Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

24. 10. 2011 0:36

tak tak! podívejte se na Fagana! koupil od někoho pár papírků (dluhopisy KV) a teď dostane od nás všech 10 mld Kc. to je bysnys a né ST, holt kdo si počká,ten se dočká :)))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 10. 2011 22:52

tak už ti tu vlastní střechu nad hlavou přeju. No ale jestli bydlíš v podnájmu, tak to je taky na nic. Za 2 roky to máš zpátky- musíme být optimisté. Já bych to taky držel, asi. Zdravý a šťastný život, to bysme měli v první řadě chtít. Jednou se to na tu 2ku zase dostane..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 10. 2011 22:44

taky to tak dělám, nevalím tam moc, jen tolik o co když přijdu, tak se moc nestane. Je fakt, že mě to i trochu baví.... Si říkám, že je to skoro už jak automaty, co? Trochu závislost, a buď vyhraješ nebo to projedeš.... ikdyž tady stačí trochu chytrosti.... no asi ještě zainvestuji, ale né do plna.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 10. 2011 20:55 | pop224

Spekuluj pouze s tím, o co jsi ochotna přijít a ber to jako hru, jednak to nejsou stresy a čas od času budeš příjemně překvapená. Nejhůř dopadnou hamťáci.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 10. 2011 19:52 | BB

To jsem byl já s těma penězma na byt v Strendu. Fakt je že mi rodiče dali před lety docela dost peněz - na byt. Tak uplně to ale na byt nestačilo, protože vrcholila realitní bublina. Byla možnost uvázat si na krk ještě pujčku, do toho se mě ale moc nechtělo a taky jsem si docela logicky říkal, že jsou byty předražené a musi to jít dolů. Sporotrend tehdy jel dobře, říkal jsem si vrazím prachy tam, něco přišetřím, bydleni pujde dolů, za tři roky koupim. Jak to dopadlo víme. Už to ani neřeším snažím se trochu tu investici ředit ale mám z peněz polovinu. Co můžu. 1) vše prodat za a dopujčit si na byt. To budu ale ještě patnáct let doplácet a do smrti mě bude vzpomínka na investování srát. 2)vše prodat a investovat jinam,jako vydělat to jinou transakcí nazpět. Na to nemám jak už vím ani schopnosti ani nervy. 3) nedělat nic. A radovat se z toho že sice nemám kde bydlet a 40-ka na krku plus holá prdel nu zůstalo mi zdraví jak tu kdosi psal. Zvolil jsem 3.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 10. 2011 14:44

no si občas říkám, jestli se nemá líp ten, kdo má peníze na účtu sice za nějký 3%, ale má je jistý. Samo, že je to málo. Ale tady se kolikrát člověk snaží, aby vydělal a aby dobře nakoupil, pak aby to šlo hore a aby dobře prodal. No a třeba přes tu snahu mu to ani nevyjde a je ještě v minusu. Nebo za 5 let investování dopadne tak, jako by mu ležely peníze na tom účtu. No samo, že když se zadaří, tak se to vyplatí, horší je, když se nedaří. Na jednu stranu mě to baví, na druhou si říkám, jsou to nervy a risk.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 10. 2011 13:24 | DXDJ

To by byla škoda, slušných lidí je tu málo.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 10. 2011 11:55 | Judyna

Tak já něco málo vydělala. I když jsem v době krize byla jednu dobu myslím tak -50%. Nakonec jsem to vytáhla na +20. Není to sice moc, ale jsem ráda, že jsem z toho tak vybruslila. Teď momentálně jsem ve ztrátě, ale neprodávám. Ćekám a mám hotovost nachystanou. Snad se z toho zase vyhrabu. Ale už mě to nebaví. Jestli se aspoň dostanu na svoje, končím.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 10. 2011 1:52

vagouši: by mne vůbec zajímalo, jak si na tu svou přezdívku přišel, nebo spíše co si u toho dělal? hm co? vagouši vagouši....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 10. 2011 1:49

tvoji erekci sem netahej vagyno, jo?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 10. 2011 1:06

Citace / 22.10.2011 17:33

citace: já už hodně viděla reakce: jo a ty si vagyna alias rakeťák? nebo kdo...
oprava: nemá být reakce ale erekce
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 10. 2011 22:32

ok, už vím, vo koho se jedná, tak to si dobrej, že si +, přitom tu předpovídáš furt raketu a raketa nikde, tak jak to děláš, to je mi záhadou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 10. 2011 18:39

Citace / 22.10.2011 17:33

citace: já už hodně viděla reakce: jo a ty si vagyna alias rakeťák? nebo kdo...
vobojí
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 10. 2011 17:39

ako to děláš, že hodně vidět, já zatím nevidět nic. Přiřazuji ti jméno V1 - vidět 1- a musíš nám dobře radit, aby sme také něco viděli. co?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 10. 2011 17:33

citace: já už hodně viděla reakce: jo a ty si vagyna alias rakeťák? nebo kdo...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 10. 2011 12:00

Citace / 21.10.2011 22:11

nebo stačí napsat- viděla a neviděla :-))
-já málo viděla :-)
já už hodně viděla
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 10. 2011 11:09

nevidět
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2011 22:11

nebo stačí napsat- viděla a neviděla :-))
-já málo viděla :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2011 22:09

ANKETA PRO TRENĎÁKY:
TEN KDO CELKOVĚ ZA CELOU DOBU INVESTOVÁNÍ VE SPOROTRENDU VYDĚLAL AŤ DÁ BOD A TEN KDO JE TROCHU A VÍCE V MÍNUSU- AŤ MI HO UBERE.
Ať vidíme, jak se nám celkově daří.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2011 21:55

z nemoderní práce bys přišel domů celej zašvihanej a dalšího půl dne by ses dával do pořádku :-)))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 296/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Karpíšek

restauratér a podnikatel, Ambiente

Jan Keller

sociolog

Tomáš Karpíšek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jan Keller
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services