Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

28. 4. 2020 13:20 | Rudolf

Citace / 28.04.2020 13:09

To nebylo me rozhodnuti..znehodnoceni majetku je trestne svereneho..

Vůbec nevím co tím myslíte... Ale je mně to vážně a upřímně líto...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 4. 2020 13:09

To nebylo me rozhodnuti..znehodnoceni majetku je trestne svereneho..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 4. 2020 12:58 | Rudolf

Citace / 28.04.2020 12:33

Ja vim Rudolfe, kolik lidi ma radost z meho nestesti kolik se jich ukaji na cizim nestesti jako vy...

Já psal, že s Vámi soucítím. A vy mi píšete, že se "ukájím na cizím neštěstí". Mně je vážně líto VAŠEHO špatného finančního rozhodnutí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 4. 2020 12:33

Ja vim Rudolfe, kolik lidi ma radost z meho nestesti kolik se jich ukaji na cizim nestesti jako vy...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 4. 2020 12:22 | Bublinka

Cílová skupina Sporotrendu je různorodá z různých důvodů. Nevím co je špatného na polských, maďarských nebo rumunských akcií. Sporotrend má v portfoliu bankovní. energetické a telekomunikační tituly což nebude do budoucna špatná volba. A dále na tomto fóru diskutují lidé o investování, to neznamená, že všichni kupují Sporotrend.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 4. 2020 12:20 | Judyna

No jo no. Ale dřív (a to myslím už před hodně dlouhou dobou)byl tenhle fond docela dobrý. Proto do něj nastoupilo dost lidí.Ale rizikový vždy, samozřejmě.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 4. 2020 11:44 | Rudolf

Citace / 28.04.2020 10:16

Ano, me na tomto produktu ukradli majetek a znicili mi zivot, jednu sebevrazdu uz mam a o druhe premyslim....

Já s Vámi soucítím.... Ale spořitelna vám skutečně nedala brokovnici k hlavě a nenutila vás investovat... Investovat bylo VAŠE rozhodnutí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 4. 2020 10:16

Ano, me na tomto produktu ukradli majetek a znicili mi zivot, jednu sebevrazdu uz mam a o druhe premyslim....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 4. 2020 9:38 | Rudolf

Já to nemyslím vůbec zle. Každý ať si kupuje co chce a za kolik chce. Ale narazil jsem na toto forum a musím se zeptat. Když se podívám na to z čeho se skládá Sporotrend, jakej normální člověk do něčeho takovýho investuje??? Kupovat si maďarský, polský, rumunský...akcie, dyť je to úplnej úlet!!! Kterej průměrnej ČESKEJ investor potřebuje investovat do tureckých akcií.... Sporotrend je z mého pohledu nepochopitelnej produkt a jeho cílová skupina je mně záhadou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2020 18:21 | DXDJ

Citace / 27.04.2020 16:38

To myslis tak, ze top stock valej umele nahoru a sporotrend dvacet let topi...?????

Píši o době koronavirové. O tom, proč je ST tam kde je, se toho už zde napsalo hodně...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 4. 2020 17:06

Citace / 27.04.2020 16:38

To myslis tak, ze top stock valej umele nahoru a sporotrend dvacet let topi...?????
Kažýy z nich je zaměřený na jiný trh.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 4. 2020 16:38

To myslis tak, ze top stock valej umele nahoru a sporotrend dvacet let topi...?????
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 4. 2020 16:17 | DXDJ

Ropa se nám zase v USA veze dolů. Aktuálně -25%. Tam, kde Fed nezasahuje, je vše tak, jak má být...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2020 12:30

Citace - Kdo to zaplatí / 27.04.2020 12:22

Kapitalizace zisků, socializace nákladů. Tak to funguje.
Přebytek peněz v oběhu se vymaže inflací.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 4. 2020 12:22 | Kdo to zaplatí

Kapitalizace zisků, socializace nákladů. Tak to funguje.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2020 10:54 | Bublinka

kdo? middle class !
Ano a nejen ta!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2020 10:44

Ma ten sporotrend vubec nakou budoucnost? Z 2,3894 po mnoha mnoha letech na nule....hm..strasny produkt..
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2020 10:16

Citace - Bublinka / 27.04.2020 09:20

Nemyslím, jednou to někdo bude muset zaplatit...
Toť správná řečnická otázka ....Kdo? ...
kdo? middle class !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 4. 2020 9:20 | Bublinka

Nemyslím, jednou to někdo bude muset zaplatit...
Toť správná řečnická otázka ....Kdo? ...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2020 1:11 | P2

V ropě je klíč k realitě, tu bych pozorně sledoval!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 61/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Aleš Řebíček

exministr a podnikatel, Slavia Praha

Jan Sokol

filosof a exministr

Aleš Řebíček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jan Sokol
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services