Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

8. 8. 2011 20:49 | pop224

možnosti nakoupit ve slevě
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 8. 2011 20:38

Konecne jsme se dockali 1.5 a ted se muzeme tesit ze brzo to bude za korunku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2011 20:08 | C2

Ahoj, dočkali čeho?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 8. 2011 20:03 | pop224

Ušáci zas bodujou, že bychom se dočkali? Dnes ještě nenakupuju !!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2011 19:23

nechytej padající nůž

Citace / 08.08.2011 10:21

dnes nakupujuuuuuuuuu :-) Hurá, dočkal jsem se :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 8. 2011 18:39 | Judyna

Mankote, to je ale sešup. Nějak jsem nestačila vystoupit. Jen koncem června jsem prodala polovinu TS. ST jsem si nechala všechen a jsem samozřejmě ve ztrátě. Prodávat už nebudu a na nákup je asi čas.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2011 16:30 | spekulant

Páteční kurz ST 1,4608 , dnes to vypadá mnohem hůř, odhadem -6%.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 8. 2011 15:18

Nejspíš už dnes, velmi hrubým odhadem mi vychází, že ST bude kolem 1,40-1,41.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 8. 2011 13:46 | Fishka

Co se to tu zase po dlouhé době děje? Jedeme do pekel?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2011 10:21

dnes nakupujuuuuuuuuu :-) Hurá, dočkal jsem se :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2011 2:24

Austrálie jako první zahájila pondělní obchodování, index ASXSP 300 zahájil pádem z cca 4110 na 4020 cca -2% a pomalu se drápe nahoru.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2011 2:02

Dnešní zahájení v US futra DJIA cca -2,60% .momentálně koriguje na 1,84 a je pravděpodobný další pohyb nahoru,což by odpovídalo názoru,že ušáci už dopředu počítali se sobotním snížením ratingu. pro spekulanty to může znamenat doběh otřesových vln jak při zemětřesení s malou červenou svíčkou a v úterý něco málo zeleného ,aby býčci nezdechli hladem a měli pěkně štavnaté masíčko.......pád trval 11 dnů v řadě Vzhledem k tomu ,že v sobotu a neděli se v zákulisí intenzivně jednalo,bude hodně důležité co během pondělka a úterka vypadne politikům z huby a jestli se tomu dá věřit.Myslím s i že trhy zaujmou vyčkávací taktiku což by mohlo znamenat pár dnů(možná i nějakej týden) poklid s možností malého růstu 1,60-1,65 ? (oblíbená čísla sakra)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2011 23:34

Já jsem prodal všechno 15.4.2010 a teď se jen tiše bavím :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 8. 2011 21:43 | DXDJ

Ahoj, 31.5.2011 jsem vyklidil pozice (TS,ST,ER). Nechal jsem si jen něco málo v TS a ST. Nyní se soustředím na aktuální situaci na trhu, abych nepropás vhodnou dobu k nákupu. Akcie jsou hodně přeprodané. Uvidíme, jak zítra trhy zareagují na snížení ratingu USA. No, jestli někdo čeká TS za 0,5 apod., tak to já nyní rozhodně nevidím. Stav globální ekonomiky zase tak špatný není. Ale, na druhou stranu, kdo vidí do účetnictví Itálie, Španělska apod.?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 8. 2011 21:12 | C2 pro DXDJ

Jak jsi na tom? Vlastníš ještě něco nebo si se všeho zbavil? Já bohužel dost zahučel, něco málo ještě mám. Zahučelo i dost profíků i když některé indikátory na to ukazovaly s předstihem 1-2 týdnů. Málo kdo je však bral vážně. Ještě v pondělí to vypadalo na odraz nahoru a dneska jsme v pěkným průseru.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2011 20:18

V pátek snížili rating USA, raději bych do toho teď nestrkal ruce ani peníze, a počkal co se z toho vyvine.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 8. 2011 14:08 | DXDJ

USA-změna počtu pracovních míst v soukromém sektoru v tis. květen +73, červen +80, červenec +154.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2011 12:50 | LUKY

Tak to není! Při nákupu v neděli do 20.00 hod je to za páteční kurz, který se zveřejní v pondělí (po 18-té hodině na teletextu, po 20-té hodině na AKATu, ovšem nejdříve ho uvidíš po 16-té hodině na S-24-když tedy přes něj provedeš obchod). Ale vůbec bych do toho teď nelez.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 8. 2011 11:35

Za kurz platný pro pondělí zveřejněný v úterý. Jinak mám dojem že najíždíme na W.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 8. 2011 11:05 | eva

Mám dotaz,když nakoupím dnes 7.8. do 20,00 hod tak za jaký kurz. A má to cenu, nebo to půjde ještě níž. Díky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 341/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zdeněk Matějovský

podnikatel, Povlečení Matějovský

Ondřej Raška

podnikatel, Miton

Zdeněk Matějovský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Ondřej Raška
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services