Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

10. 6. 2020 16:10

Citace / 10.06.2020 15:55

Mne to prodali 2.3 Pokus o sebevrazdu...


A proč jsi to za tu cenu kupoval?
Připomíná mi to situaci teď. Všichni si myslí, že když FED cpe prachy do systému, že to jen poroste a cpou tam všechny svoje peníze. Tomu se říká chamtivost pak to takhle dopadá.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2020 16:10

Nikdy bych nečekal, že se tu objeví takový BLB, který tu bude oslavovat Lengála, který ožebračil spoustu lidí a fond připravil díky bankrotu firem nevratně o 2 mld kč!!! Ještě že ho vyhodili, jinak by fond spadl tak na 0,5... vzhledem k rychlosti, jak padal. Můžeme poděkovat Hájkovi, že se mu to podařilo ten pád zastavit!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2020 18:21

Tak napiš, co bys nakoupil. Ono totiž více méně není co, když seš omezen statutem fondu. Co nakoupíš v Praze místo ČEZU, ERSTE, KB, MONETY? Tak se ukaž!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2020 18:21

Současná cena sporotrendu je přibližně 1,07 což odpovídá 50 % z grafu ,vrchol pohybu by mohl být na hodnotě 68 % což je při výše uvedeném kurzu plus minus autobus 1,11 a měl by následovat sešup do hlubin Tohle mi říkají suchá čísla. A prskejte si jak chcete .
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2020 18:19

Citace / 10.06.2020 17:31

Jsem zvědavý jak ty budeš olavovat současného prd magora ,jak to poletí dlů v tomto roce

Ty jsi vážně DEBIL. Nemá cenu s tebou komunikovat, když máš v hlavě nasráno a dle toho, jak píšeš, to tak bude. Čau!!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2020 17:38

Dyt uz to dole je
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2020 17:31

Jsem zvědavý jak ty budeš olavovat současného prd magora ,jak to poletí dlů v tomto roce
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2020 17:24

Když jsi to zrušilapři0,60 tak se ti to povedlo těsně před obratem, kdy to vyrazilo raketou k 1,95 a pak buchlo dolů a teď se to válí jak zdechlá svině
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2020 17:20

Ale také by jste měli brát na zřetel, že manažer musí dodržet statut fondu. Je to fond zaměřený na emerging markets.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2020 17:12

Citace / 10.06.2020 15:47

A to se s tim sporotrendem neda neco delat kdyz to vubec nestoupa?
Dá ,budto změnit složení portfolia což trvá než se rozprodá staré a vybuduje nové díky milionum akcii a ještě lépe vyhodit starého magora a nahradit novým . Pak se zjisí ,že se nic nezměnilo a vše se vrátí do starých kolejích. A jít do rizikových titulů se nikomu nechce.A je z toho začarovaný kruh.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2020 17:07

Radsi mizim, nez se mi tu jeste budete vysmivat a napadat me.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2020 17:05

Jsi zly clovek nic jsem ti prece neudelala..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2020 17:02

Proto nikdy nikomu nevěř, svůj úsudek si vždy musíš udělat sama. Banka není charita. Ta chce vydělávat. Nesvaluj vinu na jiného. Bylo to tvé rozhodnutí. Snad jsi si z toho vzala ponaučení.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2020 16:37

Jenze cloveku znici zivot ze ho navezou do neceho cemu nerozumi. Nejhorsi na tom je, ze kdyz v tv rikali, jak akcie padaj a ja letela do cs, opakovane mi penize nevyplatili ze jsem nedodrzela horizont. Pripravili me o majetek a nemohu uz moc zit ..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2020 16:37

Univerzální rada pro všechny investory: NIKDY nedávejte do toho, do čeho chcete investovat všechny, a ani většinu, svých peněz. Já nikdy do ničeho nedávám víc než třetinu-čtvrtinu toho, co mám na účtu. Pokud pak vydělám o něco míň, mě netrápí - zase se klidně vyspím.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2020 16:29

Proto je důležité používat zdravý rozum. Je třeba si uvědomit, že bába z toho má provizi. Když s investičním poradcem jsem několikrát hodil řeč, zjistil jsem že mají v hlavě jen to co jim tam nalií na školení.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2020 16:28

A takhle jsem presne dopadla ja...kdyz byla financ.krize letela jsem do sporitelny, ze to chci vybrat ale posilali me domu, ze je to jen maly vykyv a ze musim dodrzet horizont,.ja blba sla domu, pak tam sla znovu, tam mi rekli, ze uz jsem v moc minusu at pockam, zase sem sla domu a kdyz jsem tam zhroucena sla pri kurzu 0,6 at to vyberu.. o sebevrazde premyslim porad...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2020 16:19 | DXDJ

Citace / 10.06.2020 16:13

Nevedela jsem o tom nic,naletela jsem na prepazce tam mi to doporucili...

Jedna moje známá taky naletěla. Když jsem to zjistil a viděl jsem, že to půjde strmě dolů, poradil jsem jí, okamžitě prodat. Ale, když přišla do banky, paní na přepážce jí vysvětlila, ať nic neprodává, že vše rychle půjde zpět nahoru. Od známé jsem dostal výklad, jak je daná paní chytrá. Ona přeci pracuje v bance, jako investiční poradkyně, tudíž tomu rozumí víc, než ty... jak to dopadlo ani nemá cenu psát...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2020 16:13

Nevedela jsem o tom nic,naletela jsem na prepazce tam mi to doporucili...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2020 16:12 | DXDJ

Souhlas.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 35/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Dvořák

manažer a podnikatel

Radim Passer

podnikatel, Passerinvest Group

Martin Dvořák
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Radim Passer
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services