Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 156 komentářů)

31. 1. 2007 13:47 | All08

Výhledově poroste.Korekce je a bude dřív nebo později u každého fondu i když si myslím,že nemovitosti a nájem z nich poroste pořád.Otázkou je o kolik? Po mírně nepříznivých informacích z realitního trhu poroste méně než doposud ,ale nějaká větší korekce způsobená poklesem cen ve východoevropském regionu si myslim,že nehrozí.Ale stejně je všechno ve hvězdách.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 1. 2007 13:07 | yarek

to kdybych věděl tak nesedím v práci,,,já jsem investoval
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 1. 2007 12:56 | yarek

a to jak si na to přišel
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 1. 2007 12:15

Je to jednoznačné:Venuše protne dráhu Jupiteru 28.3. a proto fond klesne o 13.7%
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 1. 2007 11:03 | Magda

Jak předpokládáte další vývoj.Je tady někdo kdo z nějakých dat může předpovědět kam se bude pohybovat v dalších měsících tento fond.Chtěla bych investovat právě sem a jsem ráda za jakékoliv fundované informace.Poradí někdo?Myslíte ,že i tohoto fondu se dotkne nějaká větší korekce v horizontu 2-3 měsíc?Děkuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 1. 2007 23:46 | laik

najdi si názory ve Sporotrendu, tam na toto téma je diskuze a je tam i víc názorů odborníků.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 1. 2007 13:41 | Z.

Mam jeden off-topic dotaz. Je pravda, ze pokud nedodrzim 6 mesicni danovy test a prodam akcie nebo podilove listy drive se ziskem, nemusim tento zisk danit (uvadet v danovem priznani), pokud tento zisk nepresahne 6.000 Kc rocne? Diky za odpoved.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 1. 2007 20:37 | All08

Podlé pátečních zpráv o malém počtu prodaných domů v Americe tak to už bude slabší . No uvidíme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 1. 2007 23:16 | laik

tak mi konečně přišel výpis nákup 10.1. a vypořádáno 12.1. za kurz 1,2203 , toš teda nic moc, stejné jak u ISČS. Holt chytit dobrý kurz je nemožné, je to ruleta.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 1. 2007 16:05 | Z.

Taky cekam, kdy realitni bublina "praskne".
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 1. 2007 14:53 | Balík

Co se rozproudilo?Asi nikdo nemá na řeči čas,protože přepočítává tučné zisky....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 1. 2007 12:18

chválit vopatrně
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2007 19:39 | yarek

Vidím, že se to tady pěkně rozproudilo. Jen tak dále. ČSOB realitním mixu zdar,,,a at nám jde kurz pěkně na sever :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 1. 2007 19:36

bud v klidu...to ti dojde. Když tak si zajdi na pobočku ČSOB a tam zjistí kurz nákupu. Já jsem nakupoval 5.1. a výpis mi došel včera.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2007 19:16 | laik

dnes jsem byla na pobočce a prý to má přijít do 3 týdnů, nakupovala jsem 10.1. a kurz mi dali 1,22 . Taky mi zatím nic nedošlo, ale toto mi řekli na čsob
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2007 18:45 | Al08

Nejsi v tom sám.Já mám taky prázdné ruce.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2007 16:35 | vůl

Už jsem nasr,3 týdny po nákupu nemám nic v ruce.Že bych omylem přispěl na Kubu?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 1. 2007 18:04 | All08

Zisk za 5 měsíců v real.mixu 24% a výtěžnost z portfolia za rok 2006 29 % ti nestačí?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2007 12:28

No ,sláva,taky jsem zvědav
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2007 12:25

Ale je,jak mám věřit pisateli?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Eduard Kučera

podnikatel, Avast

Dušan Kunovský

podnikatel, Central Group

Eduard Kučera
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Dušan Kunovský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services