Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

3. 6. 2020 18:33 | DXDJ

Citace - Milan / 03.06.2020 17:25

Tak kam se to vrtne? Zatím to roste bez zaváhání, až to člověka děsí... štve mě, že jsem v březnu do toho šel jen tak málo :-(

Máš pravdu, ten růst až člověka děsí. Nic si z toho nedělej, že jsi v březnu do toho nešel naplno. Tak rychlý obrat se nedal čekat. Tahle bublina jednou splaskne a zase levně nakoupíme.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 6. 2020 17:25 | Milan

Tak kam se to vrtne? Zatím to roste bez zaváhání, až to člověka děsí... štve mě, že jsem v březnu do toho šel jen tak málo :-(
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 6. 2020 10:06 | nikdo

Citace / 02.06.2020 23:16

Konečně tu bude klid když už jsi se přiznal, ˘Tak TROLLE vypadni

Včera jsi zase slavil. Opět se tu někdo objevil a ty jsi se mohl hned do něho pustit... určitě jsi měl pak dobré spaní, jak jsi zde ukázal, jaký jsi chlapák! Dakázal bys vůbec žít bez toho, abys prudil všude možně? Nadával, urážel diskutující? Asi ne že...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 6. 2020 23:16

Konečně tu bude klid když už jsi se přiznal, ˘Tak TROLLE vypadni
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 6. 2020 22:09

Citace / 02.06.2020 20:28

Tady je ticho jak před bouřkou.Nebo vám všem zakázali vstup.To by byl božský klid.Žádné nadávky ,urážky apod

Je možné, že Trolla konečně blokli. A ostatní to tu přestalo bavit... někteří diskutují na konkurečních stránkách apod...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 6. 2020 20:28

Tady je ticho jak před bouřkou.Nebo vám všem zakázali vstup.To by byl božský klid.Žádné nadávky ,urážky apod
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2020 0:26

Citace / 29.05.2020 20:03

A to do kytek nejde ty troubo. Jednou trochu padne a uz silis??? Vylitlo to skoro o jednu!!!!!
Ani nešílím, ani nikoho netituluju troubou!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 5. 2020 20:28

na akciích se Nejlépe vydělává na zprávách typu jedna paní povídala nebo když začnou žvanit potentáti. POoslouchaji to všichni ,stačí 2 nebo 3 vhodná slovíčka ,vystartuje raketa nebo nahoru nebo dolu podle typu manipulace, a za půl hoďky je všechno zpátky
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 5. 2020 20:03

A to do kytek nejde ty troubo. Jednou trochu padne a uz silis??? Vylitlo to skoro o jednu!!!!!
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 5. 2020 17:28

Citace / 29.05.2020 16:42

Jedno prohlášení Trumpa a jde to do kytek. Tak co to je za trh?
Však to je naprostém pořádku.Trhy jdou jak nahoru tak dolů .Nic neroste do nebe ani nepadá do pekla. Obchoduje se v obou směrech a vydělává
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 5. 2020 17:07

Jen aby to nepadlo pod 1,6 Buffet pořád vyčkává.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 5. 2020 16:51 | Jahudka

Tak je to prece nejmocnejsi muz sveta..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 5. 2020 16:42

Jedno prohlášení Trumpa a jde to do kytek. Tak co to je za trh?
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2020 21:53

že by se blísklo na lepší časy? SPY udělal vrchol a spadl o 4 usd
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2020 21:48 | DXDJ

Vše je o důvěře a o tu hraje i FED...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2020 21:46

Tak rychle to neskončí. řídí to FED a potřebujíé uspět do voleb
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 5. 2020 21:35 | C2

Podle toho jak jsem už vytočenej z vývoje za posledních 14 dni, predikuju, že dnes nastal vrchol. A od teď jedem dolů, popř do boku.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2020 21:29 | DXDJ

Citace - Jahudka / 28.05.2020 20:33

Cetla jsem clanek, ze akcie se chovaj nelogicky, takze nikdo asi presne nevi, co bude nebo to tak neni?

Akciový trh má své zákonitosti. Pohyby se dají přepovídat, ale ne na 100%. Nyní je ve hře FED, ten trh deformuje. Takže je hodně obtížné predikovat budoucí vývoj. Doufám, že působení FEDu na trhu brzo skončí, nebo bude zasahovat v menší míře, a trh opět bude lépe čitelný...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 5. 2020 20:45

Citace - Jahudka / 28.05.2020 20:33

Cetla jsem clanek, ze akcie se chovaj nelogicky, takze nikdo asi presne nevi, co bude nebo to tak neni?


Že nikdo přesně neví co bude, to je fakt aspoň zatim
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 5. 2020 20:41

Nabulíkovat se dá cokoliv. Otázka , jestli jim uvěříš nebo necháš na nachytat
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 46/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

František Štěpánek

podnikatel, Sokolovská uhelná

Roman Janoušek

lobbista, podnikatel a kriminálník

František Štěpánek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Roman Janoušek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services