Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

2. 3. 2019 8:30 | DXDJ

Erste, Čez, Komerční banka,OTP, MOl, Richter Gedeon, PZU, PKO, O2, VIG, Romgaz, Lukoil, Gazprom, Sberbank, Garanti Bank, NovaTek... a pár další. Portfolio najdeš na stránkách ČS. Nevím, kdy ses na kurz díval naposledy, ale velký propad způsobil Langál se svými nákupy řeckých bank. Ale to už je pár let zpět. Teď více, méně fond přešlapuje na stejném místě. Lengál tam už není. PS: příšovická drůbežárna skončila už asi před 15 lety.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2019 19:49 | koula

co s tím Sporotrendem ? Měli nás upozornit.. jaké jsou v něm vůbec akcie .. asi příšovická drúbežárna .. který machot tohle řídí že to tak spadlo ??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2019 13:22

Citace / 07.02.2019 23:36

už zase prudíš ???? Dva měsíce byl od tebe klid. Zalez a už nevylízej
taky si vylizej
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 2. 2019 14:22

Já neprdím, to seš ty dobytku!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 2. 2019 23:36

už zase prudíš ???? Dva měsíce byl od tebe klid. Zalez a už nevylízej
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 2. 2019 20:59

Presne, okradou ty sporitelni svine cloveka o majetek
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 1. 2019 12:05

Citace - DXDJ / 07.01.2019 19:02

Už nám opět počítají kurzy. ST 4.1.2019 +1,89% (1,1263)
Oni ti to jednou spočítají.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 1. 2019 19:02 | DXDJ

Už nám opět počítají kurzy. ST 4.1.2019 +1,89% (1,1263)
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 1. 2019 18:22 | DXDJ

To by byla Judyno škoda, končit po tak dlouhé době.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 1. 2019 21:23 | babička

Tož velice poučné ty grafy byly Alefe1 a hodily by se i v této nejisté době. Pohodu v nastávajícím roce 2019.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 1. 2019 20:12 | Judyna

Taky moc zdravím. A asi toho nechám. Už to fakt není taková sranda jako před lety.)I když po těch chvílích, kdy jsem byla - 50% se mi nestýská :-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 1. 2019 18:16 | C2

Odstávka v počítání kurzů je tady. Za včerejšek 0,00% všechny fondy. Za dnešek to bude stejný. Za zítřek stejný. Takže se nic nezměnilo. Nikdo mi nedovedl na tuto otázku odpovědět předem. Všichni na infolince se divili, co to je za otázku. Ja to, že se minulé roky po novém roce nepočítaly kurzy. A je to tu zase. K čemu celá infolinka, když si člověk na otázku musí odpovědět sám. Sám díky svým vlastním zkušenostem z minula.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2019 22:01 | Technobank

Ahoj alefe to je prekvapeni nechces znovu uvest v zivot ty tvoje grafy jeste se ozve dedvseved a bude tady veselo zdravim taky judynu ta toho asi nenecha pisu z tabletu takze omluva za diakritiku preji hodne zdravi a pevne nervy ahoj
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2019 18:19 | DXDJ

Ahoj, je fajn, že ses tu ukázal.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 1. 2019 18:17 | DXDJ

Také přeji všem, co zavítají na tyto stránky, vše nejlepší, hodně zdraví a dobré zhodnocení investic.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 1. 2019 11:36 | Judyna

Přej všem hodně zdraví, dobré obchody a v případě nepříznivé situace trpělivost a pevné nervy.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 12. 2018 14:33 | C2

Jo, taky jsem už viděl předpověď, že už jsme v Bear trhu, který bude trvat 1,5-2,5 roku. I kdyby to tak bylo, bude v něm spousta příležitostí k nákupům-ke korekcím-pohybům nahoru. Jestli to tak bude, ukáže čas. Ještě dnes existují teorie, které říkají, že žádná technická analýza neexistuje, že jsou to všechno výmysly a předpovědět budoucí vývoj trhů je nemožné. Jinak shortování je obecně přijímáno jako velmi riziková záležitost. Já osobně je neprovozuji. Přeji Ti hodně štěstí. Index SPY sleduji denně, ale neobchoduji ho.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 12. 2018 13:18 | alef1

Zdravím Tě, milý C2! Úplnou náhodou jsem zabrousil na tyto stránky a zůstal v němém úžasu, že tu jsou "držáci" ze staré party, Ty, DXDJ i Judyna. A potěšilo mě, žes sis na mě vzpomněl:-). Jo, ty doby se už opakovat nebudou... Všem vám přeji pohodu, spokojenost a zdraví v novém roce 2019! Láďa
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 12. 2018 13:17 | alef1

Zdravím Tě, milý C2! Úplnou náhodou jsem zabrousil na tyto stránky a zůstal v němém úžasu, že tu jsou "držáci" ze staré party, Ty, DXDJ i Judyna. A potěšilo mě, žes sis na mě vzpomněl:-). Jo, ty doby se už opakovat nebudou... Všem vám přeji pohodu, spokojenost a zdraví v novém roce 2019! Láďa
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 12. 2018 11:30

Když si chceš zjistit IP adresu ,tak si ji zjisti,stejně ti bude naprd.Jste tu , jak jsem vypozoroval , 3 registrovaní + 1 uplakánek a pár anonymů " si myslím si nemyslím " Tak se nečepejři. z mého pohledu se Technicky vracíme do roku 2007.to znamená velký BUM.Já osbně mám naloženo do SH (šort na index SPY.A to co jsem tě informoval tí m odkazem nebylo pro nic za nic. jde totiž o to ,že skončil jeden celý velký cyklus trvající 11 let cyklus a korekce je zákonitý proces.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 90/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ivan Langer

politik a podnikatel

Tomáš Karpíšek

restauratér a podnikatel, Ambiente

Ivan Langer
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Tomáš Karpíšek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services