Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41251 komentářů)

5. 11. 2018 20:09

Co to kecas ty svine mi to prodali za 2,4 ukradli miliony znicili zivot dobytek zlodejskej!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 11. 2018 18:43 | DXDJ

Ahoj po delším čase, určitě jsme na vrcholu, ale stále věřím, že se to ještě trochu nafoukne směrem nahoru. Stále nevidím signál na propad jako v roce 2008. Aktuálně je to jen korekce.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 11. 2018 14:16 | babička

Zatím jen korekce.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 10. 2018 18:26 | C2

Zdravím. Už jsem tu nějakej rok nebyl a jsem opět zpět. Pěkně nám to teď ruplo. Jdeme zase do toho? DX, co ty na to? Není to už začátek Bear trhu? Nemovitosti předražený, všichni zadlužení. Co takhle další krize podobné té z roku 2008 ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2018 17:14

Hm ty ses asi taky jeden z tech investicnich zlodeju..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 9. 2018 18:58

To nikdo nepochopi ty svine me tam presvedcili ze terminovany nevydelava, ze jedou investice, byli to vsechny penize z bytu v praze a ted mam jen dluhy ty svine mi znicili zivot zdravi dostal jsem z toho strasnyho stresu mrtvici, kdyz jdouv tv ty jejich re l any tecou mi slzy
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 9. 2018 18:52 | DXDJ

Chápu tvoji složitou situaci. Člověk musí investovat jen do věcí, kterým rozumí. Já jsem nejdříve dva roku studoval vše kolem akciových trhů, přečetl několik knih a pak jsem se teprve do toho pustil.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 8. 2018 19:15 | DXDJ

Mně tento fond vydělal velké peníze. Jen se musí umět dobře nakoupit a včas prodat.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 8. 2018 18:38

Mne na tomto fondu okradli o statisice korun a celkovou skodu mi udelali nekolik milionu, znicili mi zdravi a zivot, meli by jit za toto sedet!!!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 6. 2018 8:21 | Jaroslav Domes

Nechápu,že je v majetku fondu ještě tolik prostředků.Vždyť fond je vlastně smrtící investice, která vydělává jen správcům fondu. A správce fondu může být jen počitač, který vypočte hodnotu z hodnot akcií portfolia.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 5. 2017 11:40

Citace / 25.05.2017 20:21

Učitse,učitse,učitse!!!
uvidíme
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 5. 2017 20:21

Učitse,učitse,učitse!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 5. 2017 14:54

Citace - C2 / 24.05.2017 17:37

Už se chystá padáček dolů. Odvážnější chystají shortíky. Prodávat, prodávat !!!
papáček
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 5. 2017 17:37 | C2

Už se chystá padáček dolů. Odvážnější chystají shortíky. Prodávat, prodávat !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2017 12:08 | Judyna

Děkuju. Taky už jsem na tento odkaz přišla. A také jsem to pochopila tak, že i když bych prodala vše dohromady a celkově to převyšuje finanční limit, tak protože velkou většinu jsem koupila před rokem 2014, tedy tyto PL nedaním a to, co jsem přikoupila po roce 2014, částku 100 000 nepřevyšuje, takže také nedaním. Na poradu s "odborníky" na úřadech moc nevěřím, nemám dobré zkušenosti. Zatím jsem neprodala.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 5. 2017 10:35

spíše mongolec
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 4. 2017 13:18

Citace / 29.04.2017 23:10

a to nejlepší nakonec -Po uplynutí časového testu v délce 3 let je vše osvobozeno od daně -- žádné přiznání k dani mňam ,mňam
nakonec japonec
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 4. 2017 23:10

a to nejlepší nakonec -Po uplynutí časového testu v délce 3 let je vše osvobozeno od daně -- žádné přiznání k dani mňam ,mňam
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 4. 2017 12:51

Citace / 17.04.2017 12:01

Jedno je jestli ho tam má ona nebo on.
uvidíme
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 4. 2017 12:01

Jedno je jestli ho tam má ona nebo on.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 93/2063

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaromír Soukup

mediální magnát, Médea

Petr Šourek

mediátor a podnikatel, Corrupt Tour

Jaromír Soukup
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Petr Šourek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services