Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

8. 6. 2020 10:37

Akcie jdou někdy nahoru, někdy dolu, někdy víc, někdy míň a nikdo předem neví kdy a jak moc. Souhlasím, že takovéhle debaty nemají smysl.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2020 10:18

Jakto že ne? Tato debata má smysl. Ať každý vyjádří svůj názor. Od toho tato diskuze je. Každý má svůj styl investování a toho se drží. Pravda je ta, že akcie jenom nerostnou a s tím musí každý počítat a držet se svého cíle.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2020 9:54

Tahle debata stejně nemá smysl, je to tak na každe diskuzi. Ten kdo do Top Stocks, nebo do něčeho podobného nestihl zainvestovat, tak bude strašit neustále tím, že nás čekají velké propady, jelikož on sám si je přeje... A ten kdo zainvestoval, tak bude tvrdit, že to půjde stale už jenom nahoru. Kde je pravda nikdo neví, březnové výprodeje nás už ale jistojistě nečekají a jestli má smysl nakupovat top stocks teď s kurzem 2.6 babo rad.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2020 9:39

jeden uplakánek tady občas píše. Nakkkkoupil na vrcholu a prodal na minimu a stále věřil ,že se to vrátí místo toho aby udělal stop 10-20 %
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2020 9:36

Citace / 08.06.2020 09:31

A zvádneš psychiku mizejících peněz třeba 40 50 a víc % ?
Klidně - pokud mám zainvestovanou pouze čtvrtinu svých peněz, tak když to spadne o 50 procent, tak za další čtvrtinu přikoupím, a tak to rozředím. Už jsem to ostatně v r. 2011 jednou takhle udělal. A bohatě se mi to vyplatilo.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2020 9:32

Tady všichni investujou do Top Stocku, ne do Sporotrendu, i když se diskutuje převážně zde.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2020 9:31

A zvádneš psychiku mizejících peněz třeba 40 50 a víc % ?
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2020 9:16

Všimli jste si co se děje v USA? Nákupní horečka jak vyšitá .Zatím je živená drobasana .Až jim dojdou prachy nebo začnou vybírat zisky bude velmi veselo a rozhodně nevěřte ,ze se to vyhne čecháčkům a sporotrendu .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2020 9:16

Asi jak kdo. Proto by nikdo neměl investovat najednou všechno. Pokud má někdo v TS zainvestováno třetinu, čtvrtinu svých volných peněz, tak může být v klidu, ať se bude dít cokoli.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2020 8:58

Citace / 07.06.2020 14:45

Nevím, jestli kvůli menší korekci prodávat. Když vezmeš v úvahu daně a nový vstupní poplatek...
Jak víš nebo poznáš že bude korekce malá nebo větší nebo nedejbože rachot s hlubokým pádem.A jak uneseš praskající nervy ,až ti jak posledně zmizi 50 - 70 % vkladu. Nervy a mizející peníze jsou velmi silný argument . A navíc nevíš jak dlouho a s jakými následky se budeš muset potýkat . 3 % poplatku proti tomu jsou prd.pouze drobné .Teď jste všichni hrdinové jak to zvládáte. máte připravené nervy na nejhorší?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2020 7:18

Ano máte pravdu, tak ho Teda raději podrzim aspoň ty 2-3roky. A pokud nějaká menší korekce bude, tak přikoupim, ale budu stále držet.. Mě jen straší až budou ty maxima, tak lidé by to mohli začít prodávat
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2020 22:38

Ano presne tak to je dobre napsane
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2020 21:54

Záleží na tom, jak by ta korekce byla velká. Ale to už je věštění z křišťálové koule. Rozhodně bych neprodával s vidinou, že by třeba jednou mohla přijít nějaká korekce.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2020 19:40

Citace / 07.06.2020 14:45

Nevím, jestli kvůli menší korekci prodávat. Když vezmeš v úvahu daně a nový vstupní poplatek...
Souhlas!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2020 14:45

Nevím, jestli kvůli menší korekci prodávat. Když vezmeš v úvahu daně a nový vstupní poplatek...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2020 13:07

Ano, to zřejmě bude na 3-4, v oběhu je teď daleko víc peněz. Já to myslel tak, že to zachvili prodam, protože by mohla přijít menší korekce a v té bych to nakoupil zase zpět. Ale jak už tady zaznělo, je to jen spekulace
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2020 11:42

Tak hlavně abys po prodeji nelitoval, pokud to za 2-3 roky bude na hodnotách 3-4.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2020 23:18

Ja byla investor a pripravili me o vse.. Jen spekulanti zijou mne znicili zivot.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2020 22:22

já to prodat puvodně vubec nechtěl, chtěl jsem to a chci držet, ale když to tak rychle narostlo, tak o prodeji už začínám uvažovat. Stejně jako je ted panika nakupování, tak muže přijít i panický výprodej. Jak to bude na maximech, lidé to pomalu začnou prodávat, aby vybrali zisky. Nasdaq už na maximech je, ještě čekat na SaP
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2020 17:17

Když někdo nakoupí, a za pár měsíců prodává, tak není investor, ale spekulant
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 41/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ivo Lukačovič

podnikatel, Seznam.cz

Zdeněk Matějovský

podnikatel, Povlečení Matějovský

Ivo Lukačovič
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 4 duelů
×
Zdeněk Matějovský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services