Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

27. 10. 2011 19:32 | Vagyna

Ja sem v pozicich do plnych,nechal jsem si opravdu jen par tisicovek na jidlo a dopravu a tentokrat sem to moc pekne vychytal. Hlavne mi dela cim dal vetsi radost BCS a SLV !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2011 19:31 | DXDJ

Jsem v pozicích na 40%.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 10. 2011 18:45 | C2

ahoj, jak jsi na tom? Jsi v pozicích? Já ano, ale bohužel za minimum :( Do kdy myslíš že růst bude pokračovat?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 10. 2011 18:37 | DXDJ

Ano, o víkendu budeš prodávat za čtvteční kurz.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 10. 2011 18:24

Turek 1,35 GBP (všechny ruské akcie obchodované na FSE) 0,88% průměr bude okolo 0,75
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 10. 2011 18:15 | Svátek 28.10.

Jak to bude s tím zítřejším svátkem? Páteční obchodování se spojí s pondělním a to bude jeden kurz? Takže když zadám prodejní příkaz o víkendu tak to bude za čtvrteční kurz ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2011 18:14

S tím posilováním koruny to není až tak žhavý: k dolaru 1,18%, k euru 0,40%.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2011 17:42 | Judyna

Taky mně asi ujel vlak - pro tentokrát. Ale nevadí. Přijede další.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2011 17:28

za včera ST 1,2286 TS 1,1295 dnešek odhad +3,5% ,koruna těžce posílila a ubrala z akcií.SP 500 přeskočil MA 200 a zastavil se na horní lajně Virgin space na 1275.Nejvhodnějí místo pro zahájení korekce
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2011 17:08

tak je to tak akurát zralý se toho zbavit
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2011 16:50

Troufne si někdo jak to bude v ůterý za dnešek tlustý?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2011 14:23

dobře mi tak ujel mi vlak,nemám furt čumět do těch Alefových grafů
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2011 12:11

Citace - Marek / 27.10.2011 11:11

hm, asi mě ujel vlak........včera to vypadalo přece na fiasko, že se vlastně nic konkrétního nedohodlo a trhy si těch 5O% odpisů bank ale vyložily jako výbornou zprávu......kde to jsme ?
Proč by neodepsaly? Když mají oVčany, kteří to zaplatí! Jo bankéřům je hej :))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 10. 2011 11:11 | Marek

hm, asi mě ujel vlak........včera to vypadalo přece na fiasko, že se vlastně nic konkrétního nedohodlo a trhy si těch 5O% odpisů bank ale vyložily jako výbornou zprávu......kde to jsme ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2011 1:35

European Debt: Day of Reckoning
Stocks joyously rallied the last few weeks buoyed by a growing belief that European leaders were moving towards a comprehensive debt solution. That solution is supposed to be on display Wednesday. Yet activities from Tuesday cast grave doubt on whether a meaningful plan will be forthcoming. With that stocks sold off awaiting what will unfold on Wednesday.
Option 1: No deal is announced and they postpone til some future date. Likely outcome = stocks tumble.
Option 2: Half-hearted compromise struck in the 11th hour (kind of like our early August debt ceiling deal in the States). Likely outcome = stocks tumble given concerns that it?s not enough to contain the problem.
Option 3: Comprehensive deal is unveiled to the delight of investors. Likely outcome = stocks jolt higher. And in time press above the 200 day moving average. May even attempt run at 2011 highs.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 10. 2011 1:21

A zitra zase RAKETA jak sviňa na kvadrát!!!!!!!!!! Do vánoc máme BALÍK!!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 10. 2011 20:54

to je relíčko,mňam,mňam,mňam!!!!! dědek mněl zase pravdu!!!!!!!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 10. 2011 20:21

to já už tady nebudu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 10. 2011 17:45

Budu prodavat za 1.95
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 10. 2011 16:51

tak to vidíte!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 293/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Kasa

podnikatel a investor, Clareo

Libuše Šmuclerová

ředitelka Ringier Axel Springer

Petr Kasa
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Libuše Šmuclerová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services