Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

6. 1. 2012 19:06

http://www.patria.cz/zpravodajstvi/1983335/euro-ci-drachma---prehled-udalosti-ktere-brzy-rozhodnou-o-bankrotu-recka.html
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 1. 2012 18:21 | dědvševěd

nakoupit je můžeš pouze a jen US trhy NYSE AMEX a nejlépe na NASDAQ ,na něm jsou největší objemy.Potřebuješ k tomu ISIN a obchodní aplikaci od Brokerjetu nebo od Patrie nebo od FIA nebo různé jiné zahraniční. Momentálně dnes ARR vytvořil historické highesthigh 7,18,pod tlakem může jít 7,25-7,30(ale nemusí)ale 10 ledna je poslední den s divi .EX date je 11,1. to už začne padat pod 7.Pak je druhý problém Obecný pád trhů.V lednu -únoru spadl o 0,75USD v dubnu o 0,25USD v srpnu o 0,50 USD. Obratem následně vždy vytvořil nové high .Pokud trhy spadnou o 30-50% tak se pád nevyhne ani ARR ,to však já osobně hodlám po -0,50 USD nakupovat Dividenda 0,11 je platná až do března ,v únoru bude vyhlášená nová výše na další Q
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 1. 2012 17:37

Ahoj,
kde a jak muzu tyto akcie koupit ? dik za info.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 1. 2012 16:42

Pardon 5.1.12
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 1. 2012 16:41 | 5.1.11

ST 1,1000 -1,7%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 1. 2012 20:34 | dědvševěd

pokud by tě zajímaly dividendy,mrkni na ARR(ARMOUR Residential REIT Inc) US0423151010. Vyplácí měsíčně 0,11USD což je DY okolo 20% po zdanění okolo 16% ,zažil jeden velký pád v říjnu z 7 USD na 5,25 po oznámení snížení divi z 0,12 na 0,11,během týdne byl však zpět na původní hladině 6,75 - 7,00 .Moc velký růst se od něho čekat nedá(leda tak v připadě zvýšení divi na původních 0,12 nebo 0,13),je to dost defenzivní titul ale na divi velmi dobrý.EX date má okolo každého 11 v měsíci .aktuální cena 7,15
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 1. 2012 20:11 | Vagyna

Ad BCS - No logovat na BJ a divat se kolik to bylo presne na akcii se mi nechce spokojil jsem se s zjistenim ze to bylo celkem znatelne slusnejsi nez minule, coz me tak nejak potesilo. A je treba ale k divi pripocist ze BCS ceka uzasna budoucnost a aspon 40procent rust.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 1. 2012 19:16 | Dědvševěd

kolik ddala divi bcs? dle mých záznamů by měla vyplatit $0.062772 na kousek.a to teda moc není celkem 0,42USD za rok ,což je dividend yield 3,53% k aktuaální ceně mám na divi lepší tituly než je BCS
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 1. 2012 19:06 | DXDJ

Pokud data ADP moc nepřestřelila, tak se zítra můžeme těšit na dobrá data z trhu práce. No a to se trhům moc dolů chtít nebude. Ale uvidíme...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 1. 2012 19:02

To si dělají prdel s těma kurzama ne? ST i TS za 2.-4.1. stejný nárůst na setiny. (+1,71% oba fondy). To je podvod, to se nemůže stát. Je to manipulace. Míchají prachy mezi sebou i mezi objemy a prodeji.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 1. 2012 18:55 | C2

Znovu test vrcholu SP 1280-1290 a pak asi zřejmě dolů dle dědy. Uvidí se kam až.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 1. 2012 18:40

za dnesek maly ocasek dolu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 1. 2012 18:11

amík je v pěkným bejku, dobrá nálada se přenese i sem!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 1. 2012 18:07 | Vagyna

Barclay's mi poslali vcera po case docela peknu dividendu, skoro vubec krizova neni, tez to tak negativne nevidim.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 1. 2012 17:47 | DXDJ

Já to tak negativně nevidím. No, čas ukáže...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 1. 2012 12:04 | dědvševěd

já nevím jak komu,ale moje relí funguje.sice zatím je to boj s bejkama , takže se padá pomalu,ale každé low i high je nižší než předcházející a už je jenom otázkou času,kdy se ucho utrhne
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 1. 2012 11:04

Citace / 03.01.2012 21:08

Kdo to tu kecal o nominálu 1,0000 ? Lednová relí funguje. To si zapamatuj chlapečku, ať za rok v lednu něco vyděláš.
jak ti funguje lednová relí chlapečku?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 1. 2012 23:36

za dneska ,zítra bude zveřejněnej
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 1. 2012 22:07 | C2

No tak fajn, když si někdo dá tu práci tady vyhledávat 2. roky starý příspěvky... Jen kdyby se tak staral i o své peníze. Mě žádný prachy tenkrát nevrátily. Dostal jsem jinej revanž. Ale, že vám tady vůbec něco vykládám. Dobře tak včera kurz nepočítali, spletl jsem se. Jsem tedy zvědav, kdy ho začnou počítat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 1. 2012 20:03 | DXDJ

A kolik nesmyslů jsi sem napsal TY? Asi hodně co? Ale to nikdo nezjistí, protože se bojíš podepisovat!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 269/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomio Okamura

senátor a podnikatel

Michal Sýkora

bývalý hokejista a investor

Tomio Okamura
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Michal Sýkora
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services