Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

2. 6. 2011 10:17 | DXDJ

Mé obavy z možného poklesu ISM a ADP pod očekávání se naplnily. Negativní data přicházejí z celého světa, a tak bych s příkupy moc nepospíchal.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2011 20:07

Ale byl
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2011 18:54

Včerejší kurzík by nebyl?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2011 17:45

ST má výhodu pro ty, co se vo to nechtěj moc starat a přitom chtěj investovat. Prostě zajdeš za bábou ve spořce, řekneš že chceš investovat a bába ti doporučí třeba ST. Jediný úskalí je v tom, že to chce tam nasypat tehdy, když hlasatelka na TV Nova hlásí, že burzy krachují, a nikoliv když říká krize je pryč a burzy vyrostly nejvíc za poslední 10 let.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2011 14:22

to fakt sfršku já si nechci rozbít dršku
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2011 14:17 | Tož, asi tak

http://www.patria.cz/Zpravodajstvi/1834668/saxo-bank-akcie-ceka-10--15-korekce-globalni-ekonomiku-zpomaleni-zlato-dalsi-rust.html
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2011 12:25

Talíř jo. I pět ale 30už ne.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2011 11:30

Že by mezi nás zavítal sám velký JL a prozradil nám kurz, který už všichni známe 17 hodin?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2011 11:23

Časový horizont st je 7 let. Ale pak dalších 7 :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2011 10:29 | Lengál

1.7243
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2011 9:29

zapomněls na stagnaci V.. pitomý

Citace / 01.06.2011 06:14

Tak tu zdravim vsecky V..... chytry i pitomy. Nakupujem nebo prodavame? Jak to vidite na grafech Eliota? Chtel bych do ST prihodit alespon talir a tak by se mi hodila vase rada. Ja to vidim asi tak, ze to pude bud nahoru nebo dolu. Babo rad.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2011 9:09

Citace / 01.06.2011 06:14

Tak tu zdravim vsecky V..... chytry i pitomy. Nakupujem nebo prodavame? Jak to vidite na grafech Eliota? Chtel bych do ST prihodit alespon talir a tak by se mi hodila vase rada. Ja to vidim asi tak, ze to pude bud nahoru nebo dolu. Babo rad.
neotravuj zamkni si to do šuflíku za 7 let si nasaď plynovou masku a šuflík otevři
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2011 9:06 | Autobazar

ST je mrtvý. Vděčímu mu za to, že jsem se začal zajímat o investování a už si srovnal finanční škody které jsem si kdysi nákupem ST za historicky nejvyšší cenu vytvořil. Moje cesta je redukovat a ředit a když se kurs poněkud nadechne tak prodávat. Začal jsem se zajímat o investování individuálně a nechápu proč, možná mám štěstí nicméně jsem mnohem úspěšnější než s ST. ST má cenu kupovat opravdu jen v případě velkých slev.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2011 8:53

Citace - DXDJ / 31.05.2011 23:07

Kdo chce, ať si nakupuje. Já jsem dnes prodal část PL v ST i TS.
a dobře jsi udělal
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2011 6:14

Tak tu zdravim vsecky V..... chytry i pitomy. Nakupujem nebo prodavame? Jak to vidite na grafech Eliota? Chtel bych do ST prihodit alespon talir a tak by se mi hodila vase rada. Ja to vidim asi tak, ze to pude bud nahoru nebo dolu. Babo rad.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2011 23:14

Není náhodou pan V. pan vagyna?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2011 23:07 | DXDJ

Kdo chce, ať si nakupuje. Já jsem dnes prodal část PL v ST i TS.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 5. 2011 22:41

takže komečně jsou tu zase odborníci, takže nakupujem !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2011 18:01 | V.

http://finviz.com/quote.ashx?t=oih
ja to vidim jako oziveni ropneho sektoru ...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2011 17:52

Jestli pujdou "trochu dolu" nebo uz vubec samozrejme nevim :) ale vidim momentalne akcie "v nakupnim pasmu". ZATIM. U ST povazuji za ferovou cenu cca pod 1.7 okolo 1.65 mozna. Osobne si myslim, ze uz dolu spis nepujdou, ale to neni prilis podstatne protoze hlavne pujdou vzhledem k soucasnym jarnim slevam nahoru :), a nas Sporotrend hlavne podazi li fosilni paliva a energie na coz je opet pomalu zadelano. Slusne se mi zhodnotil CEZ ktery jsem doporucoval ke koupi v zime (pravda napomohlo zemetreseni...) nyni jeste prikupuji Erste, je to podle meho nazoru dobra investice na nejaky rok, dva. Sporotrend kupuji uz spis z nostalgie a v malem mnozstvi, mnohemlepe jsem vydelal na komoditach a small caps teznich spolecnostech ale jako urcita diverzifikece, pokud clovek ma v ST nejakych max 25procent sveho majetku proc ne no. Samozrejme portfolio co obsahuje ST si muzu nakoupit na burze i bez pani blondyny u prepazky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 361/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Pithart

politik

Martin Hausenblas

podnikatel a investor, Adler

Petr Pithart
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Martin Hausenblas
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services