Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

29. 12. 2011 8:19 | Vodník Česílko

To je opravdu smutné. Snad by to alespoň mohlo sloužit jako poučení pro všechny potenciální investory - NIKDY NEINVESTOVAT CELOU A ANI VĚTŠÍ ČÁST VAŠÍ VOLNÉ HOTOVOSTI!!! Já mám zainvestováno v akciích cca 15 procent svých volných peněz a zatím myslím, že je to tak akorát. Jsem aktuálně taky v minusu, ale vzhledem k malému objemu té investice to pro mě není likvidační. Většinu peněz mám na spořicím účtu v bance s možností okamžitého výběru.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 12. 2011 1:21

Větev a špagát by byla největší pitomost, co bys mohl udělat! Ale smutný to je :-(
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 12. 2011 20:18

ST si otestoval 1,13 (kurz 1,1281)zespodu.Co posbíral za posledních 5 dnů po troškách ,to dnes suverénně odmazal odhad -2% 1,1055
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 12. 2011 19:32 | Investor do Sporotrendu

Rodiče mě kdysi dali peníze na byt. Protože jsem je aktuálně nepotřeboval uložil jsem je do Sporotrendu. Říkal jsem si, investiční horizont 5let, to mi akorát vyjde. S paní na přepážce. Teď mám s prominutím za 4 roky hovno. Teda kdybych realizoval prodej mám pryč polovinu peněz a ta inflace k tomu. Koupil bych si místo bytu možná garáž. No jo, tak jsem si povídal musím to dostat zpět. Dělal jsem na montážích zničil jsem si poslední léta život a co. Ženská mě bez bytu opustila, v práci se mi houpe židle. Zase jsem nakoupil akcie a čekal na růst. Když se podívám na statistiky vidím svoje, tentokrát US akcie zase jako hlavní loosers.. někde i -80 procent. Zbývá mi jistota větev a špagát... Hodně štestí do Nového roku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 12. 2011 19:18

U Sporotrendu nic platit nebudeš protože nic nevyděláš

Citace / 27.12.2011 16:35

Klídek ,investiční horizont pro ST je 5let ,to je v poho...takže nic platit nebudeš!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 12. 2011 18:01

souhlas,ještě bych to doplnil nakupováním dividendových titulů .ne českých , ale světových
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 12. 2011 17:23

Můžeš být v klidu. Zákon by stějně platil pro nákupy od 1,1, 2012. Jseš dost odvážnej, když jseš na 100% zainvestovaný v akciích. Já stále hraju opatrně. V pozicích jsem na cca 25%.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 12. 2011 16:57

Aha. Diky. Mel jsem dojem že to má být už od 1.1 - primární cíl novinek je lidi nasrat. Málem jsem se zadusil cukrovím, když jsem to přečetl !! Nemám krom akcií totiž u žádné jiné volné peníze.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 12. 2011 16:53

http://www.patria.cz/zpravodajstvi/1977165/klaus-podepsal-danovou-reformu-ktera-rusi-superhrubou-mzdu-a-meni-rozdeleni-odvodu-z-hazardu-prehled-zmen.html Jestli dobře čtu, tak to bude až od roku 2015 nejdříve 2014. Tak bych to zatím moc neřešil, kdoví, co za dva nebo tři roky bude.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 12. 2011 16:42 | od J.T.

Těm, kteří nedisponují volným kapitálem k investování, doporučujeme alespoň začít s pravidelným měsíčním nakupováním akciových a komoditních podílových fondů. Máme před sebou mnoho let, kdy nebude snadné na akciích vydělat, ale podstatné bude postupně po tisícikorunách nakupovat a budovat pozice. Velký růst přijde až po oddlužení a pročištění ekonomiky, což může trvat 5-10 let.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 12. 2011 16:39

!!! TO NENI VTIPNY
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 12. 2011 16:35

Klídek ,investiční horizont pro ST je 5let ,to je v poho...takže nic platit nebudeš!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 12. 2011 16:20

Moc hezkej vánoční dáreček. Nejdřív mě obere trh a pak berňák.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 12. 2011 16:19

ZROVNA TO ČTU !!
takže jinými slovy, časový test v tichosti zrušen. Pokud budete prodávat cokoli nad 100 tis - budete danit
čuráci !!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 12. 2011 15:46 | Nové změny od 2012 které se nás budou týkat

Nové lhůty při prodeji cenných papírů
Předmětem daně nebudou příjmy z prodeje cenných papírů, pokud nepřesáhnou 100 000 korun ročně.



Osvobozen od daně bude příjem z prodeje cenných papírů, pokud od jejich nákupu uplynuly více než tři roky, nyní tato lhůta činí šest měsíců.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 12. 2011 14:29 | Platí i pro co by jste chtěli

pokud chceš někoho označit za hovězí dobytek lidově zvaný vůl,měl by jsi se nejdříve zamyslet sám nad sebou ,zda se to netýká v prvé řadě tebe
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 12. 2011 13:33 | DXDJ

A docela se mu i daří.http://www.rts.ru/en/
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 12. 2011 13:10

Rusák jede: http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=RASP:RM
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 12. 2011 12:11 | obchodování

http://www.patria.cz/zpravodajstvi/1974329/prehled-neobchodovani-na-burzach-o-svatcich.html. Podle patrie by mělo jet jenom turecko,i rusák má mít zastavený obchodování.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 12. 2011 9:06

Nic moc dnes nejede, ani futra, aspoň, že Rusák jede a Turek. Vypadá to za dnešek lehce nahoru nebo nula.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 274/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Hodboď

podnikatel, Miton

Lenka Bradáčová

vrchní státní zástupkyně

Tomáš Hodboď
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Lenka Bradáčová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services