Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

30. 11. 2011 17:20 | for cv

doufam, ze mas nakoupino? bo si jinak promeskal delovou ranu!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2011 17:15

Neblázni tady furt !! Bude RAKETA jak sviňa na kvadrát !!!! A pesimistům natruc ,ha ,ha !!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 11. 2011 15:01

To není raketa, ale zemětřesení!!! Když to vydrží celý týden, máme na dárky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2011 14:39

No zatím raketa hore.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 11. 2011 9:39 | Vodník Česílko

Asi je vaše portfolio o něco silnější než moje. Obrazy a poštovní známky mohou být dobrá investice - pokud ovšem člověk věci dobře rozumí. Já osobně preferuju především možnost s prostředky okamžitě nakládat.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 11. 2011 20:07

a bude to expres fičák .Ale jak nasviňu úplně obráceným směrem.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 11. 2011 19:33 | Huuu Huuu

Poslední vlak zachvíli pojede, i když to ještě nevypadř :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 11. 2011 18:02 | Diverzifikace

Nejlepší je mít diverzifikované portfolio: Hotovost, peníze na bezpečných účtech, nějaké nemovitosti, zlato a stříbro (větší slitky i mince po 1 oz), nějaké obrazy, hodně zajímavých poštovních známek, pár hektarů půdy, trochu zajímavých akcií. Na hotovosti asi tak 1/4 - 1/3 hodnoty portfolia. Tak to dělám já :-))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 11. 2011 17:52

Zítra malá RAKETKA a potom důle !!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 11. 2011 13:59

odklonil jsem podilaky sporotrendu,bo čekam pad na kvadrat
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 11. 2011 10:15 | DXDJ

V krizi platí zlaté pravidlo: kdo má hotovost je král.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 11. 2011 8:36 | Vodník Česílko

Já nemám na spořicí účty tak negativní názor - masivní inflací se straší už tři roky, ale zatím ji nikde nevidím. Podle mě je nejdůležitější mít peníze v podobě, abyste s nimi mohl okamžitě nakládat (ne to někde mít vázané na nějakou dobu) - proto bych já například nekupoval dluhopisy. Pokud chcete kupovat drahé kovy, je třeba uvažovat o tom, co s ním - nevím jak vy, ale já bych z představy, že mám doma pod postelí schovaný zlatý slitek za kolik set tisíc moc dobře nespal. I když já osobně věřím v to, že cena zlata bude ještě stoupat, fakt je, že kdo zlato koupil teď v srpnu za 1900 USD za unci, je teď solidně v mínusu. A jak se můžete přesvědčit, při opravdu velké panice (jako byla třeba na podzim 2008) kolabuje i zlato, a platí "cash is king". Asi záleží na vašem naturelu - pokud v žádném případě nechcete riskovat, že vaše investice půjde dolů, pak doporučuji přestat se ošklíbat nad spořicími účty a vybrat si nějaký, u kterého můžete s penězi okamžitě disponovat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 11. 2011 6:24

nakupujete zlato? jaký názor máte na tento názor, který jsem četl?
To, že nás v roce 2012 nečeká nic dobrého se čeká, jen politici a banky dělají z lidí hlupáky. Bohatí lidé se na krizi už dávno připravují, probíhá diverzifikace portfolia, kupuje se zlato a stříbro, prodávají se firmy a akcie. Co je v době krize dobré mít jsou hmatatelná aktiva. Nejhorší je mít peníze na spořících účtech v bance, dluhopisy a cenné papíry. Důležité je se nezadlužovat a nespoléhat se na stát. Uvědomte si, co člověk potřebuje k životu: Jídlo, teplo, vodu, bydlení, půdu, jen reálné hodnoty, ne luxusní služby. (REFLEX č. 47, výňatek ze článku Přežít krizi)


Co dělat nyní s penězmi?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2011 19:49

co teď budeme dělat????????????????????????? ???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 11. 2011 11:24

Dnes hezká RAKETA !!!!! Ještě že mám nakoupíno z minula !!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2011 1:05

To jako určíš,kdo je vemeno a toho pak umažeš, nebo myslíš jako jenom slova? Máš seznam těch zakázanejch?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 11. 2011 0:29

tvůj vtip miluju.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 11. 2011 16:10 | DXDJ

Ahoj, vyčkávám. Zatím žádný důvod k nákupu nevidím.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 11. 2011 14:12

Je potřeba nakoupit ,než to spadne úplně :)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 11. 2011 11:43 | C2 for DXDJ

DXDJ jak to vidíš? Stále mimo pozice? Nebo pomalounku nakupujem? Já čekám co bude v pondělí :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 281/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Dalibor Dědek

podnikatel

Miroslava Němcová

politička

Dalibor Dědek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Miroslava Němcová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services