurz pouze prošel hranicí 1296 -1310 .Tato hranice se změnila z rezistence na support a tenhle týden je teprve zpětně testována.Rozhodovat se bude příští týden na summitu EU.Kromě této hranice jsou dost zásadní pivoty dolů na 1281 a 1266 a nahoru na 1344
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2012 19:19 | C2

Zítra fakt nevím jestli nahoru nebo ještě dolů? Je to nerozhodně, co myslíš ty DXDJ ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 1. 2012 18:44

Až si začnou amici vrtat dobitou ropu v Líbii,pude olej dolu a tím padem i Lukojl a tím pádem i sporotrend /myslím že asi tak to bude/,takže aby jste se nesmáli dopředu !
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 1. 2012 18:36

Protože došlo k směroplatnému průrazu,tak jedem dál hore.Potvrzeno dědem.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2012 18:10

A já myslel že ve sporotrendu.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2012 17:53

Ne ne ne !!!!! Zítra zase RAKETA jak prase na kvadrát !!!!!!! Sme furt ve trendu !!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2012 13:59

máš svatou pravdu,už se to začalo obracet kopytama vzhůru,jak zdechlina
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2012 13:56

kdy už bude erste za 200 jak to tady psal děda ? potřebuju nakoupit !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 1. 2012 21:16

Obracet vzhůru!!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2012 21:03 | DXDJ

Tak se ji zeptej! Jde mi o to, jetli je to Praha , Brno, Ostrava nebo Č.Bud. . Já bydlím poblíž MB.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2012 20:06

Já své přítelkyně neprodávám, leda, že by chtěla ona sama. Není tu. Bydlím ... Hele máš nějaký skype jméno?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2012 20:02

Citace - C2 / 23.01.2012 19:11

Zítra konečně down
pleteš se jako vždycky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2012 19:57 | DXDJ

Jak získat ženskou vím. Jsem dost komunikativní, tak není problém nějakou ukecat. No a vypadám taky docela dobře. Jaro se blíží, tak vyrazím opět na lov. Tak naznač v jaké části republiky bydlíš. Setkání by nebylo od věci, ale jet někam třeba 300km by se mi asi moc nechtělo. JINAK přítelkyni jsem nechtěl dát zadarmo, ale od tebe koupit. No snad tam není s tebou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2012 19:48 | C2

Srandisto ! Své přítelkyně nikomu nedávám. Navrhuji schůzku-ty mi poradíš jak správně investovat a já ti poradím jak získat ženu, která se ti líbí. Něco za něco :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2012 19:44 | DXDJ

Já to mám naopak. Peníze mi vycházejí, ale přítelkyně žádná. No, ono je to asi tím, že žádnou aktivně nehledám. Ale asi bych měl začít. Nebo co udělat výměnu. Dej mi tvou přítelkyni a já Ti dám prachy. Co Ty na to? Pokud tedy nebydlíš na druhé straně republiky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2012 19:40

Obracet kam ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2012 19:34

Proč si to myslíš? Vždyť nálada se začíná právě obracet...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2012 19:29 | C2

Bohužel už týden ne, zase jsem vylezl dřív. To je u mě už klasika. Smůla, smůla a zase smůla. Doufám, že mi vyjde aspoň ta nová přítelkyně, když mi to nejde v penězích :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 261/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

David Marek

ekonom

Vlastimil Tlustý

politik

David Marek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Vlastimil Tlustý
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services