Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

18. 8. 2007 10:19 | ingkrtek

....no, asi to tak začnu dělat od příštího týdne. Nic jiného mě asi nezbyde ! :O))
S FED to bylo překvápko, to mě dáš snad za pravdu !
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 8. 2007 23:04 | ike

Teď už vím! Přes den jsem jen po očku v práci sledoval graf a na zprávy neměl čas, takže mě ten obrat docela šokoval :-)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 8. 2007 17:17 | Sporic obrazovky

Sorry za nepodepsani, Sporic
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 8. 2007 17:16 | icek

... a co misto rozumu zkusit osvedcene strategie ;-) Svihni tam 10%-25%, rozpoustej to, sam to nize radis.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 8. 2007 17:15 | Sporic obrazovky

FED te nas###? Me ani moc ne ;-). Pred 2 dny tvrdili, ze nic nesnizi, ja stejne predikoval, ze snizi ... snizili. Takze minimalne me to simra me ego. Ale pravda je, ze to muze byt dvojsecne. Muze dojit k tomu, ze to nebude stacit a pak opravdu se bude jednat o priznani krize a zvyseni neduvery v budouci vyvoj. Ted se teprve zacina rozhodovat o vyvoji na pristich 6 mesicu, teprve ted o neoc pujde, jak to investori prijmou.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 8. 2007 17:02 | ingkrtek

...tak mě to dnes vychází orientačně cirka na 3 760,-... pořád O.K. cena , tak rozmýšlím, zda začít s nákupama, ale rozum řiká počkat na vývoj příštího týdne...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 8. 2007 16:18 | ingkrtek

...no to jo, můžeme poděkovat FEDU !!! Leváci ! :O( To jsou ty překvápka !!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 8. 2007 16:14 | ingkrtek

To Spořič: Fed mě nas*al....
Jestli ti něco u ING scházelo, tak ted už opravdu nic !
ČNB schválila 23 nových fondů ING Nabídka podílových fondů ING se rozrostla o 23 nových titulů. Jejich prodej na českém trhu schválila počátkem srpna Česká národní banka. „Jedná se o již existující akciové fondy z rodiny ING (L) Invest, které jsou registrovány v Lucembursku. Nabídka podílových fondů ING se rozrostla o 23 nových titulů. Jejich prodej na českém trhu schválila počátkem srpna Česká národní banka. „Jedná se o již existující akciové fondy z rodiny ING (L) Invest, které jsou registrovány v Lucembursku. Čtyři z nich jsou speciálně pro české klienty vedeny v české koruně.
Nové fondy byly vybrány tak, aby vhodně doplnily předchozí nabídku z české i mezinárodní kuchyně ING. Investují například do rychle rostoucích mladých trhů, jaké představují tzv. Nová Asie, Rusko či Latinská Amerika. Další jsou orientovány na akcie vyplácející vysoké dividendy, anebo do takových perspektivních oborů, jakými jsou energetika, telekomunikace, bankovnictví a pojišťovnictví, stavebnictví a další.
Celková nabídka ING fondů na českém trhu nyní zahrnuje 49 titulů, orientujících se na všechny typy aktiv. Pro všechny cizoměnové fondy i korunové fondy ING jsou k dispozici měsíční zprávy v českém jazyce.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 8. 2007 15:37 | ingkrtek

...Tak to je síla, FED přece jenom snížil sazby a trhy vystřelili razantně vzhůru !!!
Já osobně to považuji za kalamitní situaci, at si kazdy myslí co chce !!! FED vlastně přiznal , že je to krize ! Tak to si počkám....
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 8. 2007 15:03 | ike

Závěr bude ještě zajímavý, po 14:00 se vyrazilo prudce nahoru! Takže vlnobití to je, ale trošku jiné, než se zdálo ráno.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 8. 2007 10:59 | ingkrtek

Pražská burza dnes prožívá "pozitivní korekci" 17.8.2007 10:46 Český trh se obchoduje výše v souladu s celou západní Evropou. ČEZ (1 006 CZK, 1,04%) se odrazil od od hodnot 995 korun a obchoduje se zpět nad 1000korunovou hranicí, TEF02 se obchoduje nad 570 korun a realitní akcie také prožívají "pozitivní korekci" po včerejším silném výprodeji. Největším propadákem jsou opět akcie CETV (1 605 CZK, -0,99%) -1%, které včera ztratily více než 8%, a tak spíše očekáváme, že dojde ke korekci soušasného propadu. Ronald Schubert, Patria Finance
P.S. Uvidíme jak skončí v závěru ! Bude to vlnobití...po ránu nahoru, pak dolů....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 8. 2007 10:46 | ingkrtek

....., ale ředit klidně můžeš....nic s tím nemůžeš vlastně zkazit !!! Tak-že máš vlastně pravdu ! Zprůměruješ cenu a basta. Nikdo zatím stejně neví kde je dno !
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 8. 2007 22:18 | ike

A ano, po pádu prodávat akcie jen tehdy, pokud si myslím, že ještě není po pádu :-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 8. 2007 19:08 | letec

Dík počkám.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 8. 2007 17:39 | Sporic obrazovky

Unipetrol zacina mit cenu jak akcie v tretim svete. Zentiva se opet podivala tam, kam uz jednou diky panikarum neopravnene spadla. Jo, pak ze na ceskym trhu nejsou zajimavy tituly ... ale jsou, kdyz se to trefi ve spravny okamzik.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 8. 2007 17:38 | Sporic obrazovky

Ze bych opet prilil za oblibenou cenu 3500 a opet se "naCEZoval" za devet stovek?
Tenhle clanke mi dela radost: http://ipoint.financn inoviny.cz/doporucuje me-hrozi-rizika-delsi -korekce-o-vlivu-us-s ubprime-krize-na-akci ove-trhy.html
... vlastne je v nem primo pohadka pro trpelive investory: 1) neboj, poroste to, fundamenty jsou OK 2) neboj, pred tim to radne vyklesa, panikari maji dost dobry duvod panikarit a ty na tom profitovat
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 8. 2007 17:17 | ike

A ČEZ je k mání za baťovku...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 8. 2007 17:15 | ingkrtek

....no, mě jak víš nekrvácí nic , ale mám radost z dobrého odhadu vývoje na který již delší dobu čekám a nemusí to být z daleka konec ! Zatím jsme na počátku výprodejů....dosud to byla jen hra na slepou bábu !!!!
no, a jak to probíhá v US nyní ? Žádná hitparáda !
DOW JONES INDUS. AVG -0.77% 11:06 S&P 500 INDEX -0.60% 11:06 NASDAQ COMPOSITE INDEX -0.54% 11:06 S&P/TSX COMPOSITE INDEX -2.37% 11:07
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 8. 2007 17:07 | ingkrtek

Tak pánové, cenu fondu po dnešku vidím cca okolo 3 700,-Kč/PL... Bude to možná ještě mnohem méně ! Počkáme si na aktualizaci ceny...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 8. 2007 16:59 | ingkrtek

....moc brzo ! Musíš vidět jasné dno a "pokusy" o vzestupný trend. Nic z toho tady není ! Spíše naopak ! Kam spěcháš člověče ? Trhy neutečou ! :O))))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Hausenblas

podnikatel a investor, Adler

Jan Keller

sociolog

Martin Hausenblas
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Jan Keller
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services