Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

27. 4. 2011 20:58

zítra hore nebo dole?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2011 18:11

Včera ST 1,8180 -0,91%, dneska moc dobře taky nevypadá. Pro srovnání, včera TS +1,41% .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2011 11:38

nervi mi nervy

Citace - LUKY / 26.04.2011 21:07

Byl proveden split 1:2, klid.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 4. 2011 11:38

nervi mi nervy

Citace - LUKY / 26.04.2011 21:07

Byl proveden split 1:2, klid.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2011 21:07 | LUKY

Byl proveden split 1:2, klid.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2011 20:01 | C2

To jsem si oddychl. Ale je to nějaký divný když graf ukazuje cenu kolem 34 a dnes je cena kolem 16,7. Asi zas někdo spletl nějaký číslo. Ale že je to i na yahoofinance. To je divný.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2011 19:56 | DXDJ

To jsem byl já.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2011 19:55

http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=GAZP:RM Ruská burza. Klid k žádnému propadu nedošlo. Musíš se dívat přímo na akcii.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2011 19:37 | C2

http://www.lse.co.uk/SharePrice.asp?shareprice=OGZD&share=OAO_GAZ.ADS
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2011 19:33 | C2 pro DXDJ

http://finance.yahoo.com/q/bc?s=OGZPY.PK+Basic+Chart&t=5d
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2011 19:32 | DXDJ

Gazpromu máme cca 10%.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2011 19:29 | DXDJ

http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=OGZD:LI
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2011 19:25 | C2 pro DXDJ

Co se stalo dnes s tím Gazpromem? Přikupuješ dnes, udělalo by to solidní propad kurzu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2011 19:06 | C2

Kolik máme v portfoliu OaO Gaz ? na Londýnské burze mi to píše pád za dnes -50 % ????????? To je chyba nebo realita ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2011 18:11

Dnes ST ocásek dolu, stojí za hovno, nenechte se zmást zelenou USA.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 4. 2011 3:27

Hodky,hodky,doprovodky dejte aspon litr vodky. Nedate-li litr vodky, poblijeme vase schodky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2011 22:24

si myslim

Citace / 22.04.2011 12:16

Máš pravdu. Děda nikdy na psychiatrii nebyl! To můžu potvrdit, protože jsem tam byl.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2011 7:23

To musíš do spořky k nám. Máme tu i mladý slečny. Jednu z nich jsem tento týden měl cca 32 let, pracovnici která nám přišla na pomoc bylo tak 25. Nakonec mi řekli, že jsem pro ně moc velkej a že příště musím k jiné slečně. Teď si nejsem jistej co tím myslely, ale asi mé konto, bohužel. Tak, napiš kdy tam půjdeš. Bude to určitě pěkné. Beze mě by ti to tam moc dobře neudělaly. Máš smysl pro humor. Začínáš se mi líbit čím dál víc.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2011 2:42 | GRUPÁČ

my jsme to naposled ve spořce dělali v 6 heč, s jednou babou to začalo, na to jsme si zavolali přítele po telefonu, ten na to nestačil, tak přišla ještě jedna paní k nám. Taková předehra, nakonec mě ještě poslali do prvního patra, kde na mě čekali další dva lidi. Takovej kolotoč jsem ještě nezažil. Trvalo to tak 2 hodiny, málem jsem neodešel po svých.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2011 0:09

hm, škoda, že jsou ve Spořce samé baby. Jinak bych tam taky zašla. Trojka bývá fajn :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 376/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Patrik Nacher

podnikatel a ekonom

Miroslav Singer

bývalý guvernér ČNB

Patrik Nacher
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Miroslav Singer
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services