Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

25. 12. 2018 10:16 | C2

Další masakr včera v USA. A to byl zkrácený obchodní den. Ropa včera -7,3%. To se snad někdo ctěl opravdu zbavit nějakýho balíku a udělal to zrovna na štědrý den. Jestli nepomůže ta podpora likvidity, která se má 27-28.12. pumpnout do trhů, tak teda fakt nevím co bude dál. Navíc nikdo neví jestli bude letos novoroční odstávka fondů ISČS. Aby člověk na to mohl nějak reagovat. Volal jsem na infolinku a doteď nikdo neví jestli ta odstávka po novém roce bude nebo ne. Prý si mám zavolat později. Takže si zavolám 31.12.18, řeknou mi, že odstávka nebude a do 6.1.19 to zavřou a nikdo nebude moci nakupovat ani prodávat. Takže docela solidní beznaděj.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 12. 2018 12:13 | DXDJ

Také přeji všem zde šťastné a veselé vánoce :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 12. 2018 11:05

Citace - C2 / 24.12.2018 09:22

Štastné a pokud možno veselé Vánoce 2018 všem naskakujícím, vyskakujícím a cestujícím ve vlaku zvaném Sporotrend i ostatních fondů. Zkrátka všem, kterým tento fond změnil život, ať už v dobrém nebo ve zlém. Peníze budou a my nebudem a já dodávám: Akcie budou a my nebudem...
si myslim
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 12. 2018 9:22 | C2

Štastné a pokud možno veselé Vánoce 2018 všem naskakujícím, vyskakujícím a cestujícím ve vlaku zvaném Sporotrend i ostatních fondů. Zkrátka všem, kterým tento fond změnil život, ať už v dobrém nebo ve zlém. Peníze budou a my nebudem a já dodávám: Akcie budou a my nebudem...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 12. 2018 22:43 | Judyna

Na těch stránkách bylo fajn, že ti to uvádělo aktuální kursy, přepočítalo denní zisky jak celkově, tak i u jednotlivých nákupů,průměrnou hodnotu nákupů, no bylo toho daleko víc. Stránky fungovaly několik let a to mě ukolébalo. Jak jsem psala - moje chyba. Open office mám.Díky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 12. 2018 10:20 | C2

Na tyto stránky, které tu zveřejňuješ jsem chodil v letech 2008-2009. Věřil jsem jim, ale obrat trendu na jaře 2009 předpovědět nedokázaly. Pořád tam předpovídaly dvojité dno a žádné tenkrát nenastalo. Hodně obchodníků i drobných investorů nestihlo včas zareagovat a přišli o velké zisky. Neříkám, že současný propad je u konce, nějaký protipohyb směrem nahoru lze taky očekávat. A když už tady chceš přispívat nějakými příspěvky, je slušnost se podepsat. Stačí nějaký nick, nemusí to být tvé pravé jméno s příjmením. V anonymitě stejně nejsi, i když se tu nepodepíšeš. Tvoji IP adresu lze zjistit.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 12. 2018 11:05 | Pro Judyna

pro č si na takové záznamy nepořídíš open office (Volná bezplatná verze )který máš u sebe a nejsež vázaná na nějaké stránky ,keré se mohou druhý den předělat ( ke stažení na slunečnici) bohatě stačí verse 3 ,ty vyšší jsou moc přehané
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 12. 2018 10:50

https://www.patria.cz/zpravodajstvi/4014301/jak-se-bude-obchodovat-behem-svatku-kalendar-obchodnich-dni.html
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2018 10:46

Otevírací dobu všech důležitých burz najdeš na patrii
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2018 10:42

zapomente na výstřel,na SPY (ETF na SP 1:10) se dá čekat pohyb na retracement 38 kolem 257 USD a pak zase hajdy dolů.Tohle bude opět dlouhý boj -jukni na http://danericselliottwaves.blogspot.com/
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 12. 2018 19:42 | DXDJ

Trhy reagují negativně na zvyšování úrokových sazeb v USA, plus tu jsou další, pro akcie, negativní věci. Trh práce ale v USA vypadá pořád dobře. Týdenní nové žádosti o podporu 214 tisíc, což je dobré číslo. Tak snad se ještě růstu, před větším propadem, dočkáme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 12. 2018 19:09 | Judyna

https://www.lynxbroker.cz/vzdelavani/burzovni-kalendar/#prosinec
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 12. 2018 18:47 | C2

Tak to by mě zajímalo jestli dno bude dnes nebo až zítra 21.12.18. Nebo to jako bude klesat celý svátky? To by byly nejhorší svátky za posledních x let. Navíc by mě zajímalo jestliže u nás jsou svátky 24-26.12. jestli to v US mají taky tak. Zkráceně řečeno, jestli v US otevřou burzu 27.12. nebo kdy teda?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 12. 2018 19:52 | Judyna

C2, díky za info. Já čekám na ten výstřel - kéž by přišel a stačil by mi malý. A prodám téměř vše. Už mě to totiž nebaví, není to taková zábava jako v letech, které jste uváděli. Poslední docela dlouho dobou už je to pořád tak nějak nastejno. Přemýšlím o pravidelné investici do TS. Taky mě naštvali na jedné stránce, kde jsem měla portfolio se všemi obchody, všemi plusy a mínusy.Dost dlouho jsem tam nebyla a pak jsem zjistila, že je všechno fuč. Vím - moje chyba. Měla jsem si to lépe ošetřit.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 12. 2018 19:07 | DXDJ

Dnes docela výprask v Rumunsku, tam má fond dost aktivit. Bohužel i Erste tam má své zájmy, tudíž to odnesla výrazně také. Skoro -7%...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 12. 2018 18:27 | DXDJ

To je dobrý. Je lepší nakupovat, až po uzavření US trhů.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 12. 2018 15:28 | C2

Tak je to trošku jinak. Včera (18.12.) nákup v 22:04, byl mi naučtován kurz z 18.12., tzn. že lze nakupovat do 24:00 za kurz toho dne. V tom by to bylo lepší než dřív.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 12. 2018 10:49 | DXDJ

Dík za průzkum.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 12. 2018 9:51 | C2

Zkoušel jsem zadat v S24 malý nákup v pátek po 20:30 a už tam naskočil sobotní datum. Na tuto transakci mi byl zaúčtován až pondělní nákupní kurz. Prodej nemám 100% ověřen, ale myslím si, že to bude také tak. I na infolince mi bylo řečeno, že rozhoduje datum, které je uváděno při vyplnění formuláře zadávaného přes S24. Pokud sám posuneš datum transakce směrem zpět, (v mém případě jsem zadal páteční datum k nákupu PL i po 20:30) vyskočí ti tam hláška "zadané datum transakce je neplatné". Dopředu samozřejmě datum transakce posunout můžeš.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 12. 2018 19:37 | DXDJ

Chtělo by udělat průzkum bojem, jestli ty informace z info linky jsou správné. Ale věřím, že to nejspíš zatrhli.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 91/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Milan Zemánek

podnikatel, Miton

Jan Mládek

politik

Milan Zemánek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Jan Mládek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services