Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

15. 8. 2007 16:51 | ingkrtek

Niedermayer: ČNB by měla výrazně zvýšit sazby 15.8.2007 16:00 ČNB by měla “podstatným způsobem” zvýšit sazby, aby udržela inflaci u cíle v situaci rychlého růstu HDP a současně odhadovaného vývoje cen. Řekl to dnes viceguvernér ČNB Luděk Niedermayer v rozhovoru pro agenturu Thomson (12 EUR, -1,19%) Financial. ..................... .. Zdroj: Patria-Detail-články
....no, a to by nemělo akcie podpořit ! To Spořič...tak co na to ty ? Střádáš kapitálek ? :O)
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2007 16:21 | ingkrtek

To Spořič & ike
Hohóóóóóhóóóó´ ....te je dnes jízda ! Je taky možné, že jsme teprve v polovině poklesu, ale nechci druhé strašit ! :O) .............tzv . postupné vyklesávání !!!!!!!!
Merrill Lynch: Správci aktiv se ani po pádu cen nezbavují akcií.....a blablabla New York 15. srpna (ČTK) ....se jim ani nedivím, mají strach aby to ještě víc neutrhli !
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2007 10:52 | ingkrtek

To all:
15.08 - Warsaw Stock Exchange will be closed .National holiday in Poland. The Exchange will be closed that day......prostě máme v Polsku svátek a nejedeme ! :-)
...a jak koukám na ty ostatní, lidově řečeno...... "Brambory jsou v řádku" :O)
mám dobrou náladu............... ............:-))))))) ))))))))))))))))))))) ))))))))))
To Spořič,.....ahoj, jak je na Floridě ?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2007 9:57 | ingkrtek

To ike: Je to vždy stejné. Nějakej dvojitej vrchol, pokus o nevydařený vzestup, pak pád , retracement...blabla ....viz Eliotovy vlny....stále se to opakuje, protože to jsou stejné situace a jen jiné zprávy z trhu.....blablabla.
Vlnky (graf) jsou lidé na trhu a jejich chování ! Řiď se citem iku ! Ser na analitiky... Graf ve fondu je souhrn tohoto chování z několika regionů....
Dobře to má prej popisovat Alexander Elder ve své knize Tradingem k bohatství ....www.finančník.cz se dá objednat (cca 700,-kč)... Před pár dny jsem objednal jen pro tuhle věc...no, uvidím ! Grafy hodně vypovídají, když je umíš číst..., ale nic se nemá přehánět ! :O)))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 8. 2007 9:37 | ingkrtek

...jsem ledově klidný !!! Nic nemá kam utect ...Já mám času dost ! :O)
Opakované pokusy o proražení hranice 4 000 a pak uvidíme kam povede cesta ! Času je dost...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 8. 2007 2:11

To je přesně ono,raději si jen něco poslechneš,protože toho asi moc neinvestuješ!Co ty koho napadáš ,že neplatí daně..Jednu radu ti dam, když chceš vydělávat tisíce tak musíš točit statisíce a naopak když vydělávat statisíce tak točit miliony.Až napíšeš příspěvěk který má hlavu a patu rád si ho přečtu a odpovím.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 8. 2007 1:57 | BRICK

Region BRICK,akcie po celém světě oslabují jen čínské naopak posilují,už jsou nyní na hodnotě kdy se nabízí otázka přehřátí čínské ekonomiky.Jak moc případný pokles mi ovlivní ESPA BRICK a ING INVEST EMERGING MARKETS(USD).ESPA BRICK naní moc čitelné procentní složka obávané číny,ING cca 10%.Nebo znáte nějaký jiný fond ketrý je lépe poskládaný nž tyto dva,tento region namám pokryt?Lépe se mi líbí ING,ale je vade v usd,i když cena usd není co bývala.
Pro spořiče a ingkrtka
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2007 1:16 | ike

http://www.ingfondy.c z/prices_historical.a sp?form_state=do_filt er&fund=34&datefrom=2 5.6.2005&dateto=13.8. 2007&output-type=grap h&btn_send=Odeslat
Je zajímavé, jak se tam opakují podobné vlnky. Korekce na podzim 2005 odpovídá minikorekci letos koncem února - pak drobný růst, drobnější pád a velký růst až nahoru, pokaždé s jedním zaváháním. A nahoře dvě špičky zhruba na stejné úrovni a pak prudký pokles, po chvíly přerušený. A zatímco loni to po přerušení spadlo ještě jednou zhruba o stejný kus, tak letos na to ještě nedošlo. Jestli se to fakt stane, tak se snad dám na technickou analýzu a naučím se alespoň správně příslušné termíny, abych tu pak nebyl za šaška. I když mi přijde divné, že by dávala rozumné výsledky i u fondu...
A nebo je to jen úžasná schopnost mozku vidět souvislosti a vzory i tam, kde nejsou? :-)
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 8. 2007 1:04 | ike

Největší letošní skok během jednoho dne byla přece Zentiva -16%, když koncem července varovali, že zisk nesplní očekávání :-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 8. 2007 23:52 | Sporic obrazovky

