Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

4. 5. 2007 11:15 | xpavel

no co ti na to mam rict, ted jsi mel totiz prodavat:-)))))))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 5. 2007 21:31 | ingkrtek

no, co ti na to mám říci.....tak teď nakup za 2 mega !!! ;o)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 5. 2007 18:56 | xpavel

a to jako proc by nemohlo?:-) rust to muze do "nekonecna"... klesat tak maximalne jenom k nule:-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 5. 2007 9:44 | ingkrtek

To Spořič: ....jsem se vrátil z dovolené...
hmhmhm , to snad má prostor ještě pro růst (!?)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2007 10:44 | Thomas

No nejlepší by bylo ty potvůrky poslat rovnou do otvůrku!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2007 22:04 | Sporic obrazovky

:-D ... to nebyla kritika, to naopak bylo mysleno jako potvrzeni tveho odhadu, mene nez 9,- je na ING v cene okolo 4 tausnu slusnej odhad ... zapomen na otvurky, mysli na spis na ty vladni potvurky, at nam to nezdanej ;-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2007 19:39 | xpavel

zas tak tolik sem se nesek:-) to ja se nenervuj, sem tak nejak v klidu, jen otvurek je trosku mensi no:-))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2007 18:14 | Marsilius

Stejne jako nakupem z ING konta - tj. nakoupis za kurs, ktery bude znam 2 pracovni dny po datu trandsakce.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2007 18:10 | e

Zeptal bych se.Pokud vlozim hotovost na prepazce ING oranzoveho domu do tohoto fondu.Za jak dlouho se mi pripisou PL?Dekuji za odpoved.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2007 18:01 | ike

No asi to tak nakonec dopadne, ze s tretinou castky co mam ted v ING si zkusim pohrat. Ale asi spis primo akcie nez pres fond, preci jen i ty 2.5% pres BrokerJet jsou porad docela hodne a jeste k tomu obhospodarovavaci poplatek...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 4. 2007 22:03 | Sporic obrazovky

3 981,86 ... a moc u toho netlac, at ti nepraskne zilka v oku ... dneska udelal CEZ vic jak 2 a pul %, PX sel nahoru o nakych 0,75% ... nenervuj se u toho, dej si panacka a vono to investovani pujde lip, nebude zpusobovat vredy ;-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 4. 2007 17:22 | xpavel

dneska to bude tak kolem 3990
ja zatim taky drzim:-) ale stazenej otvurek to teda mam:-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 4. 2007 13:50 | Sporic obrazovky

Na tom se da: 1) setsakra vydelat 2) setsakra prodelat ale hlavne 3) setsakra si urvat pumpu :-) ... take it easy.
Esli jsi nervozni, tak necachruj, necasuj trh a pozvolna to rozpostej. Treba si to rozdel na 12 casti a poustej to tam kazdej mesic a kdyby prisel vyraznej propad, tak tam rovnou hukni treba 4-5 casti celkoveho objemu. Usetris si kardiovaskularni zasah.
Mimo to me trvale vynasi mesicni prikuopvani PL v % vyssi zisky, nez jsou rocni % cisla u danych fondu. Coz neni prilis prekvapivy, je to poucka pro zacatecniky. Kdezto casovani s sebou nese rizika a to hlavne zdravotni ;-). Ber to jako sport.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 4. 2007 13:46 | Sporic obrazovky

:-D
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2007 20:32 | Letec

Mám podobný problém , zatím držím.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2007 10:12 | xxx

Jsem ted trochu nervozni.Mam docela velkou castku,kterou bych chtel do fondu vlozit.Ale hodnota PL se stale drzi vysoko.No snad to do mesice bude lepsi.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2007 9:34 | xpavel

no ja jsem chtel prodat, preci jen ten kveten je vzdycky na pytel (historicky)... i kdyz jak vime z historie se zit neda... na druhou stranu naky technicky analyzy apod jsou taky na nic. Osobne kdyz vidim v televizi analytiky jak vypravi co se stane tak se neuveritelne bavim. Jeste ted si pamatuju jak jsem se smal kdyz rikali ze Euro neprorazi hranici 33 Kc, no a co se za pul roku nestalo, Euro bylo za 30:-) Takze ja se ridim citem a zatim drzim:-))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2007 9:31 | xpavel

a pokud se nespalis tak te jisti druha cast:-))
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 4. 2007 9:13 | Sporic obrazovky

Mas dalsi moznost, pulku (nebo jinou cast PL) drz dlouhodobe a s druhou casti zkousej hrani na casovani trhu. Za 3-4 roky uvidis, ktera cast ti dala vyssi vynosu (po odecteni poplatku). A pokud se spalis, tak te jisti ta prvni cast ;-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2007 20:52 | ike

Trefa. A teď nevím, jestli mám napodobit pat&mata a ing.krtka a pokusit se časovat trh v očekávání poklesu, nebo se na to raději vykašlat a dál držet. Asi to druhé, určitě bych si jinak ošklivě naběhl...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Kasa

podnikatel a investor, Clareo

David Ondráčka

ředitel Transparency International

Petr Kasa
ÚSPĚŠNOST
60,00 %

z 5 duelů
×
David Ondráčka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services