Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

23. 4. 2011 22:30

Tam jsem byl tento týden. Slečna na přepážce na mé požadavky nestačila a tak musela zavolat kolegyni. Společně mi to pak udělaly. A dobře! Jinak škoda, že mou nabídku odmítáš. Kdybys náhodou změnila názor, tak dej vědět.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2011 22:01

nebo zajdi do Spořky, slyšela jsem, že to tam dělají dobře :-)
já si to udělám sama ! rači !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2011 21:54

sakra, to abych nepřišla o barák a o konto, co? rači si to udělám sama :-) ale díky za nabídku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2011 18:37

Když mi dáš tak ti za odměnu prozradím své investorské know how. Jestli máš zájem, napiš sem email. Určitě nebudeš litovat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2011 17:23

VESELÉ VELIKONOCE
MILÍ INVESTOŘI A INVESTORKY
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2011 17:18

jsem ženská, blondýna, 28
výška 173cm, váha 59kg
investorka :-) , čtu si Vás tu tak půl roku
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2011 15:48

VESELÉ VELIKONOCE
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2011 11:24 | XXL

růst na 1,92-1,98 dále propad na 1,6-1,5
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2011 20:48

1.8341
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2011 20:02 | Judyna

Je pravda, co píše C2. Jsem jedna z těch, co dědu neposlechla. Prorokoval velký propad v době, kdy byl kurz hodně vysoko.Díky všem, co sem smysluplně píšou.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2011 19:24

Včerejší kurz má někdo?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2011 12:16

Máš pravdu. Děda nikdy na psychiatrii nebyl! To můžu potvrdit, protože jsem tam byl.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 4. 2011 12:10

Citace - X-men / 21.04.2011 22:58

Celej graf je podvrh. Sečti si oba sloupce modrý+šedý a mělo by vyjít 100%. A víš co vyjde? V lednu 115% a v dubnu 85%. Je to vymyšlený. Oni píšou takový zprávy, protože potřebujou aby druzí prodali akcie a oni je mohli koupit, protože vědí, že to půjde nahoru. Nikdy nevěř zprávám v novinách nebo na webu.
115+85=200:2=100
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 4. 2011 0:31

Já tě mám rád. Nenech se nějakým volem znechutit. Budu rád, když tu psát budeš dále. Nějaký vůl se tu najde pokaždý. Ale nejen tady.... volové jsou všude, nejlepší je si jich nevšímat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2011 23:45

Máš pravdu. Děda nikdy na psychiatrii nebyl! To můžu potvrdit, protože to je pravda!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2011 22:58 | X-men

Celej graf je podvrh. Sečti si oba sloupce modrý+šedý a mělo by vyjít 100%. A víš co vyjde? V lednu 115% a v dubnu 85%. Je to vymyšlený. Oni píšou takový zprávy, protože potřebujou aby druzí prodali akcie a oni je mohli koupit, protože vědí, že to půjde nahoru. Nikdy nevěř zprávám v novinách nebo na webu.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2011 21:27 | C2

Děda už jsem léta nepíše. Přestal ze stejnýho důvodu jakej se tu teď objevuje proti DXDJ. Provokace, urážky, závist... Možná si to tu děda občas přečte, ale už sem nepíše. Znám ho osobně. Děda byl první kdo dokázal, že může vědět bez finančního vzdělání víc než většina profíků obchodníků a to nejen v ČR, ale i v zámoří a napsal to do téhle diskuze. Předpověděl pád ST už v roce 2007, kdy ještě žádnej pád nebyl. A smáli se mu a nadávali mu tady. Možná, že se smějí dále, ale v psychyatrických léčebnách kam se dostali až přišli o svoje prachy v roce 2008. Mám zkušenost, že kvalitní informaci můžu dostat zadarmo od někoho, kdo už je v investování přede mnou. Takoví lidé mají charakter a klidně sem kvalitní radu napíší a nic za ni neočekávají. Nedělají to z nějaké machroviny, ani soucitu. Dělají to jaksi svévolně, že se něco naučili a chtějí to nezávazně ukázat i druhým, kteří se to chtějí taky naučit. A žvásty, že to neřeknou aby měly prachy na účtu z prodeje dřív, to jsou fakt jen žvásty.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2011 21:09

Já ne,jsem na ženský
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2011 21:03

!
KDY BUDE 2.1 ?????????????

nikdy ??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2011 20:41

já ne, já tě mám rád. Nenech se nějakým volem znechutit. Budu rád, když tu psát budeš dále. Nějaký vůl se tu najde pokaždý. Ale nejen tady.... volové jsou všude, nejlepší je si jich nevšímat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 377/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vlastimil Tlustý

politik

Petr Kasa

podnikatel a investor, Clareo

Vlastimil Tlustý
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Petr Kasa
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services