Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

21. 10. 2011 21:53

počkej, když v práci obchoduješ se svýma věcma, tak na co tam jsi? na okrasu? To mi připomnělo známou na úřadu, celej den je na mejlu, vypisuje mi... pak píše že jde na kafčo, pak zase na obídek a hned po obídku se chystá domů. Někdo to má v práci lepší než doma, ne? Takovou práci si drž :-)) To pak není práce, ale pouze přemístění tvé osoby na jiné místo :-)) kde si zase člověk dělá, co by dělal doma :-))) Tomu se dnes říká "moderní práce ". Tu nemoderní bych ti nepřál.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2011 21:15

dal by asi všechno, nemoc ale nikdo neuplatí. Musíme tam všichni. Teď jde o to, kdy a jak.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2011 21:12

tak já na svůj sen měl dobře nášlápnuto a vypadalo to, že to vyjde na 90%. Ale pokazila to chamtivost, nepřejícnost a závist druhé strany. Takže můj sen se splní už jen pouze- pokud tyto vlastnosti druhá osoba potlačí. Bohužel to vypadá tak, že je nepotlačí a nevyjde to díky tomu ani jednomu z nás. Škoda. A život jde dál :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2011 21:09

Tak Tak. Co by za to člověk s rakovinou plic ležíci na kyslíku dal kdyby se mu zdraví vrátilo o on provařil jen půl baráku ve Sporotrendu.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2011 21:00

nedostal jsi náhodou nicka 2M????
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2011 20:56

tak záleží co děláš a jak si placenej.... jestli solidně, tak to nevzdávej... jo taky pracuji na tom, abych nemusel hnout prstem, zatím se mi to daří, ikdyž nikdo neví, co bude. Doma je to taky na prd, když už, tak člověk musí mít pořádné finance, aby mohl aspoň z této republiky vypadnout někam hodně daleko a na hodně dlouho.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2011 20:50

tak tak, ikdyž je všichni máme rádi (prachy) tak nejsou nejdůležitější. V dnešní době si to málokdo uvědomuje. Ale když přijde nemoc, buď u Vás nebo v rodině, tak byste potom dali všechno, jen abyste byli zdraví. Ale nemoc se uplatit nedá. Bohužel.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2011 20:45

Sporotrend ze mě udělal černou ovci v rodině, tu jež prošustrovala rodinné majetky. V roce 2007 by nikdo nevěřil. S tím vývojem ve světě ale přestávam věřit, že se mi to ještě nějak celé vrátí. Zdá se mi že nás čeká v Evropě chudoba. Na inflaci ani myslet nechci. Hlavně ze mi zůstalo zdraví když jsou prachy pryč.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2011 20:29 | Vagyna

V praci se prodavam 10h denne. Jeste ze pritom mohu obchodovat na bjetu. Uz abych byl v baliku a do zadne prace nikdy nemusel. JL by na tom mel zapracovat!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2011 19:52

prodej sám sebe. Jako vagyna nemáš problém, ne? V tom jsou uložené investice.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2011 19:48

ale jo uvidíš, neboj, nezoufej a doufej, může to být brzo, třeba už příští rok. Buďmě optimisté. Život stejně není jen o prachách, kdo si počká, ten se dočká a nemusí to tak trvat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2011 19:43

šmarjá, to se načekáte. No vím, že se to prostě stane. Ale nechtěl bych mít za 2 nakoupeno :-( No hlavně, když ty peníze nepotřebujete, to není tak hrozný. Horší, kdyby je člověk potřeboval. Jo jak tu kdysi psal borec, že dostal od rodičů peníze na byt a že to šoupl do sporotrendu a teď na ten byt nemá, jelikož to šlo dolů. Tak by mne zajímalo, zda prodal, nebo zda čeká... to je pak horší situace, když najednou ty prachy člověk potřebuje.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2011 18:46

Taky jsem si nakoupil za konjunktůry, nějakých 790 tisíc mám nyní proděláno. Hezká pálka, peníze za stav. pozemky ale tenkrát vypadalo že nyní bude 4 a ne 1. Nu co mám dělat. Tak čekám, čekám, čekám. Co mi zbývá. Teď prodávat nebudu. Za 2 a víc prodám.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2011 16:56

když jsem 6.10.2008 přišel za jeden den o 680 tis., tak se mi sevřela pr*el! fuj, ani si to nechci připomínat. a to jsem byl předtím namachrovanej king :), to jsou potom nervy... a další skluzavka následovala, jeli jsme jak po namydlenejch schodech! jo, jo, je to dřív, než bys řekl švec :)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2011 16:12

konečně se pomalu začínáte přiznávat,ještě jsou tu 2 ,o kterých vím z 2007-2008.jeden nakoupil za 2,39 a vykřikoval,když ostatní prodávají má se nakupovat.Druhej nechápal ,že může přijít o mega během pár dnů a nedal si říct.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2011 14:38

proč ne? taky jsem nakupoval za 2.11 (2007), ale potom jsem byl rád, že jsem prodal za 1.8. nakonec to dobře dopadlo a ještě jsem vydělal :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2011 14:31

kecáš... nevěřím, že tak blbě někdo nakoupil a ještě za tolik..... peníze neuvidíš, možná až tvoje pravnoučata.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2011 13:58

Citace / 21.10.2011 13:04

nakupujem čakám velká rely do koca roku
dlouhý voda utopíš
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2011 13:04

nakupujem čakám velká rely do koca roku
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 10. 2011 10:15

2020.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 297/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Janis Sidovský

manažer a podnikatel

David Marek

ekonom

Janis Sidovský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
David Marek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services