Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 156 komentářů)

2. 3. 2007 23:04 | laik

tak dnes jsem nakoupila, jsem zvědavá jaký mi tam v po. hodí kurz, počítám tak 1,24.. nebo taky vyšší.:-((
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2007 20:02 | man

Všiml jsem si, že tento fond má velmi schopného manažera, ale vzhledem k tomu, že v úterý byla odstartována nejbrutálnější korekce od záři 2001 (alespoň tak o tom píší media), musí se to projevovat i zde. V každém případě je to super fond, který si zaslouží pozornost.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2007 8:16 | yarek

Mám takovou hypotézu. Možná jste si všimly, že včéra ČSOB RM. nešel tak důle jak by měl. Možná je to tím, že manager fondu p. Bartek tak jako všichni investoři , tak i on se zbavil všech akcií v portfoliu a tím zmírnil korekci pro tento fond. Je to jen hypotéza. My jsme včéra měli spadnout nejmín o 3% a né jen o 0,20%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2007 20:32 | laik

od 27.2. byl globální pokles všech akciových trhů v celé evropě, takže může být zítřek poslední příležitost k nákupu nebo taky ne, kdo ví co bude v pondělí, každopádně během 2 dnů to šlo dolů o 2-3% a to je velký skok na korekci, a hodně lidí bude přikupovat, takže to poroste, ale jsem laik, takže ....-:))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 3. 2007 17:49 | Z.

rekni nam, kdy to pujde nahoru, taky prikoupim... ;-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2007 22:41 | laik

tak jsem byla vyslyšená, čas nákupů, z mých zdrojů mám info, že to za chvíli půjde zase nahoru.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 2. 2007 18:06

sedlák chce déšť,turista sluníčko
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 2. 2007 20:54 | laik

tak bych potřebovala trochu klesnout, chci přikoupit-:))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2007 10:27 | ji.hanzal

Ano. Číslo účtu naleznete na webovkách ČSOB http://www.csob.cz/bankcz/cz/Fondy/Akciove-fondy/CZ0008472222.htm.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 2. 2007 9:21

Dobrý den,
ano lze to a to na účet 202 080 192 / 0300, jako v.s. uveďte své rč.
David Fábry dfabry@csob.cz 731 423 268
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 2. 2007 20:07 | Z.

mrkni se na http://www.csob.cz/WebCsob/Fondy/parametry.pdf
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 2. 2007 15:33 | v5141

ano
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 2. 2007 15:31 | Kolja

Prosím Vás, co již tento fond máte. Lze nakoupit přímo zasláním peněz na nějaký účet. samozřejmě rámcovou smlouvu o investování do OPF v ČSOB mám.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 2. 2007 16:58

Taky dobrý
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 2. 2007 13:26 | All08

Jak je vše relativní.Držte si čepice Orca stoupá.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2007 17:45

to ses trefil,ještě aby netrefilo Tebe
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 2. 2007 14:50 | Billy Cash River

Dobrý den, kolegové, prosím o radu zkušených, jak dlouho trvají ČSOBčku prodeje a odkupy ralizované přímo na přepážce (v jejich písemných podkladech je to děsivých T+2 a T+5). Děkuji za případnou odpověd.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2007 14:13 | All08

Já nakoupil.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 2. 2007 14:12 | All08

Korekce určitě bude,tak jako všude,ale kdy bude ?Předpokládám ,že někdy v dubnu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 2. 2007 14:07 | All08

Divil bych se ,kdyby to pořád šlo bez drobných korekcí nahoru.Je jásné ,že musí nastat i poklesy.Vždyť všichni občas vybíráme zisky né ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jana Bobošíková

politička

Petr Šourek

mediátor a podnikatel, Corrupt Tour

Jana Bobošíková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Petr Šourek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services