Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

28. 8. 2007 16:02 | Sporic obrazovky

Spatne zpravy z americkeho realitniho trhu ... dobre zpravy pro ingkrtka
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 8. 2007 0:41 | Marsilius

No ja zacinam pochybovat :-( Trochu jsem prisypal...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 8. 2007 0:18 | ingkrtek

...no, já tomu moc nevěřím ! To není stále dno, jen výkřik do tmy !
S T Á L E Č E K Á M !
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 8. 2007 0:14 | ingkrtek

http://www.bet.hu/onl inesz/
http://www. wse.com.pl/index.asp
http://www.bloombe rg.com/markets/stocks /wei.html
....na bloombergu máš komplet všechny indexy !!! Jinak google ti taky řekne vše ! :O))))
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 8. 2007 19:15

http://stock.rbc.ru/d emo/index.0/intraday/ index.rus.shtml?sort= TICKER&dir=ASC
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 8. 2007 19:06

www.patria.cz?
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 8. 2007 18:18

Může mi někdo poradit kde najdu výsledky obchovování madar,polak,čína,amík y,at už konečné nebo průběžné,nemohu s k tomu dopracovat.Díky
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 8. 2007 17:10 | Sporic obrazovky

Polak ma dneska +4,56% , Madar vic nez Cech a i Cech si pripsal pres 2% ... ten CECE index certifkat hreje stejne dobre, jako ING CZ EQ fond ;-) (jen abych se neradoval prilis brzy).
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 8. 2007 22:11 | Sporic obrazovky

Tenhle je slusnej: http://www. investujeme.cz/?objec t=toptema&sid=381&sek ce=0020
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 8. 2007 16:31 | Sporic obrazovky

S tim sporotrendem je to proste tak, ze ma potencial a ma ho vyssi nez ING, to tu rikam opakovane, ale opravdu musis mit na nej cas, nespechat na nej a pak den nakupu nehraje vyznamnou roli. Ted spadnul dostatecne pod 2,00 a to je hezounky cislo, ja ho prodaval za cca 2,18. Tak jsem ted malilicko prikoupil, proste opd 2,00 je to hezky a je mi jedno, ze muzeme jit jeste niz. Ja cas mam, ja na hotovost nespecham, ale prilejval jsme jen trochu, nektery penize mi porad visej ve vzduchu, nekdo mi dluzi atd. a tak vlastne az budoucnost ukaze, jestli me ten dluznik o penize (zisky) pripravil, nebo mi k nim (usporou) pomohl.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 8. 2007 15:23 | Marsilius

Podle meho soudu jde zatim o falesne dno. Ja vyckavam...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 8. 2007 20:50 | ingkrtek

....nechci nikoho ovlivňovat, zkus si to vše dát do souvislostí a udělat si vlastní názor. .. Na long Adriaticko-balkánský region v sobě skrývá značný růstový potenciál, který je vykoupený přiměřeným rizikem. Investoři mohou věřit v podobný pozitivní efekt, jaký měl vstup do EU ve středoevropských zemích.
Situace: Myslím, že to zatím stejně nikdo neví , co se z toho vyklube !!!
Osobně , když nevidím jasný trend kam to jede, tak sedím doma ! :O) Zítra budeme o něco chytřejší, no a v US teď žádná hitparáda....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 8. 2007 19:48 | lilda

.....já také váhám,ale nerad gzch si nechal utéct WIOF BALKAN,neco jsem nasypal ,ale váhám zda mám přidat,vše ostatní počká co ty na to?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 8. 2007 19:40 | ingkrtek

To letec:
...NE, nakoupit ! ....já ležím už přes měsíc v peněžáku a čekám na přestup do akciového !
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 8. 2007 19:36 | ingkrtek

www.situace.info
. ...dobře popsán vývoj situace....trochu se tím prohrab i zpětně. Udělej si vlastní názor !
Já do toho teď nestrčím ani halíř !!!!!!!!!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 8. 2007 18:34 | liku

To: Spořic a Ingkrtek. Dnes jsem se rozhodl 10 % přisypat do Sporotrendu. Nevím jestli dělám dobře, ale je třeba být připraven ještě něco dokoupit později. Sám nevím co je lepší jestli ještě čekat zda to pújde dolů. Dík za Váš názor
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 8. 2007 12:16 | letec

Přikoupit?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 8. 2007 11:04 | ingkrtek

....přesně tak ! Tak-že už jsem to vstřebal a mám jasno, trpělivě čekat na další vývoj a jak to bude vypadat v nastávajících příštích dnech !
Hawk, ingkrtek :O)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 8. 2007 14:09 | Sporic obrazovky

Bylo. Ja to tipoval na zaklade zprav v novinach, ale jeste jsem nevidel, aby tak razne FED vystoupil, ze nic tkaoveho neudela a dva dny na to to udelal. Krome toho, ve vystoupeni, vkterem zduvodnovali, proc to neudelaji, tvrdili, ze to je treba udelat az v dobe krize. Buch. Takze mas pravdu, oni tim mohou zpusobit taky obavy z priznani krize misto uklidneni trhu. Uvidime behem pristich dnu.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 8. 2007 10:24 | ingkrtek

.....přesně tak ! Teď je to jako kdybych byl na úplným začátku ! ( v orientaci ) Vše je ted úplně jinak !!!! Buď rozpouštět, nebo zase čekat na vývoj !
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Radovan Krejčíř

podnikatel a kriminálník

Pavel Telička

politik a lobbista

Radovan Krejčíř
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Pavel Telička
ÚSPĚŠNOST
66,67 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services