Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

10. 3. 2020 18:37 | DXDJ

ST klesá po včerejšku o -7,42% ( 1,0265 ). Pod 1,0000 už je jen kousek.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 3. 2020 18:26 | DXDJ

Citace - C2 / 10.03.2020 18:17

nákup/prodej za kurz toho dne by měl platit do 23:00. Dle infolinky, takže to berte prosím s rezervou :-)))

Ještě by mohl někdo po 22 hodině udělat průzkum bojem na prodej a budeme mít 100% jistotu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 3. 2020 18:17 | C2

nákup/prodej za kurz toho dne by měl platit do 23:00. Dle infolinky, takže to berte prosím s rezervou :-)))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 3. 2020 18:06 | DXDJ

Citace / 10.03.2020 17:42

O jaký TS se jedná, můžete mi prosím odpovědět.DěkujiJK

Jedná se o akciový fond ČS. Jeho název je TOP STOCKS.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 3. 2020 18:05 | DXDJ

Hlavní nákup jsem zadal v 19:55. Kurz pondělní ( 2,2110 ). Pak jsem udělal ještě průzkum bojem za 300,- ve 22:15. Nákup opět pondělní kurz ( 2,2110 ). Tudíž můžeme v klidu nakupovat až po skončení obchodování v USA. Aktuálně je to 21:00, ale přechodu na letní čas i v Evropě bude konce jak ho známe ve 22:00.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 3. 2020 17:42

O jaký TS se jedná, můžete mi prosím odpovědět.DěkujiJK
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 3. 2020 15:02 | C2

DX napiš v kolik jsi zadal nákup a z jakého dne jsi dostal kurz.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 3. 2020 1:42 | P2

Možná bych ještě počkal. Vždyť to je masakr :-(
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2020 19:59 | DXDJ

Příkaz k nákupu TS zadán.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2020 19:47 | DXDJ

Tyhle investiční poradci mají většinou až ubohé znalosti. Od jejich šéfů je přímo drzost, že je nechávají pravovat porfolia lidí, kteří se na ně s důvěrou obrací. Oni jen popouškují, co jim někdo řekl na školení. Jejich praktické zkušennosti jsou takřka nulové.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 3. 2020 19:39 | Judyna

Tak jsem (až)dnes prodala zbytek ST. Já vím, že pozdě, ale pořád bych měla být v lehkém zisku, jelikož nakoupený byl právě pod 1,0. S nákupem TS ještě vyčkávám.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2020 18:54 | C2

jestli ty poklesy nezastaví, tak věřím tomu, že do konce tohoto týdne bude kurz ST pod 1,0000, tzn. 0,9xxx. To by tu taky už dlouho nebylo.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2020 18:45 | C2

Je fakt, že sedmiprocentní poklesy na hlavních indexech jako dnes, jsem viděl naposledy na podzim 2008. A to jsem si tenkrát myslel, že se to nebude už nikdy opakovat. Inu nikdy neříkej nikdy. Před 2 lety jsem se hádal s jednou fin. poradkyní, že situace z roku 2008 se nebude již nikdy opakovat, to mi tvrdila ona, že prý je dnes jiná doba, vše je lépe zajištěno než v roce 2008. Já jsem jí oponoval a ona na mě křičela, že se pletu. Chtěl bych jí vidět dnes, jak se tváří. Starala se o portfolio x investorů.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2020 18:17 | DXDJ

Zatím jsem také v rozpoložení, že dnes udělám první menší pozici na TS. S individuálními investicemi do akcií ještě počkám.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 3. 2020 17:57

Citace - DXDJ / 09.03.2020 16:47

https://www.patria.cz/zpravodajstvi/video/4358613/analytici-patrie-na-financnich-trzich-sledujeme-nejvetsi-paniku-za-mnoho-let.html
Dík za příspěvek. Teď jsem mluvil s kámošem a ten si myslí, že buď dnes nebo zítra dorazíme na momentální dno. Jak vysoký a jak dlouho bude trvat protipohyb si netroufá říct. Připravuju se první vstup s min. částkou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 3. 2020 16:47 | DXDJ

https://www.patria.cz/zpravodajstvi/video/4358613/analytici-patrie-na-financnich-trzich-sledujeme-nejvetsi-paniku-za-mnoho-let.html
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2020 16:00 | DXDJ

Pořád se obchoduje na strachu z možných dopadů korony. Otázkou je, jestli budou až tak katastrofální, jak se nyní všichni bojí. Dle emisní mapy, již Čína obnovuje výrobu. Cenrální banky jsou připravené snižovat úroky a vlády chystal peníze pro firmy na ztráty. Když byla finanční krize, bylo to podstatně lépe čitelné, než dnes. Až budou přicházet data, která mají v sobě již koronu započtenu, bude se lépe predikovat. Nyní je ale otázka, zda si na úrovni cca 2750 bodu na SP 500 neudělat menší zajišťovací pozici. Ale ještě to dnes promyslím. Ode dneška je obchodováni v USA od 14:30 do 21:00.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 3. 2020 15:54 | DXDJ

Za tu ropu může hlavně Rusko, které nechce snížit těžbu a Saudská Arábie. Ta na truc zvyšuje těžbu. Ještě k tomu korona...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 3. 2020 15:12 | C2

DX co na to říkáš dnes? Pěknej propadák. Ropa nejvyšší denní propad od roku 1991. To byla válka v Perským zálivu. Kurva je tomu už 29 let. Ještě chceš pořád nakupovat? Já vyčkávám.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 3. 2020 15:10 | DXDJ

VIX aktuálně 57.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 86/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Zeman

nejvyšší státní zástupce

Marek Dalík

lobbista a podnikatel

Pavel Zeman
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Marek Dalík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services