Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

3. 10. 2011 16:00

Citace - investiční horizont / 03.10.2011 15:51

nakup ,strč to do šuplete ,podívej se nato za 7 let a budeš fit .

jo,jo, děda má vždy pravdu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 10. 2011 15:51 | investiční horizont

nakup ,strč to do šuplete ,podívej se nato za 7 let a budeš fit .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 10. 2011 15:08

sireni poplasne zpravy :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 10. 2011 14:26

jo,jo, děda má vždy pravdu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 10. 2011 13:24

zatím odhad ke dnešku 1,02-1,03
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 10. 2011 12:48

Kurzík za pátek by nebyl?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 10. 2011 10:44 | kdo má chuť chytat letící kudlu??

http://www.patria.cz/zpravodajstvi/1915053/david-marek-pro-mfd-evropa-musi-tahnout-za-jeden-provaz-nebo-ji-ceka-armagedon.html
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 10. 2011 9:56

Citace / 02.10.2011 10:42

čakam velku reli
Taky to cítím!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 10. 2011 20:00

a eště tam dlho budem
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 10. 2011 19:17

Citace / 02.10.2011 10:42

čakam velku reli
ale zatím jsme v ...eli
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 10. 2011 10:42

čakam velku reli
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 10. 2011 2:12

emigrovat ne? ikdyž, takže žádné nápady?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 10. 2011 1:19

Ty chceš emigrovat ?? A proč ??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 10. 2011 21:38

cigáňov
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 10. 2011 20:50

jo ještě mě napadá cizina, ale kam?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 10. 2011 20:47

tak jednoduchý to mít zase nebudeš,živit jenom dva důchodce.U nich máš jistotu ,že ti časem umřou .horší bude,kolik budeš živit nezaměstnaných a státních zaměstnanců .Aby jich nebylo 8 na jednoho pracujícího ,tvořícího hodnoty.A mezi tyto státní úředníci určitě nepatří.Za 30 měsíců jdu do důchodu a věř mi, že se už na to docela těším.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 10. 2011 20:37

potřeboval bych poradit, ikdyž se to netýká sporotrendu, tak snad se nenaštvete. Ale jsem tu a píšu si tu s Vámi o ST nějakou řadu let, vím, že jste tu chytří a v hodně věcech se vyznáte. Nechci se nechat okrkat a v té věci se nevyznám, jedná se o to, že potřebuji prodat cenné obrazy a v tom se moc nevyznám... jak nejlépe je prodat a nenechat se okrkat? Napadá mě udělat na ně posudek a pak je dát na pražskou burzu. Bez odhadní ceny jsem někde a když to prodám nějakému překupníkovi, tak mě okrká... Máte nějakou radu? Mě napadá jen nechat si je ocenit- to je snad první věc a pak je prodat...Máte nějakou radu?
díky moc
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 10. 2011 19:13

Docela se tesim na chystajici se reli :). Ona zadna krize dohromady neni. Jestli je ST za 1.1 nebo 0.9 je mi jedno, nepotrebuju prodavat. Elektrika sviti a voda tece, i autobus prijel. Je to takove hrani s cisly a jestli se ona cisla zas poskrkaji nebo ne je nakonec asi jedno. Skutecna krize nas ceka ale nebude to tak hned a pricinou nebudou nejake balicky co si preprodavaji mezi sebou banky ale to ze bude jeden clovek zivit dva duchodce a fosilni paliva se budou ziskavat o dost draz nez nyni. Ale to je vzdalena budoucnost.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 10. 2011 19:03

nic, prectes si na brokerjet.cz jk postupovat, je to docela jednoduche, vypnis online formular a pak zajdes do sporitelny kde zkontrolujou tvou identitu podle obcanky, cip pro pristup do systemu ti poslou postou. Pokud udelas jednou za 3mes transakci vedou ti myslim ucet zdarma. Pak se plati za zprostredkovani nakupu akcii u nas je to kolem 60Kc na cizich burzach kolem 15USD -nebo EUR.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 10. 2011 12:10

Citace - X-men / 30.09.2011 22:34

Jestli se rychle neotočí trend nahoru, tak těch dědových 0,87 bude brzy realita.
děda má vždy pravdu
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 309/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Bém

politik

Kamil Vacek

podnikatel a investor

Pavel Bém
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Kamil Vacek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services