Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 1410 komentářů)

8. 3. 2007 13:07 | ingkrtek

Evropa jede na plný plyn a nevadí jí ani zaváhání na Wall Street !!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2007 10:32 | ingkrtek

...tak po ránu, raketově vzhůru....:O)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2007 10:53 | Sporic obrazovky

Dik .. nakoupeno. V 9:30 to pripsali ja to hned uvalil. CEZ je doma, na ING je podan pokyn brokerovi. Ten CEZ byl za 873,- ... skoda, mohl byt skoro o pado levnejsi, ale i tak cena dobra.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 3. 2007 10:14 | ingkrtek

....jjj ! ...držím palce...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 3. 2007 9:46 | Sporic obrazovky

Trendove asi ano, ale zvysena volatilita zpusobena nervozitou by mohla umoznit nakup za nizke ceny, pokud se trefim do lokalniho minima. Ale to by nesmely ty prachy lezet na clearingu, ale uz byt pripsane! :-(
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 3. 2007 9:19 | ingkrtek

....mě to všechno vychází na růst....nemůžu si pomoct !!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 3. 2007 8:09 | Sporic obrazovky

.... nervozita .... ted to slysim celkem rad :-), ING konto me uz dobilo, ted se to presouva na brokera, jen at to neurotici rozkyvou nahoru dolu :-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 3. 2007 8:07 | Sporic obrazovky

kupci jsou nadrzeni ... ja takyyyyyyyyyyyyyyy, jen neni cim palit :-(
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 3. 2007 8:05 | Sporic obrazovek

Ale ja mam S24 a sporotrend ... ale ten jsem ted vubec nechtel kupovat, o to jde. Krome toho, ani tam by mi S24 nepomohl, kdyz na uctu nelezi vic nez bezne provozni penize. Zbytek je rozinvestovan. A konzervativni slozku portfolia - dluhopisy a penezni trh - mam nahrazenou (pri te bide, neni divu ze ;-) ) ING kontem, z ktereho jsem to potreboval nabit nejprve na ucet. Coz jim trvalo 4 dny.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 3. 2007 23:12 | ingkrtek

Výhled na další dny zůstává stejný, tedy opatrnost a realizace raději rychlých intra-denních obchodů. Zahraniční trhy mají před sebou několik důležitých makrodat, které budou zřejmě spouštět nákupní nebo (pravděpodobněji) prodejní příkazy.
zdroj: cyrrus
...sem tedy zvědav :o/
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 3. 2007 21:19 | ingkrtek

hihihihihihihi, souhlas, ale 4,5 mld. na PX , to je objem jako prase a pochybuju, že přijde k rychlým prodejům.... hmm,hmm, uvidíme...jsem sám na to zvědavej...
...mam dojem , že kupci jsou nadrženííííí !
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 3. 2007 19:00 | NO

Che che, nechval dne před večerem, v tomto případě před pátkem. :-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 3. 2007 17:03 | ingkrtek

...ale kdepak, hlavně tady nikdo neřve kupujte,kupujte, ale byl tady před nedávnem zveřejněn cíl nakoupit okolo 3 500,- a to v době velkého růstu a ceně přes 3 700,- no, a ono to možná vyšlo a mělo vývoj dle předpovědi !!!....Uvidíme jak to půjde dál
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 3. 2007 16:45 | ingkrtek

....no, nevím jestli je tady moc velký prostor na Elliotovy vlny....řekl bych že ne !
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 3. 2007 16:42 | ingkrtek

To Spořič....:
Dík za kompliment, myslím si to samé.....
....vím co řikám a dělám.... a jsem v pohodě... :O)))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))a nemusím mít vždy pravdu...bez štěstí to taky nejde...
Jsou to jen názory a od toho tady jsme a kecáme a kecáma.....aj...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 3. 2007 16:35 | ingkrtek

....no, ono je někdy lepší se řídit také citem, než teoriemi....mnohokrát se me to vyplatilo a nyní opět !!! :O).
Zjednodušovat ne komplikovat...v každém případě se vše dozvíme do konce týdne...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 3. 2007 16:05

My co máme Sporožiro a S24 máme nabito ze dne na den. Včera jsem dal příkaz k nákupu Sporotrendu, dnes se koupí za včerejší hodnotu portfolia, tak bych měl odchytit několiměsíční minimum.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 3. 2007 15:34 | Sporic obrazovky

:-( ... tak nam to PX zatim dneska vyrostlo o vic nez 2% ... jako drzitel bych mel byt rad, ale ja chtel prikoupit a pomalost ING konta, Ceske sporitelny a Brokerjetu mi to neumoznilo .. ja proste nestihnul nabit.
Doufam, ze bude mit NO alespon castecne pravdu (ne s tou rcesi, ale aspon s docasnym padem a vlnama). Ne ze bych si nechtel CEZ koupit za 860-870, ale preci jen nejakych 800-820 je zajimavejsich. ING akciovy po dnesku muze jit na vyssi uroven nez 3570, za kterou jsem kupoval v lednu. Pod 3500 by bylo lepsi. :-(
Doufam, ze kdo jste chteli strilet, ze jste to stihli pri pondelku. Preju dobrou musku, nejde jen o to kdy, ale i do ceho ;-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 3. 2007 10:53 | Sporic obrazovky

Ne, kdybys to tu cetl zpetne, vis, ze ja jsem spis clovek, co kupuje stale a prubezne, ale ingKrtek je cekatel na pad, po kterem teprve kupuje. Panikar u me neni ingKrtek, ten je rozumnej, nekupovat mi nevadi, ale rvat o recesi pri propadu o 7%, ktery ma duvody jake tento mel, to jsi teda hodne velkej panikar. Presne tyhle unahleny reakce jen zvysuji volatilitu tzn. zvysuji neduveru konzervativnich investoru v akciove produkty tzn. zvysuji potencialni vynosy chytrych ingKrtku, kteri vedi, kdy koupit. Tot vse.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 3. 2007 10:12

Myslim ze prisel cas castecneho nakupu......
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Jakou kartu teď dostanete? Podívejte se na přehled podle bank

Galerie platebních karet, které banky v Česku nabízejí k účtům. Chtěli byste raději vesmírně...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Milan Zemánek

podnikatel, Miton

Tomáš Čupr

podnikatel, Slevomat a DámeJídlo.cz

Milan Zemánek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Tomáš Čupr
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services