Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

21. 9. 2011 20:49

No, abych pravdu řek, jsem rád, že nejsem v pozici.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 9. 2011 20:35 | ovyklé blafy,nic moc,

20:34 Fed nadále zvažuje použití dalších nástrojů na podporu ekonomiky (Bloomberg) 20:33 Fed: Hospodářský růst zůstává slabý, slabost vidíme i na trhu práce (Bloomberg) 20:31 Fed prodá 400 mld. USD státních dluhopisů s krátkou splatností a zároveň plánuje nákup 400 mld. USD státních dluhopisů s delší splatností tzv. operace Twist. Negativně vyznívá komentář o vyhlídkách US ekonomiky, kde Fed vidí významné riziko poklesu (Bloomberg
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2011 19:08 | 1 hod před Fedem

DJIA -0,41% nas +0,30% S+P500 -0,66%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2011 18:38

http://www.patria.cz/zpravodajstvi/1906090/centralni-banky-zacinaji-prohledavat-sve-municni-sklady-s-cim-prijdou.html
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2011 18:19 | DXDJ

Včera EI +6.36% (8217,91)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2011 17:21 | 20,9,2011

ST 1,2750 +0,48% TS 1,0655 -1,53%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2011 15:05

Vím , nejde srovnávat situaci 2008 2011 .Ale politici mohou překvapit i letos.Nejdu do toho naplno,počítám s rizikem propadu(ten mně překvapit nemůže).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 9. 2011 14:56

... mimochodem, jsou to tvrdí chlapi, proto to Y
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 9. 2011 14:05

... ano, jsem také spekulant, ale chlapy, nemůžete srovnávat situaci v roce 2008 s dneškem, ted do toho nejdu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 9. 2011 13:06

zřejmě to aplikuješ na sebe,pak máš ovšem pravdu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 9. 2011 12:26 | Mají špekulanti mozek?

http://www.patria.cz/zpravodajstvi/1908066/nejvetsim-nepritelem-spekulanta-je-.html
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2011 11:02 | první šance na průstřel trianglu nahoru nebo dolů?

http://www.patria.cz/zpravodajstvi/1907157/ocekavane-rozhodnuti-fedu--prijde-dalsi-zasah-do-ekonomiky-trhy-jsou-pro-politici-proti.html
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2011 0:49

Citace / 20.09.2011 23:46

myslíš si,že já tu podobnost těch dvou pádů nevidím???.Je to jak přes kopírák a v poměru zhruba 2: 1 .I ten spodní triangl se formuje obdobně.Tak dobrý lov
Máš naprostou pravdu včetně těch poměrů, zajímavý je i opakující se rytmus... jsem na číhané :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 9. 2011 23:46

myslíš si,že já tu podobnost těch dvou pádů nevidím???.Je to jak přes kopírák a v poměru zhruba 2: 1 .I ten spodní triangl se formuje obdobně.Tak dobrý lov
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 9. 2011 23:38

Citace / 20.09.2011 23:10

i ty filuto,že ty spekuluješ na to,že se bude opakovat 14,9.2008????? Taky mi to vrtá hlavou.Tehdy jsem těch 18 % chytl,ted už jsem taky v pozici,co kdyby se štěstí unavilo a sedlo na ........,že
Je to přesně tak! Když se podíváš na graf ST od jeho začátku, jsou tam náramné podobnosti... a kdyby se to alespoň přibližně opakovalo... ale je to běh na dlouhou trať.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 9. 2011 23:10

i ty filuto,že ty spekuluješ na to,že se bude opakovat 14,9.2008????? Taky mi to vrtá hlavou.Tehdy jsem těch 18 % chytl,ted už jsem taky v pozici,co kdyby se štěstí unavilo a sedlo na ........,že
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 9. 2011 22:50

Citace / 20.09.2011 18:10

dneska hezká raketička v amíkově!!!!!
..jo ale skončila rypákem do země :-(
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 9. 2011 22:33

NAPSÁNO: 18.09.2011 21:32, Trocha psychologie
Triangly mají tu vlastnost,že ukazují na nerozhodnost trhu a spekulantů , kterým směrem se mají vydat.Nikdo nechce nakupovat dráž a nikdo nechce prodávat levněji.Postupně zájem o obchodování upadá ,obchodní rozpětí se snižuje (triangl se stahuje do špice ) a čeká se na startovací impuls ,který rozhodne o dalším směrování trhu .Riziko v tuto chvíli je 50/50 , že se vstoupí do špatné pozice.První obchodní signál přichází ,prorazí-li kurz jednu z lajn trianglu.Protože dost často dochází k falešnému průrazu,používá se jestě jeden způsob ,že se vede rovnoběžka s prvním nejvyšším bodem na trianglu a teprve průchod přes tuto linii se považuje za platný signál k nákupu a riskfaktor se výrazně snižuje ( v podstatě se čeká na potvrzení obratu trendu - je jedno jestli krátkodobého nebo dlouhodobého ,čas ukáže).Sice není nakoupeno za nejmenší možnou cenu,ale je to pořád lepší strategie než chytat letící kudlu a doufat , že už už už se to musí otočit a ono pořád nic.
REAKCE :Až budete vědět trend, písněte prosím. Ať to zase nepropásnu. díky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 9. 2011 22:28

dnes jsem nakoupil, snad jsem to nepodělal, abych nestřílel brzo do gatí s rakeťákem.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 9. 2011 20:55

US aktualne DJIA +0,91 Nasd +0,11 S+P 500 +0,72
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 317/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Marek Dospiva

podnikatel, Penta

Milan Zemánek

podnikatel, Miton

Marek Dospiva
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Milan Zemánek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services