Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

3. 3. 2020 18:49 | C2

Už je to dlouho co jsem volal na info linku. Už jsem to zapomněl, jediný co jsi pamatuju je to, že v tom udělali změnu. Myslím, že nákup a prodej je pouze do 24h. Během víkendu dostaneš pondělní kurz, ale nejsem si jistý. Bylo by dobré když tam zavoláš a výsledek napíšeš sem do diskuze.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 3. 2020 18:23 | DXDJ

C2, Ty jsi takový průzkumník. Jak je to aktuálně vypadá s časy nákupu a prodeje přes George? Lze stále nakupovat až do 24h. za kurz toho dne a přes výkend až do neděle 20h za kurz páteční?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 3. 2020 16:48 | P2

Dokoupeno... super!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 3. 2020 12:52

Citace - C2 / 02.03.2020 19:04

Virus jedéém dolůůů !!! Ukaž zase svoji sílu. Zítra +-0% a od středy zase dolů !!!
šišky s medem
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 3. 2020 19:04 | C2

Virus jedéém dolůůů !!! Ukaž zase svoji sílu. Zítra +-0% a od středy zase dolů !!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2020 17:59 | C2

Díval jsem se v pátek 28.2. v 21:45 na US indexy, všechny byly -1,5%-2%. V sobotu 29.2. jsem se podíval na ukončení obchodování v pátek a byl jsem překvapen. Všechny US indexy byly jen v mírném mínusu a některé i v malém plusu. Za posledních 15 min. obchodování se to otočilo. Z toho předpokládám, že v pondělí 2.3. a možná i v úterý 3.3. jedeme nahoru. otázkou ale zůstává co bude potom ???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 2. 2020 18:57 | DXDJ

Jsem zvědavý, jak hluboko panika pošle trhy. PMI z Číny skoro indikují konec světa. PMI v průmyslu 35,7b. a ve službách 29,6b. To by byl hodně tvrdý náraz čínské ekonomiky do zdi. Firmy na severu Itálie už hlásí, že nebudou schopné plnit požadavky automobilového průmyslu v Evropě. Což bude mít hodně negativní vliv na celý dodavatelský řetezec i ze zemí, kde je ještě klid. Sice každá automobilka má víc dodavatelů na jeden produkt, ale když ty firmy stojí skoro vedle sebe, tak to v tuto chvíli je na nic. No, uvidíme...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 2. 2020 0:10 | P2

Za tento týden -400k :-(. S dokupem ještě počkám.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2020 22:55 | DXDJ

TS -4,73% 27.2., ještě by to trochu chtělo.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2020 18:37 | C2

V ST mám minimum na udržovačku. Nic jinýho nemám, propásl jsem loňský růst od začátku října. Tak snad teď se trošku zadaří. Hotovost mám.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2020 18:17 | DXDJ

Jak jsi na tom? Já v TS aktuálně nemám nic, v ST nám pár PL. Držím CEZ, plus jsem tento týden přikoupil trochu v jedné kanadské komoditní společnosti. Chystám peníze na nákup TS asi i ST plus ještě nějakou akcii.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2020 18:03 | C2

JJ, proto jsem po delším čase zavítal sem na tuto starou diskuzi. Vidím, že sem pořád chodíš. To je fajn, aspoň zase pokecáme :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2020 18:01 | DXDJ

Zdravím Tě C2. Začíná to být po čase zajímavé...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2020 17:55 | C2

index volatility VIX hodnota přes 48 !!! Objemy volume na SaP, DJI, NQ, více jak čtyřnásobné vůči běžnému obchodnímu dni. A může být i hůř. Zkrátka akciové šílenství jak má být. nebo spíše jaké tu už dlouho nebylo.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2020 17:50 | C2

Vítám všechny staré podílníky ST a TS. Připravte si hotovost k nákupu :-))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2020 1:43 | blix

A už to jedééé, jižní vítr už dujééé..kto neprodal, obanuje!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 2. 2020 14:27

Citace - DXDJ / 31.12.2019 12:49

Přeji veselý Silvestr všem držitelům PL v ST a TS. A také, šťastnou ruku při prodeji či nákupu podílových listů v roce 2020.
??
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 12. 2019 12:49 | DXDJ

Přeji veselý Silvestr všem držitelům PL v ST a TS. A také, šťastnou ruku při prodeji či nákupu podílových listů v roce 2020.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 4. 2019 13:31

Hlavně že se kouří z hlavně.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2019 19:40

Bať, bať ,hlavně neprodělat .že nevyděláš , nevadí .Vydělal jsi si aspoň na poplatky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 88/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Radim Jančura

podnikatel, Student Agency

Jana Bobošíková

politička

Radim Jančura
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Jana Bobošíková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services