Yankee krvaci a hlavne proto, ze Wall Mart snizuje predikce zisku .... fiiiha, ty jsou nervni a vachrlaty, snad i zprava o prohranem finale v kulickach s Pakistanem a vliv prohry na snizene prodeje duhovek by je momentalne donutily prodavat.
Krtku, drzis? Este drz, este je kam klesat :-D ... ja sbiram na druhou vlnu nakupu.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 8. 2007 15:11 | Sporic obrazovky

neeee, neboj, ze bych si myslel, ze je vyreseno, to me ani ve snu nenapadlo, vystrle CEZu v zadnym pripade neni resenim hypotek za morem ;-)
Jen to byl zajimavy ukaz, letos takhle vysvihnul za jeden den snad jen Unipetrol a jeden den CETV udelalo + 4% aby za poslendi hodinu spadlo na -4%, to byl asi letos nejvetsi skok behem jednoho dne. CEZ navic byva spis valcem, ktery neskace, ale jde souvisle dlouhou dobu ... jak se vse ale zmeni, kdyz se zacne privatizovat ;-)
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 8. 2007 10:19 | ingkrtek

.....sorry: ....denní obchodníci se chtějí rychle napakovat !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 8. 2007 10:17 | ingkrtek

Odvětví jako energetika a telekomunikace by měly být vůči současným turbulencím rezistentní.
Prost ě se denní obchodníci napakovat !!!
Nejvíce obchodů se tradičně realizovalo na titulu ČEZ (1 109 CZK, -0,09%), který v průběhu dne postupně posiloval, aby v posledních pěti minutách obchodování vystřelil z 1 090 Kč na 1 110 Kč podporován programem emitenta zpětného nákupu akcií. ČEZ si tedy připisuje 4,47 % a umazává tak ztráty z konce minulého týdne.
P.S. Klídek hoši, nic se určitě tak rychle nevyřešilo ! :O))))
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 8. 2007 18:54 | Sporic obrazovky

... to oznamili uz 7.8., to jsem jeste byl na prijmu ... ze by se to investorum v hlavach rozlezelo ;-)
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 8. 2007 18:26 | JohnBlbec

ze by priklepnuta zakazka na elektrarnu v rusku? ;o)
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 8. 2007 18:05 | Sporic obrazovky

Co to dneska predvedl CEZ za valec? Nejaka poztivni zprava nebo co (na net se dostanu jen na par minut denne)? Nebo si zase koupil hromadu vlastnich akcii za den sam CEZ? nebo nastavene automaticke nakupni prikazy zabraly po padu z minuleho tydne? Kombinace vseho?
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2007 23:55 | ingkrtek

Dík ! ;o)
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 8. 2007 14:35 | Divnej typ

Ty máš dva typy? Tak to je drsné! Koukám, že ty a Cedrik si hlavu se zákony nelámete - jeden neplatí daně a druhý má otroky... Jinak je váš projev na tak mizerné urovni, že vůbec nechápu, kde jste ty peníze na obchodování s akciemi dokázali vydělat. Nebo je to jen nějaká drsňácká póza, kterou nechápu? Jen na mě prosím neposílejte některého z těch svých typů. A co se týče tipů na větší obchod, tak raději než anonyma, který ani neumí napsat ani dvě kloudné věty, si poslechnu Spořiče obrazovky nebo Ing. Krtka, kterým to očividně nejen myslí, ale navíc jejich příspěvky mají úroveň.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 8. 2007 1:53

Tak to je jasné,poctivost nadevše.ješte nenastal ten speávný čas na větší obchod,ale myslím ,že už to nebude dlouho trvat,vidí m to tak do konce měsíce možná ani ne,akcie jsou taky zajímavé mám dva typy které budou stát za to.Jen si připravte dostatek střeliva,ale ne slepé patrony ale ostré.to je pro ROOMSTERA
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 8. 2007 21:00 | Cedrik

Ty máš teda starosti s daněma:-) Začínáš a máš hned starosti o daně, ty jsi ale poctivej občan. Dávej mi dobrý tipy a o daně se nestarej já ti to spočítám a to budeš koukat-o))))))))))
Ale teď vážně. Teď jsem někde četl, že je výhodnější mít 2x více akcií z Německa než z USA co ty na to? A taky se mi moc líbí ten vstupní poplatek od BJ do WIOFu to se musí čapnout, ale nastal už ten správnej okamžik?
A ING Český akciový je jistota...tak ten určitě!
Mám rád riskování i když to třeba nevyjde, ale pokud je alespoň šance, tak to chce zkusit. Nemáte někdo nějaký tip na risk a popř. větší zisk :o))) Díky Cedrik
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimír Železný

podnikatel a politik

Ondřej Raška

podnikatel, Miton

Vladimír Železný
ÚSPĚŠNOST
33,33 %

z 3 duelů
×
Ondřej Raška
ÚSPĚŠNOST
66,67 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services