Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

22. 9. 2011 22:29 | Spekulante

omlouvám se,to jsi nepsal ty ten text. .. Ten nesmysl s grafem byla reakce na tvůj předchozí příspěvek. Ty jsi měl pravdu a ten komentátor kecal.Protože na peníze v grafu chybí skoro rok - je tam jen vodorovná čára
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2011 22:23

jo a zapomněl bych .Stejná data dostali ode mně jěště tři lidi před dvěma - třemi roky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2011 22:09 | Pro spekulanta

speciálně pro tebe jsem pustil na své stránky kompletní graf ST a topstocku od samého počátku,včetně období ověřování.Děláš jenu zásadní chybu,že to co vidíš na peníze považuješ za celý graf.kompletní celý graf najdeš budto na iscs nebo u mně .Nikde jinde v Evropě ani ve světě ho nehledej .tam prostě není. aA nese název " Pro spekulanta 22,09"
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2011 22:00 | Too big to fail

politici EU včetně fedu se snaží chránit především banky.Sakra proč je nenechají krachnout? že jsou "too big to fail" ????? no jsou .Tak proč nechrání místo bank vklady střadatelů ,kteří tam mají prachy a ty průsery nezavinili.Každá banka má hromady akcionářů(a to prosím nemyslím ty malý,co spekují na burze,Myslím tím ty prioritní akcionáře na kmenovém jmění),kteří pobírají tučný zisky.A když banky z jejich vlastní viny,nenažranosti,chamtivosti a honbě za ziskem(rozuměj za ziskem pro prioritní akcionáře) udělá průser,tak by ji snad měl sanovat majitel a ne daňový poplatník.Jenže propojení politiky a byznysu je tak velké a zájmy tak propletené ,že neudělají nejjednodušší věc,která se nabízí (krach) a řeší to škrábáním se za levým uchem pravou rukou a pak se diví ,že se jim to za chvíli vrátí jak bumerang
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2011 21:52

Tam jsme co by dup.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2011 21:51 | X-men

Tak dno za námi, jedeme UP. Kdo nakoupil, gratuluji.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2011 21:50

Na 0,6 to bylo, pak to šlo na ty 2,39. A pak zas dolů, ale ne tolik. Viz graf vejš.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2011 21:33

Tak podle odhadu X-mena jsme právě teď 7 halířů od tvé cílové ceny.A nevěřím tomu,že by to v následujícíh dnech neřachlo pořádně ještě jednou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2011 21:26

však se mi taky smáli a smějí se mi dodnes.A Svůj názor jsem nikdy nezměnil.Jenomže politická vůle vždy v kritické době směr otočila nahoru.Moje chyba byla v tom ,že jsem s tím nepočítal V té době na to byly prostředky .Jenže politici si jenom kupovali čas,s tím že se časem všechno vyřeší.Doted se nic nevyřešilo , prostředky dochází,z Evropy a USA se pomalu a jistě z výrobních velmocí stává místo spotřeby levného asijského šuntu atd atd.To by bylo na hodiny psaní.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2011 21:22

1,1000
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2011 21:16 | spekulant

Maximum bylo dokonce myslím 2,39 a potom pád na 0,6. Tehdy také nikdo netušil, kam až to může spadnout, každý by se 0,6 vysmál.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2011 21:15

abychom se nehádali,co si myslíš ty za reálnou dolů?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2011 21:09

přepokládal by jsi pád z 1,65 na 0,62 ?????????? podívej se o tři roky zpět a pak se teprve zamysli co je a není reálný .
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2011 20:58

dědo není těch 0,84 trochu přehnaný? Já vím, že situace není růžová, ale takovej pád? Buďme trošku soudní. Takovej pád není moc reálnej.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2011 20:43

máš radši borový nebo smrkový,že bych ti jich pytel donesl.A ten med si ale musíš sehnat sám
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2011 20:34

šišky s medem v pondělí raketa
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2011 20:30

u topstocku se přímo nabízí dokončení formace hlava - ramena a pak teprve pád.Je to do očí bijící .Tomu by u ST odpovídal ten predikovaný krátký růst. ale hoši to vzali hopem a dali na goldmanovu analýzu. ST i TS na netu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2011 20:28

Takze to bude za padesatnik uz brzo.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2011 20:08

teprve přijdou ty pravé dvouciferné průplachy,tohle je zahřívací kolo.Přiznám se ,že jsem čekal malej růst z toho trianglu do data 12října a teprve potom že díky merkelové a vyjasnění kolem řecka,že to buchne.Holt chybička, nenapadlo mně ,že ty nemastný neslaný řeči Bena spustí lavinu.Takže plán B minimální cíl 0,84 další ?? kolik??
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2011 20:00

měď -8,1% Stříbro -9,9%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 315/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

David Rath

politik a kriminálník

Daniel Volopich

podnikatel

David Rath
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Daniel Volopich
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services