Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

8. 6. 2007 8:49 | ingkrtek

Wall Street změnila názor… už nečeká snížení, ale obává se zvýšení úrokových sazeb !!!
....že by už konečně spouštěč ke zřícení do nižších pater ? :O)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2007 14:09 | ingkrtek

....možná to pojede takhle...
http://w ww.patria.cz/Stocks/D etail/Graph.aspx?Secu rityID=b4c03548-1526- 45e9-af89-7d2cc9ab7bc 8
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 6. 2007 14:04 | ingkrtek

....ano , je špička mezi (CZK ) akciovými fondy již řadu let....zveřejňuje výsledky denně okolo 18 hod..včera byla vyjímka , ale ráno již bylo vše OK...
....co se týče korekce .... tak mrkni na graf...hoď si tam i BUX a WIG a roztáhni si to v jakém období to chceš...bych se divil jestli není za dveřmi :O))
http://www.pa tria.cz/Stocks/Detail /Graph.aspx?SecurityI D=b4c03548-1526-45e9- af89-7d2cc9ab7bc8
...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2007 22:03 | Sporic obrazovky

Me je sympatickej i sporotrend a muj favorit na dlouhou investici je IKS Balancovany - dynamicky. Jen neni vhodny na casty realizace zisku pro svuj vyznamny poplatek za zpetny odkup.
Nedavno tu nekdo krasne zminoval balamuteni lidi statistikama. V dobe kdyz fondy stagnovaly nebo dokonce 1-2 ztracely, tak jim opticky rostly rocni zisky, protoze se zacala zapocitavat lonska korekce. To je kouzlo na hloupeho klienta :-))) v dobe stagnace vykazat rocni zisk 35%, kdyz pred par tydny byly rocni zisky treba jen 10%.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 6. 2007 17:49 | ike

A zítra už budeme zase zpátky tam co v pátek... PX smazal ztrátu.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 6. 2007 13:32 | Sporic obrazovky

Hernajs kuci podobny, vazne jsem se seknul, nechcete si najit nejaky unikatni a neopakovatelny nicky o delce 60 pismen? :-D ... pak si vas tezko spletu.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 6. 2007 13:31 | Sporic obrazovky

Hoj, tak to je ok, jak to poustis postupne, tak se nemuzes v casovani splest. Ja na ten fond asi taky zacilim, ale preci se jen si nejprve uziju slunicka a pak do toho strelim. Dik, mej se.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 6. 2007 12:28 | liku

To: Spořič obrazovky. Ahoj, něco jsem přece nakoupil, ale mám ješte něco v záloze. Dnes jsem se po týdnu dozvěděl za jaká kurz to vlastně mám. Je to za 6 199,- Kč/1PL. U ESPA to trvá vždy o něco dále než u ISCS. Jinak jsem zvědav jak se to bude přes prázdniny pohybovat. Jinak přeji šťasnou ruku při nákupech a prodejích.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2007 14:41 | Sporic obrazovky

:-) .. tak to si to uzivas po uklidu, to uz ani neni adrenalin, ale zabava pri pohledu shora ;-). Ja uklidil jen ten sporotrend a kvuli danovymu testu jsem zbytek nechal, ale ted si mnu ruce aspon za ten sporotrend. A napr. diskont certifikat je pomerne robustni vuci temhle vykyvum a korekcim, kdyz uz je podkladovy aktivum 15% nad hodnotou CAP, tak tomu moc ani 15-20% propad neublizi.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2007 13:51 | ike

To byl "liku", já jsem někdo jiný :-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2007 11:53 | ingkrtek

....hihi, no, uklidňovat doslova ne, ale měl jsem na mysli snížit hráčský adrenalin ! :O))) ...samozřejmě uklizený vše mám.... !
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2007 19:58 | Sporic obrazovky

Proboha, co jdes uklidnovat, o korekci mluvis delsi dobu, ty to preci nemas ve fondu, tys to preci uklidil vcas a ted jen pockas 4 tejdny, nez se nabijes na strelbu do lokalniho minima.
Nicmene toho panaka schvaluju i bez uklidnovani nervove soustavy ... a hned opakovane. Enjoy your weekend.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2007 19:56 | Sporic obrazovky

7.6. nebo 8.6. :-) po dnesku je to jedno, pockej na zitrejsi a na zacatek tydne, az to vsechno prepoctou a jsme pod 4000, nehon je zas tak ;-) .. be pateint
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2007 19:00 | ingkrtek

Vážená redakce www.peníze.cz
Máte špatné hodnoty v denní výkonnosti fondu -1,19% k 8.6.2007
Správně je -0,04%
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2007 18:54 | ingkrtek

To Spořič:
:O))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))) )))))))))hihihihihi čau a hezký víkend
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2007 18:50 | ingkrtek

.....no, chlapci, tak ten start >směr jih< už máme za s sebou ! :O)))))
...počítám ještě příští týden s posmrtnými křečemi a postupným vyklesáváním v červnu...:O)
Jdu na večeři a panáka, uklidnit nervovou soustavu....ležím na matracích :O)))))))))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2007 17:35 | Sporic obrazivky

.. no dobre, mozna za 1,95 a 3700, at tam nejaky zisky za ten pul rok zustanou pripsany :-)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2007 17:31 | Sporic obrazovky

Tak co, sel jsi do tech ESPA EE, nebo radeji vyckal? To vyckani, zda se, se ti muze za par tydnu vyplatit ;-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2007 17:29 | Sporic obrazovky

Jj, to je presne ono co by tu silu mit mohlo, kdyz uz ji Cina proti pozitivnim zpravam FEDu nemela. Navic Wall Street se zachvela trochu nervozitou ze zvedani sazeb v Evrope ... ze by Evropa preci jen alespon mikroskopicky duleztiou ulohu hrala? To, ze jsme dneska neskoncili na -2%, ale jen na -1,1% je spis odmitavym postojem nekterych investoru, kteri diky sve horlivosti nechteji uverit. Pokud vsak bude trend tohoto tydne (jemne propady cely tyden a jeden den pozitivni skoro nula, pak zase smer jih) pokracovat alespon pristi dva obchodni dny, uz to investori pochopi. Zacnou realizovat zisky. A rekneme si, bude to zdrava korekce ;-) ... zadnej velkej prusvih tu neni, jen tlumeni vynosu za prvni 1/2rok a za 4-5 tydnu jdem nakupovat sporotrend za 1,85 a ING cesky akciovy za 3500.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 6. 2007 11:47 | ike

PX dnes zatím dělá -1.67%, to vypadá docela hrůzostrašně po těch minulých dnech přešlapování na místě...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Matěj Hollan

aktivista

Bohumír Ďuričko

podnikatel

Matěj Hollan
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Bohumír Ďuričko
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services