Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

31. 12. 2011 13:52 | DXDJ

Taky si dojdu do sklepa pro pár flašek šampáňa.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 12. 2011 13:46

v lednu jedem z kopečka až na nominál
-17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 12. 2011 12:50 | C2

Ty vstáváš na Silvestra před 7h ranní? To jsi teda borec. Já vstával dnes v 10h. Seru na vše, jdu si teď nakoupit chlast a jdu slavit. Pro ostatní: během roku téměř vůbec nepiju, tak si to dnes vynahradím. ST mě tento rok pěkně naštval s tak velkým propadem. V bibli je psáno: Milujte své nepřítele, tak teda miluji ST a doufám, že mi moje prachy aspoň částečně vrátí v roce 2012.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 12. 2011 12:05 | Nemůžu si pomoci-srovnání ST a TS

Nemůžu si pomoci ale TS se mi jeví daleko výnosnější než ST, alespoň V prosinci 2011. Jen poslední týden: 27.12. TS nárůst víc než ST, 28.12. TS menší propad než ST, 29.12. TS nárůst víc než ST, 30.12. odhad propad ST víc než TS. Minulý týden: 19.12. ST vyšší propad než TS, 20.12. ST menší růst než TS, 21.12. jeden z mála dnů, kdy byl vyšší růst TS o ale pouhých 0,9% než TS, 22.12. ST menší růst než TS, 23.12. druhý den kdy ST rostl víc než TS, ale o pouhých 0,28%. Celkově za posledních 14. dní TS několikanásobně převyšuje zhodnocení ST. (od 19.12. do 30.12. ST cca +1%, TS cca +5%) Snad se mu bude dařit aspoň v lednu 2012.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 12. 2011 7:26 | DXDJ

Jinak musí pochválit pana Lengála za to, že ke každé měsíční zprávě připojuje i aktuálně 10 největších pozic v portfoliu. Je to pokrok. No a jelikož by se pokrok neměl zastavovat, mohl by pan Lengál občas zveřejnit i CELÉ PORTFOLIO. Co ho třeba připojit k závěrečné zprávě za rok 2011? Co tomu říkáte, PANE LENGÁLE!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 12. 2011 7:18 | DXDJ

http://www.iscs.cz/files/documents/fondy/MESICNI_ZPRAVY/report_sporotrend.pdf To mělo být aktuálnější portfolio.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 12. 2011 22:22 | C2

No jo, ale kolik toho máme? 1% ? To málo ovlivňuje. Máš aktuálnější portfolio než tohle: http://www.iscs.cz/files/documents/fondy/PORTFOLIA/portfol_st.pdf
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 12. 2011 22:06 | XD

Že by -0,84%.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 12. 2011 21:47 | DXDJ

http://www.bloomberg.com/quote/AGRO:LI/chart Tuším, že se JL nakupoval při IPO tyto akcie. Docela se jim i daří!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 12. 2011 20:21

Může někdo zodpovědně odhadnout nebo přibližně spočítat dnešní propad? Ale prosím pouze zodpovědně ! Ať je tato diskuze aspoň k něčemu dobrá. Děkuji...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 12. 2011 19:48

Kdo to tady předpovídal růst za včerejšek +1,43%. Pouhých 0,1% je realita. Někde se zřejmě stala chyba :)))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 12. 2011 19:15 | vagyna

PRESNE TAK
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 12. 2011 18:05 | DXDJ

Na rozpad eurozóny bych rozhodně nyní nesázel.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 12. 2011 17:35 | Rozpad eurozony

http://www.novinky.cz/ekonomika/254840-do-evropy-se-v-pristim-roce-vrati-recese-predpovidaji-odbornici.html?ref=zpravy-dne
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 12. 2011 17:31

Citace / 30.12.2011 16:51

končí vánoční relí ,po novém roce se houfně očekává odstřel laviny
Naopak! V lednu velká relí!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 12. 2011 16:51

končí vánoční relí ,po novém roce se houfně očekává odstřel laviny
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 12. 2011 16:35

Co ty měny dneska: Polák -2%, Maďar -2%, to nám asi pěkně strhne dnešní kurz, že?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 12. 2011 16:27

já chcu .su teď na skype.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 12. 2011 16:23 | DXDJ

Investorům se moc nelíbí nový zákon o centrální bance.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 12. 2011 14:42

nejsem na skype,používám ho jen v práci.Jsem doma,a jedu za chvíli na letiště
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 272/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaromír Soukup

mediální magnát, Médea

Zdeněk Bakala

podnikatel, BXR Group

Jaromír Soukup
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Zdeněk Bakala
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services